Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 29761 - 29780 Napsat příspěvek

popicek

Souhlas a jsem rád, že i někdo další si užil Jackmana. Když jsem tu někde četl, že jeho výkon byl na malinu, tak jsem MZ raději zavřel než abych to komentoval ;)

Die Antwoord se s tím popasovali na výbornou. Možná Yolandi trošku hůř, ale Ninja v tom filmu byl jako zaběhlý herec, kterému jsem jeho gangsta polohu snědl i s navijákem.
630446
Souhlas a jsem rád, že i někdo další si užil Jackmana. Když jsem tu někde četl, že jeho výkon byl na malinu, tak jsem MZ raději zavřel než abych to komentoval *;)* Die Antwoord se s tím popasovali na výbornou. Možná Yolandi trošku hůř, ale Ninja v tom filmu byl jako zaběhlý herec, kterému jsem jeho gangsta polohu snědl i s navijákem.
popicek
0 0
reagovat

Anonym (2011)

V podstatě jsem strašně moc překvapenej, ale taky strašně moc naštvanej. Tohle chytnout někdo s lepší režisérskou rukou, než Emmerich, tj. asi tak desítky režisérů, tak to mohl být tak velký film!
Musel bych z paměti matně tahat film, kde bych měl takový rozpor nad tak parádním příběhem a dá se říct i výpravou a hereckými výkony (Vanessa Redgrave a Rhys Ifans regulérně na Oscara, naprosto beze srandy! 8)), ale tak totálně zprasenou režií. Ale pořád to dává dohromady hodně slušný historicky konspirační film, tak daleko před jednu dobu naprosto nesmyslně vzývaným Mužem se železnou maskou. První půlka nepříjemně propletený a překombinovaný spletenec postav a událostí. Jako třeba to, kdy se během prvních pár minut skočí asi 4x zmateně v ději a ještě se ohlásí titulky aktuální letopočet, to jsem si klepal nahlavu. Ale jakmile se začne děj rozplétat, tak to má neskutečný grády a některé twisty mi moc sedly. :+ Velká škoda tohodle filmu, ale i tak 7/10
630441
V podstatě jsem strašně moc překvapenej, ale taky strašně moc naštvanej. Tohle chytnout někdo s lepší režisérskou rukou, než Emmerich, tj. asi tak desítky režisérů, tak to mohl být tak velký film! Musel bych z paměti matně tahat film, kde bych měl takový rozpor nad tak parádním příběhem a dá se říct i výpravou a hereckými výkony (Vanessa Redgrave a Rhys Ifans regulérně na Oscara, naprosto beze srandy! *8)*), ale tak totálně zprasenou režií. Ale pořád to dává dohromady hodně slušný historicky konspirační film, tak daleko před jednu dobu naprosto nesmyslně vzývaným Mužem se železnou maskou. První půlka nepříjemně propletený a překombinovaný spletenec postav a událostí. Jako třeba to, kdy se během prvních pár minut skočí asi 4x zmateně v ději a ještě se ohlásí titulky aktuální letopočet, to jsem si klepal nahlavu. Ale jakmile se začne děj rozplétat, tak to má neskutečný grády a některé twisty mi moc sedly. *:+* Velká škoda tohodle filmu, ale i tak 7/10
Anonym (2011)
0 0
reagovat

popik

Chappie (2015)

Ten film není bez chyb, ale určitě si nezaslouží takovou kritiku, jaká se mu dostala, zejména tedy od "fundovaných" filmových pisálků, běžnej divák je řekl bych spokojen.

Pro mě je to pěkných 7/10* :+
Ti ufouni z Die Antwoord tam sednou jak ulití a rozhodně si stojím za tím, že jako "rapeři/zpěváci" se s první opravdovou hereckou výzvou popasovali solidně, ale co je na filmu nejlepší a zároveň mě to i nejvíc sere je Hugh Jackman v roli totálního hajzla, on si tu roli strašně užívá a je mnohonásobně zábavnější než v posledních rolích Wolverina, sere mě jen to, že je mu ve filmu věnováno málo prostoru. Scénář není žádná výhra a je v tom trocha bordel, ale na druhou stranu oceňuju, že Blomkamp zkouší tvořit vlastní originální projekty(inspirace robocopem/číslem5 ještě z Čapího nedělá kopírku), to že mu tam zatím vždycky něco chybí, nebo zase přebejvá se ještě dá doladit.
630439
Chappie (2015) Ten film není bez chyb, ale určitě si nezaslouží takovou kritiku, jaká se mu dostala, zejména tedy od "fundovaných" filmových pisálků, běžnej divák je řekl bych spokojen. Pro mě je to pěkných 7/10* *:+* Ti ufouni z Die Antwoord tam sednou jak ulití a rozhodně si stojím za tím, že jako "rapeři/zpěváci" se s první opravdovou hereckou výzvou popasovali solidně, ale co je na filmu nejlepší a zároveň mě to i nejvíc sere je Hugh Jackman v roli totálního hajzla, on si tu roli strašně užívá a je mnohonásobně zábavnější než v posledních rolích Wolverina, sere mě jen to, že je mu ve filmu věnováno málo prostoru. Scénář není žádná výhra a je v tom trocha bordel, ale na druhou stranu oceňuju, že Blomkamp zkouší tvořit vlastní originální projekty(inspirace robocopem/číslem5 ještě z Čapího nedělá kopírku), to že mu tam zatím vždycky něco chybí, nebo zase přebejvá se ještě dá doladit.
popik
0 0
reagovat

