Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 29801 - 29820 Napsat příspěvek

RainMakeR

Myslim, ze s Billem Burrem nemuzes slapnout vedle. Osobne jsem jeste celkem uchcaval u (pokud se nepletu jedineho) specialu Chrise D'Elii...
629428
Myslim, ze s Billem Burrem nemuzes slapnout vedle. Osobne jsem jeste celkem uchcaval u (pokud se nepletu jedineho) specialu Chrise D'Elii...
RainMakeR
0 0
reagovat

RainMakeR

Zkus si projít stand-up věci na VČ, třeba se ti tam někdo zalíbí. Ono je to fakt dost subjektivní, takže se těžko něco doporučuje. Já třeba Gervaise taky miluju.
629427
Zkus si projít [link="http://www.videacesky.cz/tag/stand-up"]stand-up věci na VČ[/link], třeba se ti tam někdo zalíbí. Ono je to fakt dost subjektivní, takže se těžko něco doporučuje. Já třeba Gervaise taky miluju.
RainMakeR
0 0
reagovat

RainMaker

Bill Burr a Jimmy Carr, ak, ako hovoríš, sa ti páči kontroverzný štýl, tak týchto dvoch budeš milovovať :D
629426
Bill Burr a Jimmy Carr, ak, ako hovoríš, sa ti páči kontroverzný štýl, tak týchto dvoch budeš milovovať :D
RainMaker
0 0
reagovat
stations of the cross (2014)
75% - nabozenskej whiplash (75%). takhle sem se uz dlouho nenasmal. bavil sem se u toho fakt hodne, i kdyz to neni zadny veledilo. tenhle kousek vynechat by byla nehorazna skoda. lea van acken byla castingovej vyber na jednicku s hvezdickou. zpusob, jakym to je natoceny, je taky idealni. na to jak je to over the top, tak to skvele funguje.
629425
[link="http://www.csfd.cz/film/364060-krizova-cesta/"]stations of the cross[/link] (2014) 75% - nabozenskej whiplash (75%). takhle sem se uz dlouho nenasmal. bavil sem se u toho fakt hodne, i kdyz to neni zadny veledilo. tenhle kousek vynechat by byla nehorazna skoda. lea van acken byla castingovej vyber na jednicku s hvezdickou. zpusob, jakym to je natoceny, je taky idealni. na to jak je to over the top, tak to skvele funguje.
0 0
reagovat
mě se líbí ty kontroverzní styly humoru. Jeffries se totálně naváží do náboženství, Gervais má taky svoje drsný vtipy o tlustých lidech.
Mulaneyho zkusím:+
629424
mě se líbí ty kontroverzní styly humoru. Jeffries se totálně naváží do náboženství, Gervais má taky svoje drsný vtipy o tlustých lidech. Mulaneyho zkusím*:+*
0 0
reagovat

RainMaker

John Mulaney. Ale možná tím ztratíš hodinu života.
629423
John Mulaney. Ale možná tím ztratíš hodinu života.
RainMaker
0 0
reagovat
nikdy sem nepochopil, jak muze nekomu prijit ricky gervais vtipnej.
629422
nikdy sem nepochopil, jak muze nekomu prijit ricky gervais vtipnej.
0 0
reagovat

Stand up komici (show)

máte doporučení na stand up komiky, show ? Pouze zahraniční. Naši (Pavlásek. Knor atd.) mě nezajímají.
dokoukal jsem právě Jima Jeffriese. Totální pecka !
Viděl jsem už všechny dostupný show Louise CK a Rickyho Gervaise. Best of Chrise Rocka taky.

