Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 42321 - 42340 Napsat příspěvek
ta scéna je fakt dost cool link :+
550042
ta scéna je fakt dost cool http://www.youtube.com/watch?v=0ke7BGaanC0 *:+*
0 0
reagovat
KARLOS: to znie dobre, asi si to zozeniem lebo v poslednej dobe som si pozrel kopu reziserskych verzii . Troja, Watchmen, Riddick, Alexander a dosť to zlepšuje film
550041
KARLOS: to znie dobre, asi si to zozeniem lebo v poslednej dobe som si pozrel kopu reziserskych verzii . Troja, Watchmen, Riddick, Alexander a dosť to zlepšuje film
0 0
reagovat
BUCO: Dvě nový scény - útok triceratopse, jak záchranná skupina vstoupí do džungle a pak výborná scéna s útokem prehistorické masožřavé ryby v močálech... Zbytek jsou jen nepodstatné detaily, páru nových záběrů a v NYC krátký pokec vojáků v dodávce, než je rozdrtí Kong...
550039
BUCO: Dvě nový scény - útok triceratopse, jak záchranná skupina vstoupí do džungle a pak výborná scéna s útokem prehistorické masožřavé ryby v močálech... Zbytek jsou jen nepodstatné detaily, páru nových záběrů a v NYC krátký pokec vojáků v dodávce, než je rozdrtí Kong...
0 0
reagovat

King Kong

nevidel niekto tu režisérsku verziu ? čo je tam naviac a či sa to oplatí vôbec zhánať
550036
nevidel niekto tu režisérsku verziu ? čo je tam naviac a či sa to oplatí vôbec zhánať
King Kong
0 0
reagovat

TitanoidCZ

CZ DVD by mělo vyjít 22.9.2010
550032
CZ DVD by mělo vyjít 22.9.2010
TitanoidCZ
0 0
reagovat

War Horse

Prve zabery z nakrucania:

link
550030
Prve zabery z nakrucania: http://www.thisisplymouth.co.uk/news/SPIELBERG-FILMS-DARTMOOR/article-2482773-detail/article.html
War Horse
0 0
reagovat

Kick-ass

Já bych se chtěl zeptat na Kick-ass kdy bude cz dabing???Aby to nebylo jako s tim Kurýrem 3 to bylo asi po 2 letech.Dik moc za odpoveď.
550021
Já bych se chtěl zeptat na Kick-ass kdy bude cz dabing???Aby to nebylo jako s tim Kurýrem 3 to bylo asi po 2 letech.Dik moc za odpoveď.
Kick-ass
0 0
reagovat

terminator007

Asylum se muze chytit za ruce s filmovym oddelenim SYFY, protoze tocej uplne stejny traparny
549933
Asylum se muze chytit za ruce s filmovym oddelenim SYFY, protoze tocej uplne stejny traparny
terminator007
0 0
reagovat

vegassss7771

hlavne s nehercema a "nerozpoctem"
549932
hlavne s nehercema a "nerozpoctem"
vegassss7771
0 0
reagovat
Tohle je Asylum, pokud jeste neznas, tak doporucuji shlednout jejich seznam co vytvorili: link To neni normalni spolecnost ;)
549927
Tohle je Asylum, pokud jeste neznas, tak doporucuji shlednout jejich seznam co vytvorili: http://www.imdb.com/company/co0042909/ To neni normalni spolecnost *;)*
0 0
reagovat
Ten Titanic 2 - mě to přijde jako kdyby to místo, kterým proplouval bylo prokletý či co? WILL SAIL AGAIN...ON THE SAME DAY...Hrozná ptákovina, dělat film, který tu už jednou byl, se stejným scénářem, ale jen o 100 let později.

Njn, holt Hollywood remakuje všechno.
549926
Ten Titanic 2 - mě to přijde jako kdyby to místo, kterým proplouval bylo prokletý či co? WILL SAIL AGAIN...ON THE SAME DAY...Hrozná ptákovina, dělat film, který tu už jednou byl, se stejným scénářem, ale jen o 100 let později. Njn, holt Hollywood remakuje všechno.
0 0
reagovat
No to uz snad ne :D
549924
No to uz snad ne *:D*
0 0
reagovat

terminator007

Stále to mohlo byť ešte horšie: Titanic II vs Poseidon II :D
549923
Stále to mohlo byť ešte horšie: [b]Titanic II vs Poseidon II[/b] *:D*
terminator007
0 0
reagovat

Fluke

JJ, neco takoveho :D Vardant: Velmi silna kava :D
549922
JJ, neco takoveho *:D* Vardant: Velmi silna kava *:D*
Fluke
0 0
reagovat

terminator007

Myslíš jako Supertree vs. megaflat?:D
549917
Myslíš jako Supertree vs. megaflat?*:D*
terminator007
0 0
reagovat
Tak to je ovšem jiný kafe :D
549916
Tak to je ovšem jiný kafe *:D*
0 0
reagovat
No ja jsem zvedav na tohle, ale to uz je docela drzost link :D
549918
No ja jsem zvedav na tohle, ale to uz je docela drzost http://www.youtube.com/watch?v=AG4kDmxJu7Y *:D*
0 0
reagovat
No ty kravo, uz radsi neposilejte odkazy na filmy nebo se za chvili dostaneme na ozivle baraky a buh vi co :D
549915
No ty kravo, uz radsi neposilejte odkazy na filmy nebo se za chvili dostaneme na ozivle baraky a buh vi co *:D*
0 0
reagovat

Bachy

Nikdy mi nedošlo, proč byl Spacey zastřelen.
549914
Nikdy mi nedošlo, proč byl Spacey zastřelen.
Bachy
0 0
reagovat

Dinocroc vs. Supergator

Už je jasný, proč už není Carradine mezi námi... ;)
549910
Už je jasný, proč už není Carradine mezi námi... *;)*
Dinocroc vs. Supergator
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se