TedGeorge

:+:+:+:+
630438
*:+**:+**:+**:+*
TedGeorge
0 0
reagovat

The English Patient (1996)

Nááádhernej film, kterej sem dneska večer (v noci) viděl (prožil) potřetí v životě a utvrdil se v tom, že je to jedna z nejdojemnějších a nejlepších romancí na filmovém plátně. Neuvěřitelně povedená výprava (písečná bouře!) a jako bonus úžasný Ralph Fiennes v tragické roli Almásyho. Rozmáchlá epika, kterou snad někdy v životě ještě uvidím. 9/10 jenom kvůli rozmělnění tempa ve scénách s Juliette Binoche. Rozhodně v mé top 25 všech dob.
630431
Nááádhernej film, kterej sem dneska večer (v noci) viděl (prožil) potřetí v životě a utvrdil se v tom, že je to jedna z nejdojemnějších a nejlepších romancí na filmovém plátně. Neuvěřitelně povedená výprava (písečná bouře!) a jako bonus úžasný Ralph Fiennes v tragické roli Almásyho. Rozmáchlá epika, kterou snad někdy v životě ještě uvidím. 9/10 jenom kvůli rozmělnění tempa ve scénách s Juliette Binoche. Rozhodně v mé top 25 všech dob.
The English Patient (1996)
0 0
reagovat
a most violent year (2015)
80% - j.c. chandor proste umi.
630415
a most violent year (2015) 80% - j.c. chandor proste [link="http://www.rottentomatoes.com/celebrity/jc_chandor/"]umi[/link].
0 0
reagovat

The Giver

Prvú takmer hodinku celkom pekný teenagerský komplitát niekoľkých starších filmov a celé sa to rysuje ako najlepší young adult sci -fi aby to na konci úplne zdebilnelo a záver pripomínal skoro paródiu. škoda 5/10
630411
Prvú takmer hodinku celkom pekný teenagerský komplitát niekoľkých starších filmov a celé sa to rysuje ako najlepší young adult sci -fi aby to na konci úplne zdebilnelo a záver pripomínal skoro paródiu. škoda 5/10
The Giver
0 0
reagovat

John Wick

Tak zrovna k akci jsem měl výhrady. Ten film je svou stylovostí naprosto monumentální (zápletka, telefonní rozhovor, budování legendy wicka, facka atd...) a užil jsem si to nehorázně, ale od tvůrčího týmu jsem čekal něco jako "raid s pistolemi", což tohle nebylo. Celkový zážitek samozřejmě super, jen nevím kde se pořád berou věci jako "Akční scény téměř epický". Naopak bych v tomhle směru vyzdvihl scénu v kostele z Kingsmana - TO byla dobrá akční scéna a přesně tohle očekávám od někoho, kdo si tu akci vymazlí.
630410
Tak zrovna k akci jsem měl výhrady. Ten film je svou stylovostí naprosto monumentální (zápletka, telefonní rozhovor, budování legendy wicka, facka atd...) a užil jsem si to nehorázně, ale od tvůrčího týmu jsem čekal něco jako "raid s pistolemi", což tohle nebylo. Celkový zážitek samozřejmě super, jen nevím kde se pořád berou věci jako "Akční scény téměř epický". Naopak bych v tomhle směru vyzdvihl scénu v kostele z Kingsmana - TO byla dobrá akční scéna a přesně tohle očekávám od někoho, kdo si tu akci vymazlí.
John Wick
0 0
reagovat

John Wick

Keanu v plný parádě v jednom z nejlepších revenge akčňáků poslední doby. Nenajde se čistější a zároveň nenáročná žánrovka široko daleko. Scénář je možná jednoduchej, ale není úplně blbej a plnej klišovitejch sraček. Nějaká erudovaná řiť si sice může mastit povýšenecký ego nad tím, jak neinteligentní tahle výplachová zábava byla, ale když je to kurevsky dobře natočený, tak proč řešit pičoviny okolo.

