Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 44061 - 44080 Napsat příspěvek
Už tam má zase nějaké přirození. :o:D
539568
Už tam má zase nějaké přirození. *:o**:D*
0 0
reagovat
Civale utec!!!:D:D
539561
Civale utec!!!*:D**:D*
0 0
reagovat
Money talks 8)
539557
Money talks *8)*
0 0
reagovat
Moc bych si přál vidět v kině nějaký křehký lyrický film. Teď jsem právě dokoukal ruský film Návrat a vůbec se z toho nemůžu vzpamatovat. Dětští herci byli absolutně přirození. Nádherná kamera a výborná hudba. Nemůžu si pomoct, ale podobné filmy mi scházejí. Cival mi jistě rozumí.
539553
Moc bych si přál vidět v kině nějaký křehký lyrický film. Teď jsem právě dokoukal ruský film Návrat a vůbec se z toho nemůžu vzpamatovat. Dětští herci byli absolutně přirození. Nádherná kamera a výborná hudba. Nemůžu si pomoct, ale podobné filmy mi scházejí. Cival mi jistě rozumí.
0 0
reagovat

Fluke

:D ne asi... A nebo ho bude sám příčinou...
539545
*:D* ne asi... A nebo ho bude sám příčinou...
Fluke
0 0
reagovat
Tak je to jasný, Bay chce stihnout Transformers 3 před koncem světa8)
539544
Tak je to jasný, Bay chce stihnout Transformers 3 před koncem světa*8)*
0 0
reagovat

Jeffy

Po jistejch náznacích z TDK pravděpodobně i sám Nolan :)) A vůbec, mluv za sebe... 8)
539543
Po jistejch náznacích z TDK pravděpodobně i sám Nolan *:))* A vůbec, mluv za sebe... *8)*
Jeffy
0 0
reagovat
A kdo proboha chce catwoman? Pokud se nevrátí Joker, tak maximálně riddler (no dobře a harley quinn v tom oblečku ze hry :)))
539542
A kdo proboha chce catwoman? Pokud se nevrátí Joker, tak maximálně riddler (no dobře a harley quinn v tom oblečku ze hry *:))*)
0 0
reagovat
Njn, Transformers a HP... ty prostě od sebe nerozdělíte:)
539541
Njn, Transformers a HP... ty prostě od sebe nerozdělíte*:)*
0 0
reagovat
Optimus stejně zase všechny rozseká :+
539539
Optimus stejně zase všechny rozseká *:+*
0 0
reagovat
Cpe tam další roboty, to jich má málo? :D
539538
Cpe tam další roboty, to jich má málo? *:D*
0 0
reagovat
Ta holčina má jen co zaslouží :))
539537
Ta holčina má jen co zaslouží *:))*
0 0
reagovat

Sp!der-bite

:+ dobre

Jinak to na tu Megan me dostalo :D:D:D
539535
*:+* dobre Jinak to na tu Megan me dostalo *:D**:D**:D*
Sp!der-bite
0 0
reagovat

Sp!der-bite

Looking forward to it :+
539534
Looking forward to it *:+*
Sp!der-bite
0 0
reagovat
Třetí Transfomeři budou mít oficiální US premieru 1. července 2011: Link
539533
Třetí Transfomeři budou mít oficiální US premieru 1. července 2011: [link="http://www.superherohype.com/news/transformersnews.php?id=8735"]Link[/link]
0 0
reagovat

Sp!der-bite

Též bych se nezlobil . :)
539509
Též bych se nezlobil . *:)*
Sp!der-bite
0 0
reagovat
Charlize Theron jako Cat Woman v pokračování TDK, mno proč ne :): Link Kdyby k tomu nakonec přeci jen došlo, vůbec bych se nezlobil...
539454
Charlize Theron jako Cat Woman v pokračování TDK, mno proč ne *:)*: [link="http://www.worstpreviews.com/headline.php?id=15220&count=0"]Link[/link] Kdyby k tomu nakonec přeci jen došlo, vůbec bych se nezlobil...
0 0
reagovat

Jeffy

Zkus Batman Vs. Dracula, nebo já nevim :)) Protože většina lidí chce destrukci a spíš si stěžuje na nedostatek akce... Říkejme ti tedy vyjímka :D
539403
Zkus Batman Vs. Dracula, nebo já nevim *:))* Protože většina lidí chce destrukci a spíš si stěžuje na nedostatek akce... Říkejme ti tedy vyjímka *:D*
Jeffy
0 0
reagovat

Jeffy

Superman a Batman (aspon co jsem cetl já, málo toho ale bylo) proti sobě byli buď:
1. Superman byl pod vlivem někoho jiného, zlého, stal se z něho zlej macho man
2. Superman stal na straně vlády, která byla proti Batmanovým "nelegálním" ochranářským choutkám, tzn. Batmana (který při svých praktikách ochrany spravedlnosti zlámal nejedny kosti) se chtěla zbavit vláda, která má pod palcem Supermana

A dále jsem něčetl nic moc:)
539402
Superman a Batman (aspon co jsem cetl já, málo toho ale bylo) proti sobě byli buď: 1. Superman byl pod vlivem někoho jiného, zlého, stal se z něho zlej macho man 2. Superman stal na straně vlády, která byla proti Batmanovým "nelegálním" ochranářským choutkám, tzn. Batmana (který při svých praktikách ochrany spravedlnosti zlámal nejedny kosti) se chtěla zbavit vláda, která má pod palcem Supermana A dále jsem něčetl nic moc:)
Jeffy
0 0
reagovat
Teď sem to zkouknul taky - souhlasím, až na pár míst a hlášek (...a výstřihu power girl) slabota, animace skoro až dětským způsobem. Scénář je hodně jednoduchý, přitom Luthor jako Obama byl výborný nápad (některé věci taky nedávají smysl - proč se Lex snaží zbavit se supermana, když zezačátku i Lex chce odrazit meteorit) . Batman vs Superman mě napadlo hned kvůli tomu, že jsem o prázninách viděl snad dvacet narážek na souboj těchto superhrdinnů.

V komiksech se moc nevyznám - doporučil by mi někdo něco pořádnýho? Ať to hlavně není jenom o bitkování a přehršelu schopností, něco ve stylu watchmenů - samozřejmě myslím animovaný film, u tištěného se vrhnu na ty watchmeny.

p.s. Na ty megasouboje se nemůžu dívat, asi sem divnej, ale jediný o čem při bitce dokážu přemýšlet je jak moc ty idioti ničí město a chudáci lidi co to musí platit, protože oni si odletí :D
539398
Teď sem to zkouknul taky - souhlasím, až na pár míst a hlášek (...a výstřihu power girl) slabota, animace skoro až dětským způsobem. Scénář je hodně jednoduchý, přitom Luthor jako Obama byl výborný nápad (některé věci taky nedávají smysl - proč se Lex snaží zbavit se supermana, když zezačátku i Lex chce odrazit meteorit) . Batman vs Superman mě napadlo hned kvůli tomu, že jsem o prázninách viděl snad dvacet narážek na souboj těchto superhrdinnů. V komiksech se moc nevyznám - doporučil by mi někdo něco pořádnýho? Ať to hlavně není jenom o bitkování a přehršelu schopností, něco ve stylu watchmenů - samozřejmě myslím animovaný film, u tištěného se vrhnu na ty watchmeny. p.s. Na ty megasouboje se nemůžu dívat, asi sem divnej, ale jediný o čem při bitce dokážu přemýšlet je jak moc ty idioti ničí město a chudáci lidi co to musí platit, protože oni si odletí *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se