Díky za tipy 8):+
629421
máte doporučení na stand up komiky, show ? Pouze zahraniční. Naši (Pavlásek. Knor atd.) mě nezajímají. dokoukal jsem právě Jima Jeffriese. Totální pecka ! Viděl jsem už všechny dostupný show Louise CK a Rickyho Gervaise. Best of Chrise Rocka taky. Díky za tipy *8)**:+*
Stand up komici (show)
0 0
reagovat
Mně se to taky dost líbilo. Beru to jako takový slabší Úžasňákovi. :+
629420
Mně se to taky dost líbilo. Beru to jako takový slabší Úžasňákovi. *:+*
0 0
reagovat
Mne se to libilo, a to celkem hodne :)

Ale treba zrovna to pojaponsteni jsem tam vubec nepobral....
629416
Mne se to libilo, a to celkem hodne :) Ale treba zrovna to pojaponsteni jsem tam vubec nepobral....
0 0
reagovat

Big Hero 6

Ty kráso! Toto je pre mňa za posledné roky jeden z najhorších veľkorozpočtových animákov. Ak nie vôbec najhorší.Keď nestačí klišovitosť už samotného animovaného žánru, tak sa k tomu ešte pridajú tie najotravnejšie a najotrepanejšie klišé komiksových originov. Nad tým by sa ešte dalo prižmúriť obe oči, bohužiaľ je ten žáner tak nízko už roky, ale potom ešte do toho otravujú absolútne nezaujímavé postavy a hlavný robot ma veľmo rýchlo začal otravovať. Dokonca obalené v dákom mižmaži Tokya a San Fransisca kde všetci vyzerajú ako caucasi ale majú ázijské mená a neberie si to absolútne nič ani z jednej z kultúr. To je tak vykastrovaný marketingový ťah...No a keď vytiahli ten CIA-ovský twist tak som mal takú chuť prefackať scenáristický tým.
Ja si fakt nedokážem predstaviť čo ľudí viedlo k tomu takto ten film praisovať. To je tá sila značky (Disney, Marvel) až tak odstrašujúca?
3/10
629413
Ty kráso! Toto je pre mňa za posledné roky jeden z najhorších veľkorozpočtových animákov. Ak nie vôbec najhorší.Keď nestačí klišovitosť už samotného animovaného žánru, tak sa k tomu ešte pridajú tie najotravnejšie a najotrepanejšie klišé komiksových originov. Nad tým by sa ešte dalo prižmúriť obe oči, bohužiaľ je ten žáner tak nízko už roky, ale potom ešte do toho otravujú absolútne nezaujímavé postavy a hlavný robot ma veľmo rýchlo začal otravovať. Dokonca obalené v dákom mižmaži Tokya a San Fransisca kde všetci vyzerajú ako caucasi ale majú ázijské mená a neberie si to absolútne nič ani z jednej z kultúr. To je tak vykastrovaný marketingový ťah...No a keď vytiahli ten CIA-ovský twist tak som mal takú chuť prefackať scenáristický tým. Ja si fakt nedokážem predstaviť čo ľudí viedlo k tomu takto ten film praisovať. To je tá sila značky (Disney, Marvel) až tak odstrašujúca? 3/10
Big Hero 6
0 0
reagovat

popicek

The Debil is strong with you...
629411
The Debil is strong with you...
popicek
0 0
reagovat
No co se stalo, že tu Disk poslední dobou nepíše hodnocení filmů? Co jste mu udělali?
629405
No co se stalo, že tu Disk poslední dobou nepíše hodnocení filmů? Co jste mu udělali?
0 0
reagovat

