Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 29781 - 29800 Napsat příspěvek

Gorecki a ostatní fňukalové.

Nikoho nenutím rozklikávat spoilery (proto jsou ty informace tak označené). A nikdo zase mě nebude říkat, co mám dělat na fóru s názvem FILMY, dokud budu dodržovat pravidla. Smiřte se s tím.
629512
Nikoho nenutím rozklikávat spoilery (proto jsou ty informace tak označené). A nikdo zase mě nebude říkat, co mám dělat na fóru s názvem FILMY, dokud budu dodržovat pravidla. Smiřte se s tím.
Gorecki a ostatní fňukalové.
0 0
reagovat

Clavius

Zvláštní, že o tom mluvíš, protože přesně toto Abrams na udílení cen Oscara Wilda (oceněná byla i Fisher), ač nekonkrétně, udělal. 8)
629511
Zvláštní, že o tom mluvíš, protože přesně toto Abrams na udílení cen Oscara Wilda (oceněná byla i Fisher), ač nekonkrétně, [link="http://www.starwars7news.com/2015/02/j-j-abrams-on-the-force-awakens-rumors-some-are-true-some-are-false.html"]udělal[/link]. *8)*
Clavius
0 0
reagovat
Já furt nevím, proč furt fňukáte, že to postuje na dvě místa. Já si toho všimnu víc tady, ale vím, že kdybych to chtěl hledat, tak přes profil...
Děláte z komára velblouda...
629501
Já furt nevím, proč furt fňukáte, že to postuje na dvě místa. Já si toho všimnu víc tady, ale vím, že kdybych to chtěl hledat, tak přes profil... Děláte z komára velblouda...
0 0
reagovat

verbst

No to je ještě horší. Problém je v tom, že by to neměl psát sem.
629500
No to je ještě horší. Problém je v tom, že by to neměl psát sem.
verbst
0 0
reagovat

Gorecki

Klídek, prosímtě. Píše to do obou diskuzí...
629499
Klídek, prosímtě. Píše to do obou diskuzí...
Gorecki
0 0
reagovat

Rodann

Are you fuckin retarded? Kolkokrat ti to maju ludia povedat?:(
629498
Are you fuckin retarded? Kolkokrat ti to maju ludia povedat?*:(*
Rodann
0 0
reagovat

Girl House (2014)

Obří win a úžasná nemorální zábava spojující vše, co mám na tomhle světě rád. V okamžiku, kdy se na scéně ukázala zrzatá lezbička Mia, si mě ten film naprosto získal. Musíte to vidět. 9/10
629495
Obří win a úžasná nemorální zábava spojující vše, co mám na tomhle světě rád. V okamžiku, kdy se na scéně ukázala zrzatá lezbička Mia, si mě ten film naprosto získal. Musíte to vidět. 9/10
Girl House (2014)
0 0
reagovat

Rodann

Dáváš si s tím práci, ale fakt by bylo lepší si to skládat do diskuze k filmu, kde si to zpětně kdokoliv přečte. Nikdo nebude zpětně procházet tohle vlákno, když tento tvůj příspěvek bude na buhvíjaké stránce ;)

Ale aspoň :+, že jsi do spoileru nedal žádný link. To už štvalo posledně i mě. Jinak to tvoje potvrzení LucasFilmem, tím myslíš co? To jako čekáš, že např. měsíc před premiérou někdo potvrdí některou z teorií a tím vykecá celý film? Ale no ták 8)
629494
Dáváš si s tím práci, ale fakt by bylo lepší si to skládat do diskuze k filmu, kde si to zpětně kdokoliv přečte. Nikdo nebude zpětně procházet tohle vlákno, když tento tvůj příspěvek bude na buhvíjaké stránce *;)* Ale aspoň *:+*, že jsi do spoileru nedal žádný link. To už štvalo posledně i mě. Jinak to tvoje potvrzení LucasFilmem, tím myslíš co? To jako čekáš, že např. měsíc před premiérou někdo potvrdí některou z teorií a tím vykecá celý film? Ale no ták *8)*
Rodann
0 0
reagovat

TonyClifton

Já byl taky hrozně překvpapenej, jak moc mi to sedlo... Hrozná pecka a fakt 9/10 a s každým dalším shlídnutím to roste.
629492
Já byl taky hrozně překvpapenej, jak moc mi to sedlo... Hrozná pecka a fakt 9/10 a s každým dalším shlídnutím to roste.
TonyClifton
0 0
reagovat

Star Wars: Síla se probouzí; závěrečná sekvence filmu.

Po uniklém začátku sedmých Hvězdných válek tu máme i úplný konec úvodu nejnovější trilogie.


