Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 44081 - 44100 Napsat příspěvek
To vite odkud? Ja už viděl plagát... Je sice pravda, že až na březen, ale viděl ;)... Jedno vstupné, dva filmy, tři rozměry ;)...
539794
To vite odkud? Ja už viděl plagát... Je sice pravda, že až na březen, ale viděl ;)... Jedno vstupné, dva filmy, tři rozměry ;)...
0 0
reagovat

sohaj

Upřímně jsem v to ani nedoufal :(:-.........ale nic jinýho jsem si nepřál a ani bych nepotřeboval 3D.
539793
Upřímně jsem v to ani nedoufal *:(**:-*.........ale nic jinýho jsem si nepřál a ani bych nepotřeboval 3D.
sohaj
0 0
reagovat
Tak to je docela na houby, že první a druhý díl Toy Story v Česku nebude:(
539788
Tak to je docela na houby, že první a druhý díl Toy Story v Česku nebude*:(*
0 0
reagovat
1.) Ja vim jak vypada Nina, Tekken jsem v mladi hraval do umoru.. a myslel jsem hlavne velikost jistych partii :)
2.) kua :X Namco jsem mel na mysli, napsal jsem Capcom.. my bad. (a to jeste casto posloucham soundtracky Tekken 3, 5 a Dark Resurrection - artist "Namco Sound Team" a pak napisu tohle)
539735
1.) Ja vim jak vypada Nina, Tekken jsem v mladi hraval do umoru.. a myslel jsem hlavne velikost jistych partii *:)* 2.) kua :X Namco jsem mel na mysli, napsal jsem Capcom.. my bad. (a to jeste casto posloucham soundtracky Tekken 3, 5 a Dark Resurrection - artist "Namco Sound Team" a pak napisu tohle)
0 0
reagovat

crimson_moon

Ty jsi dneska totálka mimo chlape, 1) Nina vypadá jako Nina (viz. herní podoba), 2) jsou obě série od Namca :));)
539736
Ty jsi dneska totálka mimo chlape, 1) Nina vypadá jako Nina (viz. [link="http://www.creativeuncut.com/gallery-04/art/tk5-nina-williams.jpg"]herní podoba[/link]), 2) jsou obě série od Namca *:))**;)*
crimson_moon
0 0
reagovat
To je Nina jak noha (nebo jina cast tela) :D ... voni si asi popletli serie link link link link ale coz, je to taky vod Capcomu, serem na to! :D:D
539732
To je Nina jak noha (nebo jina cast tela) *:D* ... voni si asi popletli serie http://16bithero.com/wp-content/uploads/2009/07/ivy.jpg http://i204.photobucket.com/albums/bb306/shinlord/UpStart/Ivyboobevolution.jpg http://www.playworksonline.com/blog/wp-content/uploads/2008/02/ivy01.jpg http://fc00.deviantart.com/fs16/f/2007/191/8/a/Ivy_Valentine_Soul_Calibur_4_by_Francision.jpg ale coz, je to taky vod Capcomu, serem na to! *:D**:D*
0 0
reagovat

speta.jr

myslím že geekovské ;) jinak masox
539731
myslím že geekovské *;)* jinak masox
speta.jr
0 0
reagovat
geakovske wooow :D
539727
geakovske wooow *:D*
0 0
reagovat
Nebe a dudy:D:+
539725
Nebe a dudy*:D**:+*
0 0
reagovat
Leaknutej sexy poster Anny a Niny Williams z filmu Tekken (2009)... Doufám, že film vyjde podle spekulací zároveň s 6. dílem hry, jelikož se na oboje nehorázně těším :+
539728
[link="http://img15.imageshack.us/i/tekken2009.jpg/"]Leaknutej sexy poster[/link] Anny a Niny Williams z filmu Tekken (2009)... Doufám, že film vyjde podle spekulací zároveň s 6. dílem hry, jelikož se na oboje nehorázně těším *:+*
0 0
reagovat
:D Vy kujóni.
539695
*:D* Vy kujóni.
0 0
reagovat
Kvůli přirození nejmladšího Hrušínskýho si to nenechám ujít :)
539689
Kvůli přirození nejmladšího Hrušínskýho si to nenechám ujít :)
0 0
reagovat
Disketa: No jasne, moja guilty pleasure jak svina...:+
539680
Disketa: No jasne, moja guilty pleasure jak svina...*:+*
0 0
reagovat
Dnes v noci bude Svatba upírů. Bude na ni někdo koukat?8)
539679
Dnes v noci bude Svatba upírů. Bude na ni někdo koukat?*8)*
0 0
reagovat

scroochy

Třeba bude mít cameo i Lucy Lawless:+
539653
Třeba bude mít cameo i Lucy Lawless*:+*
scroochy
0 0
reagovat

