Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 29741 - 29760 Napsat příspěvek
Dobrá volba. :+
630506
Dobrá volba. *:+*
0 0
reagovat
Tak zrovna u těch standalone filmů bych i bral někoho jinýho. A Desplat tak strašně válí, že tohle mu jedině přeju a jsem hodně zvědavej. ;)
630505
Tak zrovna u těch standalone filmů bych i bral někoho jinýho. A Desplat tak strašně válí, že tohle mu jedině přeju a jsem hodně zvědavej. *;)*
0 0
reagovat
Williamsa je nemožné nahradiť, takže je v podstate jedno kto to bude skladať
630504
Williamsa je nemožné nahradiť, takže je v podstate jedno kto to bude skladať
0 0
reagovat
Oscar winner Alexandre Desplat has revealed he is reteaming with Godzilla director Gareth Edwards for the first Star Wars standalone movie, ‪#‎RogueOne‬.
:o:o:o:o:o:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+
630502
[b]Oscar winner Alexandre Desplat has revealed he is reteaming with Godzilla director Gareth Edwards for the first Star Wars standalone movie, ‪#‎RogueOne‬.[/b] *:o**:o**:o**:o**:o**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+*
0 0
reagovat

ad Woody Allen

Nikdy jsem si u něj nevšiml, že má od roku 82 co rok, to jeden film. Docela čumim.
630481
Nikdy jsem si u něj nevšiml, že má od roku 82 co rok, to jeden film. Docela čumim.
ad Woody Allen
0 0
reagovat

Bitva o Alžír (1966)

Vzhľadom na to, že filmu chýba klasický príbeh je to možno trochu pridlhé ale to je asi jediná vec čo mi vadila.Mrazivá, pôsobivá, napínavá politická dokudráma s pár až nechutne dokonalými scénami Úžasný film 9/10
630477
Vzhľadom na to, že filmu chýba klasický príbeh je to možno trochu pridlhé ale to je asi jediná vec čo mi vadila.Mrazivá, pôsobivá, napínavá politická dokudráma s pár až nechutne dokonalými scénami Úžasný film 9/10
Bitva o Alžír (1966)
0 0
reagovat

KarelR

Bulšit. Je to svěží jednohubka s neodolatelným Firthem a nádhernou atmosférou. Někdy i líná režie trumfuje 90 procent ostatních. Nestraš tu lidi od skvělýho filmu 8):D
630475
Bulšit. Je to svěží jednohubka s neodolatelným Firthem a nádhernou atmosférou. Někdy i líná režie trumfuje 90 procent ostatních. Nestraš tu lidi od skvělýho filmu *8)**:D*
KarelR
0 0
reagovat

TedGeorge

Magic in the Moonlight je snad ta nejunylejší a nejlínějc zrežírovaná Allenovka :D

Allen samozřejmě Láska a smrt (best), Manhattan, Hana a její sestry, Zločiny a poklesky, Manželé a manželky, Tajemná vražda na Manhattanu, Výstřely na Broadwayi.

A osobně ještě můžu ještě crazy začátek sedmdesátek, takže Banáni a Spáč.
630474
Magic in the Moonlight je snad ta nejunylejší a nejlínějc zrežírovaná Allenovka *:D* Allen samozřejmě Láska a smrt (best), Manhattan, Hana a její sestry, Zločiny a poklesky, Manželé a manželky, Tajemná vražda na Manhattanu, Výstřely na Broadwayi. A osobně ještě můžu ještě crazy začátek sedmdesátek, takže Banáni a Spáč.
TedGeorge
0 0
reagovat
Banány - to je ten so Stallonom :)
630470
Banány - to je ten so Stallonom :)
0 0
reagovat
mne je tiež Woody Allen viacmenej ukradnutý, ale pamatám si že ma strašne bavil ten film s banánmi (Banánová republika?)
630469
mne je tiež Woody Allen viacmenej ukradnutý, ale pamatám si že ma strašne bavil ten film s banánmi (Banánová republika?)
0 0
reagovat

pepo

Manhattan. Když už nic, tak je to vážně nádherně natočený.
630467
Manhattan. Když už nic, tak je to vážně nádherně natočený.
pepo
0 0
reagovat

