Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 43861 - 43880 Napsat příspěvek
:D
540141
*:D*
0 0
reagovat
Nevím, mě oba TF příjdou cool na 10/10*
540140
Nevím, mě oba TF příjdou cool na 10/10*
0 0
reagovat

Disk

"That", was the sarcasm... 8) Už aby urychlili ty lety na Mars. A nebo proč sakra Ravenhorn nemohl koupit dva lístky... ?)
540134
"That", was the sarcasm... *8)* Už aby urychlili ty lety na Mars. A nebo proč sakra Ravenhorn nemohl koupit dva lístky... *?)*
Disk
0 0
reagovat

Sp!der-bite

Vážně jsi rád, že tu přebývám? Tak to je skvělé.
540131
Vážně jsi rád, že tu přebývám? Tak to je skvělé.
Sp!der-bite
0 0
reagovat

Disk

V tom případě můžeme bejt rádi, že tě tu máme :)) Lol... TF2 mi jako nuda nepřišla, ale scénář byl fakt katastrofa... V tomhle měla Megan pravdu... ;)
540130
V tom případě můžeme bejt rádi, že tě tu máme *:))* Lol... TF2 mi jako nuda nepřišla, ale scénář byl fakt katastrofa... V tomhle měla Megan pravdu... *;)*
Disk
0 0
reagovat
Jo, byla to nuda... a akce v lese je ještě ke všemu postavená na palici...:D
540129
Jo, byla to nuda... a akce v lese je ještě ke všemu postavená na palici...*:D*
0 0
reagovat
e dvojce mi chybela nejaka takova proste cool scena jako v jednicce, kdy honi Bumblebeeho Barricade za doprovodu te rockove vypalovacky. To same na konci "I drive, you shoot" sceny. Ale ve dvojce se mi nejvice libila prave ta zaverecna rez za ucasti armady. Tam je chyba opravdu hlavne scenar, stejne jako v Terminator Salvation, kde je taky vyborna akce. A na CSFD jsem dal obema slabsi 4 hvezdicky.

U dvojky jeste spise takove chybky ve strihu, kdy naproti auto prileti vrtulnik a hned v dalsim zaberu uz projede hak pres strechu. Tam mi chybi tak 2 zabery, kdy by se ten hak z toho vrtulniku vysouval, a pak proste uz kaslou na transformace, kdy jsou na scene auta, strih jinde, strih zpatky a uz jsou z nich roboti (pouze zvukovy doprovod transformace, ale myslim ze ne uplne u vseho!!!)
540128
e dvojce mi chybela nejaka takova proste cool scena jako v jednicce, kdy honi Bumblebeeho Barricade za doprovodu te rockove vypalovacky. To same na konci "I drive, you shoot" sceny. Ale ve dvojce se mi nejvice libila prave ta zaverecna rez za ucasti armady. Tam je chyba opravdu hlavne scenar, stejne jako v Terminator Salvation, kde je taky vyborna akce. A na CSFD jsem dal obema slabsi 4 hvezdicky. U dvojky jeste spise takove chybky ve strihu, kdy naproti auto prileti vrtulnik a hned v dalsim zaberu uz projede hak pres strechu. Tam mi chybi tak 2 zabery, kdy by se ten hak z toho vrtulniku vysouval, a pak proste uz kaslou na transformace, kdy jsou na scene auta, strih jinde, strih zpatky a uz jsou z nich roboti (pouze zvukovy doprovod transformace, ale myslim ze ne uplne u vseho!!!)
0 0
reagovat
No, jestli si muzu take trosku prihodit, tak v TF2 nebylo nic, co by me posadilo na zadek nebo tedy spise zvedlo ze sedadla, kdyz uz sem na nem drepel ;)
540126
No, jestli si muzu take trosku prihodit, tak v TF2 nebylo nic, co by me posadilo na zadek nebo tedy spise zvedlo ze sedadla, kdyz uz sem na nem drepel *;)*
0 0
reagovat