popik

Podivejme se na to, kolik buzniček se tady vyrojilo, když jde o blowjob a popika :D
and btw co se vubec stalo s Diskem?
629404
Podivejme se na to, kolik buzniček se tady vyrojilo, když jde o blowjob a popika *:D* and btw co se vubec stalo s Diskem?
popik
0 0
reagovat
Rodann: Já to řeknu jinak - v momentě, kdy to postuješ, na to nemám čas a pak to právě zapadne... a už se fakt nebudu namáhat to dál hledat.
Naopak k takovým účelům ty diskuze pod filmy sou. A to, že ti na to nikdo okamžitě neodpovídá, nebo že se tam nijak živě nediskutuje neznamená, že si tam ten tvůj post nikdo nepřečte. Naopak, přečte si to tam daleko víc lidí, třeba i zpětně...
A je jedno, že se jedná o domněnky (které chceš třeba s postupem času modifikovat a tak využíváš právě minimální životnosti příspěvku tady), přece ti nikdo po samotném filmu nebude mlátit o hlavu, že sis myslel něco jiného. Naopak si myslím, že lidi, co to čtou, ocení alespoň to málo, v čem ses trefil...
Takže ano, házej to do SW diskuze 8)8)8)...
629401
Rodann: Já to řeknu jinak - v momentě, kdy to postuješ, na to nemám čas a pak to právě zapadne... a už se fakt nebudu namáhat to dál hledat. Naopak k takovým účelům ty diskuze pod filmy sou. A to, že ti na to nikdo okamžitě neodpovídá, nebo že se tam nijak živě nediskutuje neznamená, že si tam ten tvůj post nikdo nepřečte. Naopak, přečte si to tam daleko víc lidí, třeba i zpětně... A je jedno, že se jedná o domněnky (které chceš třeba s postupem času modifikovat a tak využíváš právě minimální životnosti příspěvku tady), přece ti nikdo po samotném filmu nebude mlátit o hlavu, že sis myslel něco jiného. Naopak si myslím, že lidi, co to čtou, ocení alespoň to málo, v čem ses trefil... Takže ano, házej to do SW diskuze *8)**8)**8)*...
0 0
reagovat

kubqo

Velmi vtipná glosa od dyslektika... to vždycky potěší. :+
629399
Velmi vtipná glosa od dyslektika... to vždycky potěší. *:+*
kubqo
0 0
reagovat

Roddan

Páči sa mi, že si si sám odpovedal a vysvetlil prečo to máš postovať tam a nie sem ;)
629395
Páči sa mi, že si si sám odpovedal a vysvetlil prečo to máš postovať tam a nie sem *;)*
Roddan
0 0
reagovat

KarelR

Ale jo, taky to tam hodím... I když pochybuju, že si to tam někdo pročítá. Je to spíš zajímavost - kdo to sleduje, stejnak to už ví, a kdo má zájem, tak si to může přečíst tu... a pak to zapadne v propadlišti dějin. ;) Nebo se tu už nesmí do diskuze přidávat řádně označené spoilery přes tag? K čemu by tu ale pak ta volba při vkládání příspěvku byla...

Btw. pořád, jakkoliv se informace tváří věrohodně, se jedná pouze o nepotvrzené zprávy, dokud se k tomu nevyjádří tvůrci. Což se samozřejmě nestane. :D
629394
Ale jo, taky to tam hodím... I když pochybuju, že si to tam někdo pročítá. Je to spíš zajímavost - kdo to sleduje, stejnak to už ví, a kdo má zájem, tak si to může přečíst tu... a pak to zapadne v propadlišti dějin. *;)* Nebo se tu už nesmí do diskuze přidávat řádně označené spoilery přes tag? K čemu by tu ale pak ta volba při vkládání příspěvku byla... Btw. pořád, jakkoliv se informace tváří věrohodně, se jedná pouze o nepotvrzené zprávy, dokud se k tomu nevyjádří tvůrci. Což se samozřejmě nestane. *:D*
KarelR
0 0
reagovat

Rodann

Ještě jednou, spoileroidní SW věci pls do SW diskuze, tam to lidi najdou snáz. Díky. link
629393
Ještě jednou, spoileroidní SW věci pls do SW diskuze, tam to lidi najdou snáz. Díky. http://film.moviezone.cz/star-wars-sila-se-probouzi/diskuze/
Rodann
0 0
reagovat

Star Wars: Síla se probouzí; úvodní sekvence filmu.