Keanu je tu zatraceně skvělej a takovýhle rolí pro něho chci víc. Akční scény téměř epický díky propracovaný choreografii, střihu a sednoucí hudbě, která adekvátně doplňovala celkově pozitivní dojem z akční složky filmu. Ke konci už to v momentech sice začínalo lehce skřípat, ale než se něco většího stačilo zesrat, tak film skončil, takže nemám námitky. Smutnej je jen fakt, že než se zase natočí něco obdobně výbornýho, tak mi začnou růst šediny i na prdeli.
630409
Keanu v plný parádě v jednom z nejlepších revenge akčňáků poslední doby. Nenajde se čistější a zároveň nenáročná žánrovka široko daleko. Scénář je možná jednoduchej, ale není úplně blbej a plnej klišovitejch sraček. Nějaká erudovaná řiť si sice může mastit povýšenecký ego nad tím, jak neinteligentní tahle výplachová zábava byla, ale když je to kurevsky dobře natočený, tak proč řešit pičoviny okolo. Keanu je tu zatraceně skvělej a takovýhle rolí pro něho chci víc. Akční scény téměř epický díky propracovaný choreografii, střihu a sednoucí hudbě, která adekvátně doplňovala celkově pozitivní dojem z akční složky filmu. Ke konci už to v momentech sice začínalo lehce skřípat, ale než se něco většího stačilo zesrat, tak film skončil, takže nemám námitky. Smutnej je jen fakt, že než se zase natočí něco obdobně výbornýho, tak mi začnou růst šediny i na prdeli.
John Wick
0 0
reagovat

Clavius

Heh. Stane se... :D
630408
Heh. Stane se... *:D*
Clavius
0 0
reagovat

Dallas Buyers Club

Mám z toho úplne rovnaké pocity ako pri Erin Brockovich alebo 2 dňoch 1 noci . Profesionálne urobený,veľmi dobre zrežírovaný , napísaný a úžasne zahraný televízny film. Oceňujem to ale že by som bol z toho nadšený? To nie. Oba herecké oscary veľmi zaslúžené 8/10
630406
Mám z toho úplne rovnaké pocity ako pri Erin Brockovich alebo 2 dňoch 1 noci . Profesionálne urobený,veľmi dobre zrežírovaný , napísaný a úžasne zahraný televízny film. Oceňujem to ale že by som bol z toho nadšený? To nie. Oba herecké oscary veľmi zaslúžené 8/10
Dallas Buyers Club
0 0
reagovat

verbst

Já mám ještě sobotu :)
630403
Já mám ještě sobotu :)
verbst
0 0
reagovat
Co Stardust, pro mě je nepřekonanej "rewatchability factor" jménem Kouzelná romance.
Aneb: How does she know that you love her? :));):)
Have a nice Sunday, y'all.
630402
Co Stardust, pro mě je nepřekonanej "rewatchability factor" jménem Kouzelná romance. Aneb: [link="https://www.youtube.com/watch?v=xRYU4cqUAUs"]How does she know that you love her?[/link] *:))**;)**:)* Have a nice Sunday, y'all.
0 0
reagovat
Čím víc reakcí na Popelku si čtu, tím silnější pocit mám, že to po letech bude zase skvělá pohádka pro celou rodinu u který nebude trpět nikdo a "rewatchability factor" bude dosahovat pomalu Stardust čísel.

A strašně mě baví ta představa, že před nějakým rokem a půl to bylo 50/50 mezi Lilly James a Margot Robbie :D
630401
Čím víc reakcí na Popelku si čtu, tím silnější pocit mám, že to po letech bude zase skvělá pohádka pro celou rodinu u který nebude trpět nikdo a "rewatchability factor" bude dosahovat pomalu Stardust čísel. A strašně mě baví ta představa, že před nějakým rokem a půl to bylo 50/50 mezi Lilly James a Margot Robbie *:D*
0 0
reagovat
Do dnešného rána nie všetci :)
630399
Do dnešného rána nie všetci :)
0 0
reagovat
Všetci už to doufám dávno viděli. :D
630398
Všetci už to doufám dávno viděli. *:D*
0 0
reagovat

