Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 44041 - 44060 Napsat příspěvek

Jeffy

Zkus Batman Vs. Dracula, nebo já nevim :)) Protože většina lidí chce destrukci a spíš si stěžuje na nedostatek akce... Říkejme ti tedy vyjímka :D
539403
Zkus Batman Vs. Dracula, nebo já nevim *:))* Protože většina lidí chce destrukci a spíš si stěžuje na nedostatek akce... Říkejme ti tedy vyjímka *:D*
Jeffy
0 0
reagovat

Jeffy

Superman a Batman (aspon co jsem cetl já, málo toho ale bylo) proti sobě byli buď:
1. Superman byl pod vlivem někoho jiného, zlého, stal se z něho zlej macho man
2. Superman stal na straně vlády, která byla proti Batmanovým "nelegálním" ochranářským choutkám, tzn. Batmana (který při svých praktikách ochrany spravedlnosti zlámal nejedny kosti) se chtěla zbavit vláda, která má pod palcem Supermana

A dále jsem něčetl nic moc:)
539402
Superman a Batman (aspon co jsem cetl já, málo toho ale bylo) proti sobě byli buď: 1. Superman byl pod vlivem někoho jiného, zlého, stal se z něho zlej macho man 2. Superman stal na straně vlády, která byla proti Batmanovým "nelegálním" ochranářským choutkám, tzn. Batmana (který při svých praktikách ochrany spravedlnosti zlámal nejedny kosti) se chtěla zbavit vláda, která má pod palcem Supermana A dále jsem něčetl nic moc:)
Jeffy
0 0
reagovat
Teď sem to zkouknul taky - souhlasím, až na pár míst a hlášek (...a výstřihu power girl) slabota, animace skoro až dětským způsobem. Scénář je hodně jednoduchý, přitom Luthor jako Obama byl výborný nápad (některé věci taky nedávají smysl - proč se Lex snaží zbavit se supermana, když zezačátku i Lex chce odrazit meteorit) . Batman vs Superman mě napadlo hned kvůli tomu, že jsem o prázninách viděl snad dvacet narážek na souboj těchto superhrdinnů.

V komiksech se moc nevyznám - doporučil by mi někdo něco pořádnýho? Ať to hlavně není jenom o bitkování a přehršelu schopností, něco ve stylu watchmenů - samozřejmě myslím animovaný film, u tištěného se vrhnu na ty watchmeny.

p.s. Na ty megasouboje se nemůžu dívat, asi sem divnej, ale jediný o čem při bitce dokážu přemýšlet je jak moc ty idioti ničí město a chudáci lidi co to musí platit, protože oni si odletí :D
539398
Teď sem to zkouknul taky - souhlasím, až na pár míst a hlášek (...a výstřihu power girl) slabota, animace skoro až dětským způsobem. Scénář je hodně jednoduchý, přitom Luthor jako Obama byl výborný nápad (některé věci taky nedávají smysl - proč se Lex snaží zbavit se supermana, když zezačátku i Lex chce odrazit meteorit) . Batman vs Superman mě napadlo hned kvůli tomu, že jsem o prázninách viděl snad dvacet narážek na souboj těchto superhrdinnů. V komiksech se moc nevyznám - doporučil by mi někdo něco pořádnýho? Ať to hlavně není jenom o bitkování a přehršelu schopností, něco ve stylu watchmenů - samozřejmě myslím animovaný film, u tištěného se vrhnu na ty watchmeny. p.s. Na ty megasouboje se nemůžu dívat, asi sem divnej, ale jediný o čem při bitce dokážu přemýšlet je jak moc ty idioti ničí město a chudáci lidi co to musí platit, protože oni si odletí *:D*
0 0
reagovat

Joker

Pravda :D
539391
Pravda *:D*
Joker
0 0
reagovat

Sp!der-bite

*** dodatek spoileru ...kteří patří mezi béčkové a céčkové postavy. ...spoiler***
539388
*** dodatek spoileru ...kteří patří mezi béčkové a céčkové postavy. ...spoiler***
Sp!der-bite
0 0
reagovat
*** spoiler... Kterej na Supermana vypíše odměnu a tak proti němu (i Bruceovi) jdou prakticky všichni se super-schopnostmi :) ...spoiler***
539387
*** spoiler... Kterej na Supermana vypíše odměnu a tak proti němu (i Bruceovi) jdou prakticky všichni se super-schopnostmi *:)* ...spoiler***
0 0
reagovat
Proti sobě mají Lexe Luthora. ;)
539386
Proti sobě mají Lexe Luthora. *;)*
0 0
reagovat

