Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 43841 - 43860 Napsat příspěvek
Karlos: diky, Fincherovu filmografii mam nakoukanou, takze se pustim do neceho noveho. Trochu jsem laskovala s myslenkou zblaznit se strachem u Paranormal Activity, ale tim by nas vecerni program skoncil, takze spis zkusim neco z tech doporucenych mysterioznich thrilleru :)
531891
Karlos: diky, Fincherovu filmografii mam nakoukanou, takze se pustim do neceho noveho. Trochu jsem laskovala s myslenkou zblaznit se strachem u Paranormal Activity, ale tim by nas vecerni program skoncil, takze spis zkusim neco z tech doporucenych mysterioznich thrilleru :)
0 0
reagovat
Už mu někdo proboha zabavte klávesnici, dyť už je ten spam úplně všude a fakt už se to nedá ani s klidem přecházet. :-
531886
Už mu někdo proboha zabavte klávesnici, dyť už je ten spam úplně všude a fakt už se to nedá ani s klidem přecházet. *:-*
0 0
reagovat
Ja si idem radsej pustit Indiana Jones 3....aby som sa neposral pri tych hororoch ked uz sa stmieva:))
531885
Ja si idem radsej pustit Indiana Jones 3....aby som sa neposral pri tych hororoch ked uz sa stmieva*:))*
0 0
reagovat
suhlas KARLOS se7em je ta spravna volba:+
531890
suhlas KARLOS se7em je ta spravna volba*:+*
0 0
reagovat
Vetrelce (v originalu s es) budu davat vecer ja... A vazne to nema co docineni s Avatarem ;).
Jinak sem na tom podobne jako Charlotte, taky mi nedelaji dobre horory, ktere maji za jediny cil ukazat hektolitry krve... Ale doporucil bych nejakeho Finchera, takove se7en dokaze divy v setmele mistnosti ;), a pokud schýzu bez krve, tak jednoznacne Dotek meduzy...
531904
Vetrelce (v originalu s es) budu davat vecer ja... A vazne to nema co docineni s Avatarem ;). Jinak sem na tom podobne jako Charlotte, taky mi nedelaji dobre horory, ktere maji za jediny cil ukazat hektolitry krve... Ale doporucil bych nejakeho Finchera, takove se7en dokaze divy v setmele mistnosti ;), a pokud schýzu bez krve, tak jednoznacne Dotek meduzy...
0 0
reagovat
Podle mě je ideální Ospalá díra, Ti druzí nebo třeba Vřískot (ten je hodně do komedie)
531903
Podle mě je ideální Ospalá díra, Ti druzí nebo třeba Vřískot (ten je hodně do komedie)
0 0
reagovat
Pusť si Vetřelec, ten stoji za to, aby jsi zustala celý víkend pod peřinou a okusovala si nehty. :)
531923
Pusť si Vetřelec, ten stoji za to, aby jsi zustala celý víkend pod peřinou a okusovala si nehty. *:)*
0 0
reagovat
Já paradoxně ty starší filmy zvládám dobře, jediný, ze kterého jsem lezla strachem po zdi, byla Rosemary má dětátko:)
531924
Já paradoxně ty starší filmy zvládám dobře, jediný, ze kterého jsem lezla strachem po zdi, byla Rosemary má dětátko:)
0 0
reagovat
duro: Taky si myslim. Jsem zvědavej, jestli ji rozdejchám sám.:D:D
531926
duro: Taky si myslim. Jsem zvědavej, jestli ji rozdejchám sám.*:D**:D*
0 0
reagovat
Shakers: :D Jasné, béčkový akčný monster krvák, to je presne to, na čo mala Charlotte chuť.
531927
Shakers: *:D* Jasné, béčkový akčný monster krvák, to je presne to, na čo mala Charlotte chuť.
0 0
reagovat

ja by som odporucil

531928
http://www.csfd.cz/film/6611-zlomok-sekundy-split-second/#
ja by som odporucil
0 0
reagovat

Charlotte

Jako rádobyshyamalanovku bych doporučil Awake ( link ). Většina místního osazenstva sice dostane osypky, jakmile si přečte jména hlavních herců, ale jestli někde ti dva hráli dobře, tak rozhodně tady. A možná ještě Franklyn ( link ), ale to už je asi moc velká odbočka od tohohle specifického žánru
531929
Jako rádobyshyamalanovku bych doporučil Awake ( http://www.csfd.cz/film/221324-awake/ ). Většina místního osazenstva sice dostane osypky, jakmile si přečte jména hlavních herců, ale jestli někde ti dva hráli dobře, tak rozhodně tady. A možná ještě Franklyn ( http://www.csfd.cz/film/229903-franklyn/ ), ale to už je asi moc velká odbočka od tohohle specifického žánru
Charlotte
0 0
reagovat
Psema: The Thing by Charlotte nerozchodila.
531954
Psema: The Thing by Charlotte nerozchodila.
0 0
reagovat
Teď mi to připomnělo, že jsem chtěl oživit traumata z dětství a sehnat si Krajní meze...ale to by bylo do vedlejší diskuze. :)
531958
Teď mi to připomnělo, že jsem chtěl oživit traumata z dětství a sehnat si Krajní meze...ale to by bylo do vedlejší diskuze. :)
0 0
reagovat
Spíš Halloween a Věc:D
531960
Spíš Halloween a Věc*:D*
0 0
reagovat

Psema

Duchové marsu?:D
531964
Duchové marsu?*:D*
Psema
0 0
reagovat
Začíná mě děsit, že jsem jedinej, kdo jde do Carpentera.:D
531963
Začíná mě děsit, že jsem jedinej, kdo jde do Carpentera.*:D*
0 0
reagovat
Diky vsem, zvazim ten Osudovy dotek nebo Proroctvi z temnot.
Skoda, ze neexistuje specificky pg hororovy zanr pro nezne divky zvany clean horror, kde by byly postavy vrazdeny, ale nejak humanne, ze by treba zmizely, vyparily se nebo padly mrtve k zemi v dusledku ukrutneho soku nad cenou ropy. 8)
531967
Diky vsem, zvazim ten Osudovy dotek nebo Proroctvi z temnot. Skoda, ze neexistuje specificky pg hororovy zanr pro nezne divky zvany clean horror, kde by byly postavy vrazdeny, ale nejak humanne, ze by treba zmizely, vyparily se nebo padly mrtve k zemi v dusledku ukrutneho soku nad cenou ropy. *8)*
0 0
reagovat
Pridávam sa, Let the right one in je vynikajúca záležitosť, poteší aj náročnejšieho diváka.
531973
Pridávam sa, Let the right one in je vynikajúca záležitosť, poteší aj náročnejšieho diváka.
0 0
reagovat

Charlotte

tak to potom asi osudový dotek jak psal KarelR
531993
tak to potom asi osudový dotek jak psal KarelR
Charlotte
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se