John Wick

Nie stokrát ale aspoň tisíckrát obohraná platňa z 80 - 90´s. Občas síce preskočí a zapraská ale stále krásne zahrá a vráti do dôb, keď sme začali objavovať filmy a mali sme pocit že Lunddgren , Van Damme alebo Seagal sú naozaj fajn herci. Hlavne je potešujúce, že aj v tejto kategórii dokáže vzniknúť niečo čo je zábavné, štýlové a skutočne cool. Ale neviem sa zbaviť dojmu, že keby tam bol miesto Keanu Reevesa Statham, neštekol by po tom ani pes. Čistokvný akčnák. aký tu v tejto kvalite už dlho nebol -kedy vlastne naposledy? silných 7/10 alebo nostalgických 8? Je to jedno. Všetci pozrieť
630396
Nie stokrát ale aspoň tisíckrát obohraná platňa z 80 - 90´s. Občas síce preskočí a zapraská ale stále krásne zahrá a vráti do dôb, keď sme začali objavovať filmy a mali sme pocit že Lunddgren , Van Damme alebo Seagal sú naozaj fajn herci. Hlavne je potešujúce, že aj v tejto kategórii dokáže vzniknúť niečo čo je zábavné, štýlové a skutočne cool. Ale neviem sa zbaviť dojmu, že keby tam bol miesto Keanu Reevesa Statham, neštekol by po tom ani pes. Čistokvný akčnák. aký tu v tejto kvalite už dlho nebol -kedy vlastne naposledy? silných 7/10 alebo nostalgických 8? Je to jedno. Všetci pozrieť
John Wick
0 0
reagovat

Sin City: A Dame to Kill For

Nechcem Rodrigueza stále hejtovať, pretože natočil jeden zo svojich najlepších filmov takže sa pokúsim byť pozitívny. Pobehuje tam nahá Eva Green, čo je tak nejako automaticky dôvod to hodnotiť o dva body vyššie než si film zaslúži a vo svete kde existujú Babovřesky, Panelák alebo hudba Majka Spirita je to stále aspoň priemer . 5/10 Čaro nevideného sa totiž vytratilo už niekde v druhej tretine prvého Sin City - a toto neponúka vôbec nič navyše. a ešte je to aj nuda
630397
Nechcem Rodrigueza stále hejtovať, pretože natočil jeden zo svojich najlepších filmov takže sa pokúsim byť pozitívny. Pobehuje tam nahá Eva Green, čo je tak nejako automaticky dôvod to hodnotiť o dva body vyššie než si film zaslúži a vo svete kde existujú Babovřesky, Panelák alebo hudba Majka Spirita je to stále aspoň priemer . 5/10 Čaro nevideného sa totiž vytratilo už niekde v druhej tretine prvého Sin City - a toto neponúka vôbec nič navyše. a ešte je to aj nuda
Sin City: A Dame to Kill For
0 0
reagovat

speta.jr

Což je pro kaskadéry vlastně poklona...i když chápu jak to myslíš, ono 50% toho záběru je CGI, jiný letadlo, nákladový prostor, prostocviky herců atd. to mě příjde ve scéně nedoladěný a snad nad tím ještě zapracují. I když je FF šílenost tak za fyzický kaskadérský triky s autama je mám docela rád.
630371
Což je pro kaskadéry vlastně poklona...i když chápu jak to myslíš, ono 50% toho záběru je CGI, jiný letadlo, nákladový prostor, prostocviky herců atd. to mě příjde ve scéně nedoladěný a snad nad tím ještě zapracují. I když je FF šílenost tak za fyzický kaskadérský triky s autama je mám docela rád.
speta.jr
0 0
reagovat

Black Sea (2014)

Celkem jsem se na to těšil a zklamání. Jude Law je tam skvělý, víc takových drsnějších rolí pro něj. Má to skvělou zápletku dobrodružně chlapáckou posádku, ale režijně a scénáristicky je to zoufale nezvládnuté. Vážně jsem byl překvapený, že to má na kontě režisér Posledního skotského krále. Dějové zvraty totálně bez gradace, hudba prakticky neznatelná. A všechno je to velká škoda, protože takhle dobrodružných filmů se točí zoufale málo, tohle zasloužilo větší péči. 4/10
630370
Celkem jsem se na to těšil a zklamání. Jude Law je tam skvělý, víc takových drsnějších rolí pro něj. Má to skvělou zápletku dobrodružně chlapáckou posádku, ale režijně a scénáristicky je to zoufale nezvládnuté. Vážně jsem byl překvapený, že to má na kontě režisér Posledního skotského krále. Dějové zvraty totálně bez gradace, hudba prakticky neznatelná. A všechno je to velká škoda, protože takhle dobrodružných filmů se točí zoufale málo, tohle zasloužilo větší péči. 4/10
Black Sea (2014)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se