TedGeorge

:+ a z tých klasík? Rozmýšľam nad Manhattanom, Hanou a sestrami, Výstreloch na Broadwai a Tieňami a hmlou.
630466
*:+* a z tých klasík? Rozmýšľam nad Manhattanom, Hanou a sestrami, Výstreloch na Broadwai a Tieňami a hmlou.
TedGeorge
0 0
reagovat

pepo

Mrkni na nejnovější Magic in the Moonlight... Imho velmi velmi fajn, a za pár let rozhodně zástupce v Karlových feel good rodinnejch filmech.
630465
Mrkni na nejnovější Magic in the Moonlight... Imho velmi velmi fajn, a za pár let rozhodně zástupce v Karlových feel good rodinnejch filmech.
pepo
0 0
reagovat

Woody Allen

Nenávidím jeho filmy ale z Annie Hall a Match Point som bol nadšený. Ktorá by sa mi mohla ešte páčiť? videl som Polnoc v Paríži,Vicky Cristina Barcelona, Celebrity, Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o sexe...
630464
Nenávidím jeho filmy ale z Annie Hall a Match Point som bol nadšený. Ktorá by sa mi mohla ešte páčiť? videl som Polnoc v Paríži,Vicky Cristina Barcelona, Celebrity, Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o sexe...
Woody Allen
0 0
reagovat

On the Beach (1959)

Nenaplnené očakávania. Prvú hodinu som sa hlavne vďaka nedostatočnej expozícii nevedel chytiť ale po návšteve postapokalyptického San Franciisca film naštartoval. bohužiaľ možno až príliš pozde. Herci odvádzajú svoj vysoký štandard ( veľmi zamrzí, že z Perkinsa sa nikdy nestala skutočná hviezda) a Stanley Kramer občas vypustí podarenú scénu ale aj tak sa neviem zbaviť dojmu, že obrovský potenciál a ambície ostali niekde v polovici cesty. 7/10
630462
Nenaplnené očakávania. Prvú hodinu som sa hlavne vďaka nedostatočnej expozícii nevedel chytiť ale po návšteve postapokalyptického San Franciisca film naštartoval. bohužiaľ možno až príliš pozde. Herci odvádzajú svoj vysoký štandard ( veľmi zamrzí, že z Perkinsa sa nikdy nestala skutočná hviezda) a Stanley Kramer občas vypustí podarenú scénu ale aj tak sa neviem zbaviť dojmu, že obrovský potenciál a ambície ostali niekde v polovici cesty. 7/10
On the Beach (1959)
0 0
reagovat

kedlík

Já tak půlku těch starších a Manhattan je nejlepší. Ale něco mi říká, že když se ti nelíbila Annie, tak tě ani Manhattan moc neosloví. Ale nic bych si z toho nedělal, nejseš rozhodně jedinej :)
630449
Já tak půlku těch starších a Manhattan je nejlepší. Ale něco mi říká, že když se ti nelíbila Annie, tak tě ani Manhattan moc neosloví. Ale nic bych si z toho nedělal, nejseš rozhodně jedinej :)
kedlík
0 0
reagovat

Annie Hall

Asi jsem ještě mladej :D, ale je ti první Allenovka, která my vůbec nesedla. Má někdo nakoukáno něco z těch starších děl, které za něco stojí??
630448
Asi jsem ještě mladej *:D*, ale je ti první Allenovka, která my vůbec nesedla. Má někdo nakoukáno něco z těch starších děl, které za něco stojí??
Annie Hall
0 0
reagovat

popicek

Souhlas a jsem rád, že i někdo další si užil Jackmana. Když jsem tu někde četl, že jeho výkon byl na malinu, tak jsem MZ raději zavřel než abych to komentoval ;)

Die Antwoord se s tím popasovali na výbornou. Možná Yolandi trošku hůř, ale Ninja v tom filmu byl jako zaběhlý herec, kterému jsem jeho gangsta polohu snědl i s navijákem.
630446
Souhlas a jsem rád, že i někdo další si užil Jackmana. Když jsem tu někde četl, že jeho výkon byl na malinu, tak jsem MZ raději zavřel než abych to komentoval *;)* Die Antwoord se s tím popasovali na výbornou. Možná Yolandi trošku hůř, ale Ninja v tom filmu byl jako zaběhlý herec, kterému jsem jeho gangsta polohu snědl i s navijákem.
popicek
0 0
reagovat

Anonym (2011)