Poté, co Kylo Ren zabíjí svého otce Hana, utkává se v duelu na světelné meče i se svojí sestrou a Finnem. Přestože ho oni spojenými silami neporazí definitivně, vrací se na základnu povstalců jako hrdinové. Rey se loučí se svojí matkou Leiou, přítelem Poem i parťákem Finnem a odlétá s Chewbaccou a robůtkem BB-8, za jehož pomoci další dva droidi - R2D2 a C-3PO - rozluští destinaci, vstříc novému dobrodružství. Na jiné planetě vychází po kamenných schodech a proti ní si zahalená postava shazuje kápi ve stylu Obi-Wana z Nové naděje. Je to Luke, který od své neteře dostává zpět dávno ztracený světelný meč, který kdysi patříval jeho otci Anakinovi.


Některé zdroje dokonce uvádí, že se jedná o jediný výstup Marka Hamilla přímo ve filmu, ačkoliv se objeví i v několika flashbacích.

Opět platí, že dokud není potvrzeno LucasFilmem, není možné mít informace za bernou minci.

Zdroj: MSW.
629488
Po uniklém začátku sedmých Hvězdných válek tu máme i úplný konec úvodu nejnovější trilogie. [spoiler] Poté, co Kylo Ren zabíjí svého otce Hana, utkává se v duelu na světelné meče i se svojí sestrou a Finnem. Přestože ho oni spojenými silami neporazí definitivně, vrací se na základnu povstalců jako hrdinové. Rey se loučí se svojí matkou Leiou, přítelem Poem i parťákem Finnem a odlétá s Chewbaccou a robůtkem BB-8, za jehož pomoci další dva droidi - R2D2 a C-3PO - rozluští destinaci, vstříc novému dobrodružství. Na jiné planetě vychází po kamenných schodech a proti ní si zahalená postava shazuje kápi ve stylu Obi-Wana z Nové naděje. Je to Luke, který od své neteře dostává zpět dávno ztracený světelný meč, který kdysi patříval jeho otci Anakinovi. [/spoiler] Některé zdroje dokonce uvádí, že [spoiler]se jedná o jediný výstup Marka Hamilla přímo ve filmu, ačkoliv se objeví i v několika flashbacích.[/spoiler] Opět platí, že dokud není potvrzeno LucasFilmem, není možné mít informace za bernou minci. Zdroj: [link="http://makingstarwars.net/"]MSW[/link].
Star Wars: Síla se probouzí; závěrečná sekvence filmu.
0 0
reagovat

Grammar Nazi

Zpracování ;)
629482
[b]Z[/b]pracování *;)*
Grammar Nazi
0 0
reagovat
The Joker
Yep, to jsem si taky říkal.

Už jenom to, že je Rusko vlastně hodný by dneska tuplem nevzniklo. A pak nevím jak ty, docela mne dostal do kolen samotný výbuch, to jsem fakt nečekal. A hlavně celá ta hra armády, tajnýho agenta, padoucha tak hrozně neortodoxní oproti mainstreamu. + mi hrozně sedlo komorní spracování velkých a akčních scén.
629483
The Joker Yep, to jsem si taky říkal. [spoiler]Už jenom to, že je Rusko vlastně hodný by dneska tuplem nevzniklo. A pak nevím jak ty, docela mne dostal do kolen samotný výbuch, to jsem fakt nečekal. A hlavně celá ta hra armády, tajnýho agenta, padoucha tak hrozně neortodoxní oproti mainstreamu. + mi hrozně sedlo komorní spracování velkých a akčních scén. [/spoiler]
0 0
reagovat
In Search of a Midnight Kiss
Perfektná klubovka. Dlho mi žiadny film nespravil takúto radosť. Keby to skončilo polootvorene scénou v aute tak je to v mojich očiach úplná dokonalosť 9/10

Breathe In
Severská depka natočená v USA. A miestami rovnako nudná a otravná ako jej vzory. Ale inak veľmi slušný film odnikiaľ 7/10

Chef
Favreau je viac doma v komorných veciach ako v Blockbusteroch ale aj tak žiadna sláva. Normálny priemerný feel good filmík na ktorý si o 2 týždne ani nespomeniem. Ale samozrejme najväčší problém je, že moje gastronomické návyky a schopnosti sú na plač. 6/10
629476
In Search of a Midnight Kiss Perfektná klubovka. Dlho mi žiadny film nespravil takúto radosť. Keby to skončilo polootvorene scénou v aute tak je to v mojich očiach úplná dokonalosť 9/10 Breathe In Severská depka natočená v USA. A miestami rovnako nudná a otravná ako jej vzory. Ale inak veľmi slušný film odnikiaľ 7/10 Chef Favreau je viac doma v komorných veciach ako v Blockbusteroch ale aj tak žiadna sláva. Normálny priemerný feel good filmík na ktorý si o 2 týždne ani nespomeniem. Ale samozrejme najväčší problém je, že moje gastronomické návyky a schopnosti sú na plač. 6/10
0 0
reagovat
Nejhorší obavy jsou jedním z filmů, které u mě získávají dalším a dalším zkouknutím na mimořádnosti.
629474
Nejhorší obavy jsou jedním z filmů, které u mě získávají dalším a dalším zkouknutím na mimořádnosti.
0 0
reagovat
Jo, Nejhorší obavy jsou nekompromisní pecka. To by dneska už nevzniklo.
629454
Jo, Nejhorší obavy jsou nekompromisní pecka. To by dneska už nevzniklo.
0 0
reagovat