Sp!der-bite

Neboj, lynčován nebudeš, tobě všechno odpustí. Lynčován a nálepkován je zde někdo jiný.?)
540125
Neboj, lynčován nebudeš, tobě všechno odpustí. Lynčován a nálepkován je zde někdo jiný.*?)*
Sp!der-bite
0 0
reagovat
To všichni ženete moc do extrémů, kdyby vám ten film naservíroval Míša Bejů před 1, tak by z toho byli všichni vypleskaný... Škoda že tu neexistuje nějakej časovej paradox... A už raději mlčim, jinak se lynčování nevyhnu :D
540124
To všichni ženete moc do extrémů, kdyby vám ten film naservíroval Míša Bejů před 1, tak by z toho byli všichni vypleskaný... Škoda že tu neexistuje nějakej časovej paradox... A už raději mlčim, jinak se lynčování nevyhnu *:D*
0 0
reagovat
Nudná byla, stejně jako celej film, ale je fakt, že furt lepší než ta závěrečná, to jsem si musel přidržovat oční víčka prstama, aby mi nespadly dolů (:
540123
Nudná byla, stejně jako celej film, ale je fakt, že furt lepší než ta závěrečná, to jsem si musel přidržovat oční víčka prstama, aby mi nespadly dolů (:
0 0
reagovat

Jardus, Gonzi

Lépe bych to neřekl, bitka v lese byla snad ještě lepší jak celej závěr... Prej nudná, pche ?)
540121
Lépe bych to neřekl, bitka v lese byla snad ještě lepší jak celej závěr... Prej nudná, pche *?)*
Jardus, Gonzi
0 0
reagovat

Disketa

tu bitku v lese jsem doma zkouknul už několikkrát, možná že není nejúžasněji natočená (jakože jsem viděl lepší akce) ale Optimus jim tam dává tak brutální kapky, že u toho nejde neslintat :+
540118
tu bitku v lese jsem doma zkouknul už několikkrát, možná že není nejúžasněji natočená (jakože jsem viděl lepší akce) ale Optimus jim tam dává tak brutální kapky, že u toho nejde neslintat *:+*
Disketa
0 0
reagovat
Bitka v lese je snad nejzajímavější část filmu, rozhodně lepší jak: "souložící psy, dále malého robůtka, který se sexuálním způsobem otíral o Megan Fox, terminátorku, která se pokusila ukojit Shiu, nakonec se dlouho líbal s Megan"
540115
Bitka v lese je snad nejzajímavější část filmu, rozhodně lepší jak: "souložící psy, dále malého robůtka, který se sexuálním způsobem otíral o Megan Fox, terminátorku, která se pokusila ukojit Shiu, nakonec se dlouho líbal s Megan"
0 0
reagovat

Sp!der-bite

Ta bitka v lese byla natočena bohužel tak nudně, že jsem na ni dočista zapomněl.?)
540114
Ta bitka v lese byla natočena bohužel tak nudně, že jsem na ni dočista zapomněl.*?)*
Sp!der-bite
0 0
reagovat
Ten kluk myslí jenom na sex!

___________________________
A co Ravenhorn? Jak se mu asi povede na Novém Zélandu?
540113
Ten kluk myslí jenom na sex! ___________________________ A co Ravenhorn? Jak se mu asi povede na Novém Zélandu?
0 0
reagovat

Disk

Tak ono se zase stačí kouknout, co ti z toho filmu utkvělo v hlavě, mě např. teda bitka v lese a bitka u pyramid... :))
540112
Tak ono se zase stačí kouknout, co ti z toho filmu utkvělo v hlavě, mě např. teda bitka v lese a bitka u pyramid... *:))*
Disk
0 0
reagovat

Disketa

Já jsem rád, že jí lezl ze zadních partií ocas. Kdyby to bylo něco jiného, asi bych to nerozdejchal:D;)
540111
Já jsem rád, že jí lezl ze zadních partií ocas. Kdyby to bylo něco jiného, asi bych to nerozdejchal*:D**;)*
Disketa
0 0
reagovat

Disketa

female???
540110
female???
Disketa
0 0
reagovat
Já jsem si tam aktu na "m" teda nevšimnul... asi jsem měl v kině cenzurovanou verzi.:D
540109
Já jsem si tam aktu na "m" teda nevšimnul... asi jsem měl v kině cenzurovanou verzi.*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se