V podstatě jsem strašně moc překvapenej, ale taky strašně moc naštvanej. Tohle chytnout někdo s lepší režisérskou rukou, než Emmerich, tj. asi tak desítky režisérů, tak to mohl být tak velký film!
Musel bych z paměti matně tahat film, kde bych měl takový rozpor nad tak parádním příběhem a dá se říct i výpravou a hereckými výkony (Vanessa Redgrave a Rhys Ifans regulérně na Oscara, naprosto beze srandy! 8)), ale tak totálně zprasenou režií. Ale pořád to dává dohromady hodně slušný historicky konspirační film, tak daleko před jednu dobu naprosto nesmyslně vzývaným Mužem se železnou maskou. První půlka nepříjemně propletený a překombinovaný spletenec postav a událostí. Jako třeba to, kdy se během prvních pár minut skočí asi 4x zmateně v ději a ještě se ohlásí titulky aktuální letopočet, to jsem si klepal nahlavu. Ale jakmile se začne děj rozplétat, tak to má neskutečný grády a některé twisty mi moc sedly. :+ Velká škoda tohodle filmu, ale i tak 7/10
630441
V podstatě jsem strašně moc překvapenej, ale taky strašně moc naštvanej. Tohle chytnout někdo s lepší režisérskou rukou, než Emmerich, tj. asi tak desítky režisérů, tak to mohl být tak velký film! Musel bych z paměti matně tahat film, kde bych měl takový rozpor nad tak parádním příběhem a dá se říct i výpravou a hereckými výkony (Vanessa Redgrave a Rhys Ifans regulérně na Oscara, naprosto beze srandy! *8)*), ale tak totálně zprasenou režií. Ale pořád to dává dohromady hodně slušný historicky konspirační film, tak daleko před jednu dobu naprosto nesmyslně vzývaným Mužem se železnou maskou. První půlka nepříjemně propletený a překombinovaný spletenec postav a událostí. Jako třeba to, kdy se během prvních pár minut skočí asi 4x zmateně v ději a ještě se ohlásí titulky aktuální letopočet, to jsem si klepal nahlavu. Ale jakmile se začne děj rozplétat, tak to má neskutečný grády a některé twisty mi moc sedly. *:+* Velká škoda tohodle filmu, ale i tak 7/10
Anonym (2011)
0 0
reagovat

popik

Chappie (2015)

Ten film není bez chyb, ale určitě si nezaslouží takovou kritiku, jaká se mu dostala, zejména tedy od "fundovaných" filmových pisálků, běžnej divák je řekl bych spokojen.

Pro mě je to pěkných 7/10* :+
Ti ufouni z Die Antwoord tam sednou jak ulití a rozhodně si stojím za tím, že jako "rapeři/zpěváci" se s první opravdovou hereckou výzvou popasovali solidně, ale co je na filmu nejlepší a zároveň mě to i nejvíc sere je Hugh Jackman v roli totálního hajzla, on si tu roli strašně užívá a je mnohonásobně zábavnější než v posledních rolích Wolverina, sere mě jen to, že je mu ve filmu věnováno málo prostoru. Scénář není žádná výhra a je v tom trocha bordel, ale na druhou stranu oceňuju, že Blomkamp zkouší tvořit vlastní originální projekty(inspirace robocopem/číslem5 ještě z Čapího nedělá kopírku), to že mu tam zatím vždycky něco chybí, nebo zase přebejvá se ještě dá doladit.
630439
Chappie (2015) Ten film není bez chyb, ale určitě si nezaslouží takovou kritiku, jaká se mu dostala, zejména tedy od "fundovaných" filmových pisálků, běžnej divák je řekl bych spokojen. Pro mě je to pěkných 7/10* *:+* Ti ufouni z Die Antwoord tam sednou jak ulití a rozhodně si stojím za tím, že jako "rapeři/zpěváci" se s první opravdovou hereckou výzvou popasovali solidně, ale co je na filmu nejlepší a zároveň mě to i nejvíc sere je Hugh Jackman v roli totálního hajzla, on si tu roli strašně užívá a je mnohonásobně zábavnější než v posledních rolích Wolverina, sere mě jen to, že je mu ve filmu věnováno málo prostoru. Scénář není žádná výhra a je v tom trocha bordel, ale na druhou stranu oceňuju, že Blomkamp zkouší tvořit vlastní originální projekty(inspirace robocopem/číslem5 ještě z Čapího nedělá kopírku), to že mu tam zatím vždycky něco chybí, nebo zase přebejvá se ještě dá doladit.
popik
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se