Unikla počáteční část scénáře nových Hvězdných válek. Koreluje s již dříve zveřejněnými spekulacemi, i když ne ve všech se s nimi shoduje, a také zapadá do nejnovějších teorií. Úvodní sekvence se natáčela ve studiích Pinewood, kde již práce skončily a bylo tak avizováno, že bude docházet k masivním únikům. Jedná se o několik scén ze samotného začátku filmu, ovšem bez ikonického běžícího textu.


Film začíná záběrem na padající světelný meč atmosférou na povrch Tatooine. Je objeven farmářem, který ho při manipulaci s ním nechtěně zažehne a založí tak menší požár. Nejprve uteče, ale pak se pro meč vrátí a vezme ho ke staršímu muži (postava Maxe von Sydowa). Ten kontaktuje povstalce a na planetu tak přilétá Poe Dameron v X-Wingu a vyzvedává si meč. Bohužel ho sleduje Impérium, které zřejmě zachytí výzvu (je ale také možné, že je kontaktováno vědomě). Poe meč před přicházejícími stormtroopery schovává do svého droida BB-8. Robůtek uniká ale Damerona zajímají imperiální vojáci.
Mezitím se na jiném místě mění život mladému stormtrooperovi Finnovi. Jeho nejlepší přítel, také imperiál, umírá v bitvě a on, Finn, neuposlechne rozkaz vypálit vesnici a pobít její obyvatele. Dílo bohužel dokoná Kylo Ren a Finna nechá zavřít do vězení.
Oba dva hrdinové jsou zavření spolu v cele na palubě hvězdného destruktoru. Přestože se vůbec vzájemně nemusí, uvědomí si, že jejich jedinou nadějí k útěku je spolupracovat. Finn létat neumí, ale Poe je vynikající pilot, a rozhodnou se tak ukrást stíhačku TIE.


Zdroj: MSW
629392
Unikla počáteční část scénáře nových Hvězdných válek. Koreluje s již [link="http://www.moviezone.cz/clanek/27012-o-cem-budou-star-wars/"]dříve zveřejněnými spekulacemi[/link], i když ne ve všech se s nimi shoduje, a také zapadá do nejnovějších teorií. Úvodní sekvence se natáčela ve studiích Pinewood, kde již práce skončily a bylo tak avizováno, že bude docházet k masivním únikům. Jedná se o několik scén ze samotného začátku filmu, ovšem bez ikonického běžícího textu. [spoiler] Film začíná záběrem na padající světelný meč atmosférou na povrch Tatooine. Je objeven farmářem, který ho při manipulaci s ním nechtěně zažehne a založí tak menší požár. Nejprve uteče, ale pak se pro meč vrátí a vezme ho ke staršímu muži (postava Maxe von Sydowa). Ten kontaktuje povstalce a na planetu tak přilétá Poe Dameron v X-Wingu a vyzvedává si meč. Bohužel ho sleduje Impérium, které zřejmě zachytí výzvu (je ale také možné, že je kontaktováno vědomě). Poe meč před přicházejícími stormtroopery schovává do svého droida BB-8. Robůtek uniká ale Damerona zajímají imperiální vojáci. Mezitím se na jiném místě mění život mladému stormtrooperovi Finnovi. Jeho nejlepší přítel, také imperiál, umírá v bitvě a on, Finn, neuposlechne rozkaz vypálit vesnici a pobít její obyvatele. Dílo bohužel dokoná Kylo Ren a Finna nechá zavřít do vězení. Oba dva hrdinové jsou zavření spolu v cele na palubě hvězdného destruktoru. Přestože se vůbec vzájemně nemusí, uvědomí si, že jejich jedinou nadějí k útěku je spolupracovat. Finn létat neumí, ale Poe je vynikající pilot, a rozhodnou se tak ukrást stíhačku TIE. [/spoiler] Zdroj: [link="http://makingstarwars.net/"]MSW[/link]
Star Wars: Síla se probouzí; úvodní sekvence filmu.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se