Jeffy

V tom filmu proti sobě nic nemají (ba naopak zde Superman nazve Batmana jako svého nejlepšího přítele), zápletka se spíš točí kolem tématu lid vs. Sup./Bat. ;) A je to celkem podařený filmek... Konkurence zkrátka není, takže není s čím srovnávat...
539385
V tom filmu proti sobě nic nemají (ba naopak zde Superman nazve Batmana jako svého nejlepšího přítele), zápletka se spíš točí kolem tématu lid vs. Sup./Bat. *;)* A je to celkem podařený filmek... Konkurence zkrátka není, takže není s čím srovnávat...
Jeffy
0 0
reagovat
Je to OT, ale - proč proti sobě vůbec něco Batman a Superman mají? A kdo si začal první? (:)))
539384
Je to OT, ale - proč proti sobě vůbec něco Batman a Superman mají? A kdo si začal první? (*:))*)
0 0
reagovat
Tak Superman/Batman: Public Enemies docela dost slabota. I slaboučkej Green Lantern: First Flight mi přišel podstatně zábavnější než tohle. Škoda. :o
539381
Tak Superman/Batman: Public Enemies docela dost slabota. I slaboučkej Green Lantern: First Flight mi přišel podstatně zábavnější než tohle. Škoda. *:o*
0 0
reagovat
Hůř než remake Pátku 13. to snad dopadnou nemůže... ?)
539377
Hůř než remake Pátku 13. to snad dopadnou nemůže... *?)*
0 0
reagovat
Spider-Bite: Jdu blejt... typická rychlokvaška od Platinum Dunes. Bez napětí, atmosféry a teď i bez Kruegera. Nelíbí se mi to prakticky vůbec. Vždyť i ty vykrádačky z jedničky najednou nepůsoběj strašidelně. :-:o
539379
Spider-Bite: Jdu blejt... typická rychlokvaška od Platinum Dunes. Bez napětí, atmosféry a teď i bez Kruegera. Nelíbí se mi to prakticky vůbec. Vždyť i ty vykrádačky z jedničky najednou nepůsoběj strašidelně. *:-**:o*
0 0
reagovat
Teaser k A Nightmare on Elm Street (2010) Vypadá to slibně, ale přechod z Roberta na Jackieho je pro mě velkej nezvyk, zvlášť Jackieho upištěnost mi tam ze začátku poněkud nesedla... A i Kruegerovo novej "žabí" vzhled je poněkud divnej :))
539376
Teaser k [link="http://www.youtube.com/watch?v=abkj6dNNjJU"]A Nightmare on Elm Street (2010)[/link] Vypadá to slibně, ale přechod z Roberta na Jackieho je pro mě velkej nezvyk, zvlášť Jackieho upištěnost mi tam ze začátku poněkud nesedla... A i Kruegerovo novej "žabí" vzhled je poněkud divnej *:))*
0 0
reagovat
Ale bavim se u toho i tak ;)
539373
Ale bavim se u toho i tak *;)*
0 0
reagovat
jj, 4:3 filmy slaví návrat...zrovna v roce 2009, kdy je vše širokoúhlé.?)
539372
jj, 4:3 filmy slaví návrat...zrovna v roce 2009, kdy je vše širokoúhlé.*?)*
0 0
reagovat
Zlý zlo na Nově - T3 s fantastickým ořezem stran obrazu. Jdu si pustit placku :-
539371
Zlý zlo na Nově - T3 s fantastickým ořezem stran obrazu. Jdu si pustit placku *:-*
0 0
reagovat
Ještě třeba Cecil B. DeMille. Svoje Desatero přikázání z roku 1923 link zremakeoval v roce 1956 link Chápu, že by většina lidí ten rozdíl ani nepoznala... kdyby ta nová verze nebyla barevná :D
539370
Ještě třeba Cecil B. DeMille. Svoje Desatero přikázání z roku 1923 http://www.csfd.cz/film/22904-desatero-prikazani-ten-commandments-the/ zremakeoval v roce 1956 http://www.csfd.cz/film/18875-desatero-prikazani-ten-commandments-the/ Chápu, že by většina lidí ten rozdíl ani nepoznala... kdyby ta nová verze nebyla barevná *:D*
0 0
reagovat
A ještě Alfred Hitchcock.
539369
A ještě Alfred Hitchcock.
0 0
reagovat
A strejda George ;)... Ups, sice nenatočil remake, ale starou verzi vyremakoval až dost :D;)
539368
A strejda George ;)... Ups, sice nenatočil remake, ale starou verzi vyremakoval až dost :D;)
0 0
reagovat
No a pak tu jsou ještě ti bratři Ping-Pongové
539367
No a pak tu jsou ještě ti bratři Ping-Pongové
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se