Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 43881 - 43900 Napsat příspěvek
Už zase ocas.
540107
Už zase ocas.
0 0
reagovat

Cain.cz

Terminátoří slečna vypadala jako normální slečna. Milovala se se Shiou a najednou jí ze zadních partií vylezl železný ocas.
540105
Terminátoří slečna vypadala jako normální slečna. Milovala se se Shiou a najednou jí ze zadních partií vylezl železný ocas.
Cain.cz
0 0
reagovat
na terminátorku jsem uplně zapoměl, to bylo jako co? :)
540103
na terminátorku jsem uplně zapoměl, to bylo jako co? *:)*
0 0
reagovat
A o co tam teda jde? Já si pamatuju začátek vystřižený jak z Indiana Jones a Chrám zkázy, potom souložící psy, dále malého robůtka, který se sexuálním způsobem otíral o Megan Fox, potom špatnou parodii na Star Wars, dále terminátorku, která se pokusila ukojit Shiu a následně jej fyzicky zlikvidovat. Myslím, že tam potom silně zasahoval John Turturro, bojovalo se myslím u pyramid, Shia si tam zlomil malíček a nakonec se dlouho líbal s Megan. No o tohle tam šlo!:D:D
540101
A o co tam teda jde? Já si pamatuju začátek vystřižený jak z Indiana Jones a Chrám zkázy, potom souložící psy, dále malého robůtka, který se sexuálním způsobem otíral o Megan Fox, potom špatnou parodii na Star Wars, dále terminátorku, která se pokusila ukojit Shiu a následně jej fyzicky zlikvidovat. Myslím, že tam potom silně zasahoval John Turturro, bojovalo se myslím u pyramid, Shia si tam zlomil malíček a nakonec se dlouho líbal s Megan. No o tohle tam šlo!*:D**:D*
0 0
reagovat
Megan jen uhodila hřebíček na hlavičku, u 2 není sama kdo nechápe vo co že to de :D
540099
Megan jen uhodila hřebíček na hlavičku, u 2 není sama kdo nechápe vo co že to de *:D*
0 0
reagovat
Asi tak :+
540088
Asi tak *:+*
0 0
reagovat
Imho jsou idioti oba.:D
540087
Imho jsou idioti oba.*:D*
0 0
reagovat
Zřejmě hlavně tím jak tvrdila, že vůbec nechápe, o co v těch Transformerech jde a že to vůbec nedává smysl... Imho samý kraviny, který by člověk s nadhledem přešel... Míša zase na to konto vynesl, že je Megan naivní mladá pipka, která tomu nerozumí...
540084
Zřejmě hlavně tím jak tvrdila, že vůbec nechápe, o co v těch Transformerech jde a že to vůbec nedává smysl... Imho samý kraviny, který by člověk s nadhledem přešel... Míša zase na to konto vynesl, že je Megan naivní mladá pipka, která tomu nerozumí...
0 0
reagovat
Ty její výstupy nesleduji, takže čím že ho to tak na*rala? :)
540083
Ty její výstupy nesleduji, takže čím že ho to tak na*rala? :)
0 0
reagovat
Ale věřim že to tak nakonec dopadne, Megan Michaela pořádně nas*ala :D
540081
Ale věřim že to tak nakonec dopadne, Megan Michaela pořádně nas*ala *:D*
0 0
reagovat

pytlik

samozřejmě, že ne.... ;):D ale nebylo by to od věci...8)
540080
samozřejmě, že ne.... *;)**:D* ale nebylo by to od věci...*8)*
pytlik
0 0
reagovat
a to už je ten "vyhazov" Megan potvrzený???
540077
a to už je ten "vyhazov" Megan potvrzený???
0 0
reagovat
taky si myslim, že je to fuk, Bay má vkus... :D jak to ale dopadne se Shiou? obrečí Megan aby na ni vzápětí zapomněl kvůli nějaký jiný? :D
540076
taky si myslim, že je to fuk, Bay má vkus... *:D* jak to ale dopadne se Shiou? obrečí Megan aby na ni vzápětí zapomněl kvůli nějaký jiný? *:D*
0 0
reagovat
.. asi milion dalsich eye-candy holek? :D
540075
.. asi milion dalsich eye-candy holek? *:D*
0 0
reagovat
keby to tak bolo bol by som zvedavy kto by bol na miesto megan..napada vas niekto
540068
keby to tak bolo bol by som zvedavy kto by bol na miesto megan..napada vas niekto
0 0
reagovat

Sp!der-bite

:D
540060
*:D*
Sp!der-bite
0 0
reagovat
Death by Auto-Bot gang-bang if there's a God!:D:D
540052
Death by Auto-Bot gang-bang if there's a God!*:D**:D*
0 0
reagovat
Tak tohle je lol, Michael Bay se chce zbavit Megan Fox, tak jí nechá v 3. dílu Transformers zabít v prvních pár minutách a nahradí jí jinou sexy herečkou :D: Link
540049
Tak tohle je lol, Michael Bay se chce zbavit Megan Fox, tak jí nechá v 3. dílu Transformers zabít v prvních pár minutách a nahradí jí jinou sexy herečkou *:D*: [link="http://www.worstpreviews.com/headline.php?id=15377&count=0"]Link[/link]
0 0
reagovat
Tak mám DivX a už jsem to viděl, takže to až tolik neštve, jako prostě ta politika distributorů. Viz. zdeformovaný formát obrazu u Becketa. Díky diskuzím na lopuchu a webu nyrany jsem aslespoň ušetřil 100 :-)
540002
Tak mám DivX a už jsem to viděl, takže to až tolik neštve, jako prostě ta politika distributorů. Viz. zdeformovaný formát obrazu u Becketa. Díky diskuzím na lopuchu a webu nyrany jsem aslespoň ušetřil 100 :-)
0 0
reagovat
okkac: Blbý je už ten český název. Mně to sehnal kamarád a k tomu dokonce české titulky.
540000
okkac: Blbý je už ten český název. Mně to sehnal kamarád a k tomu dokonce české titulky.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se