TonyClifton

Pro super Hindse si samozřejmě dej Řím od HBO, kde hraje Caesara. Furt životní role :)
629444
Pro super Hindse si samozřejmě dej Řím od HBO, kde hraje Caesara. Furt životní role :)
TonyClifton
0 0
reagovat

Nejhorší obavy "The Sum of All Fears (2002)

Naprosto špičková žánrovka, která mne udržela od začátku do konce napnutého jako strunu. A docela mne děsí aktuálnost toho snímku. Ať mi nikdo neříká, že se tohle nemůže stát i dneska Když jenom USA ztratila 8 jaderných zbraníPřiznám se, že jsem clancyovky nikdy nečetl, vždycky mi zaváněly trochu brakem a z Jacka Ryana jsem akorát Hon na ponorku a katastrofálního Ryana od Branagha, tohle bylo než poslední jmenovaný lepší snad ve všech ohledech. :+ Sranda, že se se Chris Pine považuje za nadějného, charismatického, skvělého herce a utahovat si Affleckova neherectví je stejně tak moderní jako volit Karla, tady si ho Affleck dává k snídani (Pinea, ne Karla). Brigdget Moynahan byla nádherná, koukalo se na ní ještě o fous líp, než na Keiru a i když tu z děje neměla prakticky nic, její postava byla smyslupnější. Že prezidenta zahraje suprově Cromwell a ministra parádně Morgan Freeman jsme nějak věděli, ale co tam předváděl Ciarán Hinds, nad tím jsem žasnul, ten chlap je totálně boží, poprvé jsem si ho všiml v Mnichovu a hned mi herecky učaroval, prosím dejte mu nějakou pořádnou roli, štěk ve Hře o Trůny je moc málo a Political Animals nejsou o tolik horší, než House of Cards, škoda, že to nemělo takový hype.

9/10
629443
Naprosto špičková žánrovka, která mne udržela od začátku do konce napnutého jako strunu. A docela mne děsí aktuálnost toho snímku. Ať mi nikdo neříká, že se tohle nemůže stát i dneska [spoiler]Když jenom USA ztratila 8 jaderných zbraní[/spoiler]Přiznám se, že jsem clancyovky nikdy nečetl, vždycky mi zaváněly trochu brakem a z Jacka Ryana jsem akorát Hon na ponorku a katastrofálního Ryana od Branagha, tohle bylo než poslední jmenovaný lepší snad ve všech ohledech. *:+* Sranda, že se se Chris Pine považuje za nadějného, charismatického, skvělého herce a utahovat si Affleckova neherectví je stejně tak moderní jako volit Karla, tady si ho Affleck dává k snídani (Pinea, ne Karla). Brigdget Moynahan byla nádherná, koukalo se na ní ještě o fous líp, než na Keiru a i když tu z děje neměla prakticky nic, její postava byla smyslupnější. Že prezidenta zahraje suprově Cromwell a ministra parádně Morgan Freeman jsme nějak věděli, ale co tam předváděl Ciarán Hinds, nad tím jsem žasnul, ten chlap je totálně boží, poprvé jsem si ho všiml v Mnichovu a hned mi herecky učaroval, prosím dejte mu nějakou pořádnou roli, štěk ve Hře o Trůny je moc málo a Political Animals nejsou o tolik horší, než House of Cards, škoda, že to nemělo takový hype. 9/10
Nejhorší obavy "The Sum of All Fears (2002)
0 0
reagovat

RainMakeR

629436
[link="https://www.youtube.com/watch?v=Rzb_p1mRW1M"]Jimmy Carr[/link] *:+*
RainMakeR
0 0
reagovat

RMR

Dylan Moran!

Ted
Matně si pamatuju, že když jsem kdysi popíka nazval stejně, pustilo se do mě několik lidí, ale časy se asi mění... :D
629430
Dylan Moran! [b]Ted[/b] Matně si pamatuju, že když jsem kdysi popíka nazval stejně, pustilo se do mě několik lidí, [link="https://www.youtube.com/watch?v=aVUDdQS2UxA"]ale časy se asi mění[/link]... *:D*
RMR
0 0
reagovat

RainMakeR

Jeffa Dunhama znáš?
629429
Jeffa Dunhama znáš?
RainMakeR
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se