Fluke

Až na to, že ten přídomek "Rise of the Lich King" mohl na IMDB přidat kdokoli. Oficiálně nic o ději ještě nepadlo. Kdysi naopak Blizzard tvrdil, že o Arthasovi to nebude. Ale zase je fakt, že Raimi údajně do projektu vložil spoustu svých nápadů a možná to o Arthasovi nakonec fakt bude.
539646
Až na to, že ten přídomek "Rise of the Lich King" mohl na IMDB přidat kdokoli. Oficiálně nic o ději ještě nepadlo. Kdysi naopak Blizzard tvrdil, že o Arthasovi to nebude. Ale zase je fakt, že Raimi údajně do projektu vložil spoustu svých nápadů a možná to o Arthasovi nakonec fakt bude.
Fluke
0 0
reagovat
Takže se ho nedočkáme, protože 2012 je konec světa:( :D
539637
Takže se ho nedočkáme, protože 2012 je konec světa*:(* *:D*
0 0
reagovat
Tak události co se stanou ve Wowku (v současnosti je datadisk kde obě strany táhnou proti Arthasovi do Northrendu, ale jako Boss ještě není přístupný - něco taky naznačuje, že jeho poražení nemsí vést k jeho smrti) budou vést k W4 - ten je ve fázi příprav, jako před pár lety D3, o kterém se vědělo, že se vyrábí, ale Blizzard to oficiálně nepotvrdil (a jak je znám, tak si počkáme na vydání minimálně do roku 2012 :-)
539632
Tak události co se stanou ve Wowku (v současnosti je datadisk kde obě strany táhnou proti Arthasovi do Northrendu, ale jako Boss ještě není přístupný - něco taky naznačuje, že jeho poražení nemsí vést k jeho smrti) budou vést k W4 - ten je ve fázi příprav, jako před pár lety D3, o kterém se vědělo, že se vyrábí, ale Blizzard to oficiálně nepotvrdil (a jak je znám, tak si počkáme na vydání minimálně do roku 2012 *:-*)
0 0
reagovat
Ve WoWku je porad hlavni zaporak ;) Ale on prece u World Tree nebojoval, ne? Jinak je jasny, ze nemaji sanci stihnou odvypravet celej Arthasuv pribeh v jednom filmu. To by museli jeho zivot v Radu zkrouhnout na uvodni titulkovou sekvenci (zdravim Wolverina:D)
Jinak ta nemrtvacka kampan je "dobra" v Reign of Chaos (treba zniceni Silvermoonu). Ve Frozen Throne me fakt nudi. Ale v tom datadisku stejne povazuju za nejlepsi tu bonusovou kapan. A to jeji dokonceni, co se kdysi davno strasne tezko shanelo:D S admiralem Proudmoorem atd...
Takova lame otazka, pac jsem s hranim davno seknul... Je jisty, ze bude Warcaft 4? Blizzard nekdy davno rekl, ze se bude soustredit na WoWko a 2. Starcraft, a ze na Warcraft jako takovej prdi...
539612
Ve WoWku je porad hlavni zaporak ;) Ale on prece u World Tree nebojoval, ne? Jinak je jasny, ze nemaji sanci stihnou odvypravet celej Arthasuv pribeh v jednom filmu. To by museli jeho zivot v Radu zkrouhnout na uvodni titulkovou sekvenci (zdravim Wolverina*:D*) Jinak ta nemrtvacka kampan je "dobra" v Reign of Chaos (treba zniceni Silvermoonu). Ve Frozen Throne me fakt nudi. Ale v tom datadisku stejne povazuju za nejlepsi tu bonusovou kapan. A to jeji dokonceni, co se kdysi davno strasne tezko shanelo*:D* S admiralem Proudmoorem atd... Takova lame otazka, pac jsem s hranim davno seknul... Je jisty, ze bude Warcaft 4? Blizzard nekdy davno rekl, ze se bude soustredit na WoWko a 2. Starcraft, a ze na Warcraft jako takovej prdi...
0 0
reagovat
verbst: Tak Arthas je klasický "Anakin" pro warcraft, nejlepší je na něm jak se stará hlavně sám o sebe (:D) i potom co přejde k nemtrvým (btw s tou kampaní vůbec nesouhlasím, právě tam to dostává šťávu a příběh se začíná "hnout") - pokud se nepletu tak ve Wowku ho stále ještě neodkrouhli a Imho bude je příběh pokračovat i v W4

Časově bych to viděl.
1. film - až do souboje u world tree
2. film - cesta k věži
3. film - dokončení příběhu
Celý příběh by určitě v jednom filmu nestihly, pokud by ho výrazně nezměnily
539610
verbst: Tak Arthas je klasický "Anakin" pro warcraft, nejlepší je na něm jak se stará hlavně sám o sebe (*:D*) i potom co přejde k nemtrvým (btw s tou kampaní vůbec nesouhlasím, právě tam to dostává šťávu a příběh se začíná "hnout") - pokud se nepletu tak ve Wowku ho stále ještě neodkrouhli a Imho bude je příběh pokračovat i v W4 Časově bych to viděl. 1. film - až do souboje u world tree 2. film - cesta k věži 3. film - dokončení příběhu Celý příběh by určitě v jednom filmu nestihly, pokud by ho výrazně nezměnily
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se