Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 27581 - 27600 Napsat příspěvek

trilogie Návrat do budoucnosti

Kluk vyrost, ale kouzlo zůstalo i po zhruba 15 letech. :) 10/10
638952
Kluk vyrost, ale kouzlo zůstalo i po zhruba 15 letech. *:)* 10/10
trilogie Návrat do budoucnosti
0 0
reagovat
Tady se musím ohradit, že je to až na sedmém místě. :D
638920
Tady se musím ohradit, že je to až na sedmém místě. *:D*
0 0
reagovat
A to jsem googlil "towering inferno remake" :)
638919
A to jsem googlil "towering inferno remake" *:)*
0 0
reagovat
Yeeees :D
638918
Yeeees *:D*
0 0
reagovat
link ??? :D
638917
http://www.csfd.cz/film/330550-vez-smrti/prehled/ ??? *:D*
0 0
reagovat

Davies182

A já šťastlivec předtím při googlení "towering inferno remake" nic nenašel. :D
638912
A já šťastlivec předtím při googlení "towering inferno remake" nic nenašel. *:D*
Davies182
0 0
reagovat

TonyClifton

Remaky už IMO byly, ne, a dokonce i nějakej epickej japonskej "nedávno", na kterej sem kluci házeli i trailer... jen si vzpomenout na názvy, no :D
638914
Remaky už IMO byly, ne, a dokonce i nějakej epickej japonskej "nedávno", na kterej sem kluci házeli i trailer... jen si vzpomenout na názvy, no *:D*
TonyClifton
0 0
reagovat
Tak každý to má doma jinak, že jo :))
638911
Tak každý to má doma jinak, že jo *:))*
0 0
reagovat
Proc se mi TV spoty snazi rikat, ze Martan je vesmirny survival drama, kdyz tady pak ctu, ze to je rodinnej film? :)
638901
Proc se mi TV spoty snazi rikat, ze Martan je vesmirny survival drama, kdyz tady pak ctu, ze to je rodinnej film? :)
0 0
reagovat

Skleněné peklo (1974)

Strašně jsem se toho bál, letitý tříhodinový katastrofický film nezní moc dobřeč. Bál jsem se zbytečně, celou dobu jsem měl oči přilepené na obrazovce. Neskutečný obsazení v čele s Newmanem a McQueenem. Zvláštní, že i při té šablonovitosti jsem byl celou dobu napnutý jako lano s visícím výtahem. A vůbec jsem si nevšímal žádných přestárlých efektů, dokonce bych řekl, že devadesátkové katastrofárny zestárly více. A proboha snad tohle nikoho nenapadne remakeovat jako Poseidon. I když v hlavních rolích takový Pitt a Cruise, to bych si asi nechal líbit. :) Vůbec jsem netušil, že to vzniklo spojením dvou velkých Hollywoodských projektů a McQueenova i Newmanova postava měly být hlavní. Poměrně mne překvapila i rivalita obou herců, kterou si přenesli i na plátno. Jestli se opravdu hádali o to, aby měli stejný počet replik a kdo bude první v titulcích a samozřejmostí byl na chlup stejný plat, to bych do obou sympatických pánů neřekl. A z dnešního pohledu 14 let starých událostí neskutečně mrazí z poslední Mcqueenovy repliky "Máme štěstí, není tu ani 200 obětí... Ale jednoho dne takováhle past usmrtí tisíce lidí a my budeme polykat kouř a vynášet mrtvoly, dokud se nás jednou nezeptáte, jak stavět." 10/10
638891
Strašně jsem se toho bál, letitý tříhodinový katastrofický film nezní moc dobřeč. Bál jsem se zbytečně, celou dobu jsem měl oči přilepené na obrazovce. Neskutečný obsazení v čele s Newmanem a McQueenem. Zvláštní, že i při té šablonovitosti jsem byl celou dobu napnutý jako lano s visícím výtahem. A vůbec jsem si nevšímal žádných přestárlých efektů, dokonce bych řekl, že devadesátkové katastrofárny zestárly více. A proboha snad tohle nikoho nenapadne remakeovat jako Poseidon. I když v hlavních rolích takový Pitt a Cruise, to bych si asi nechal líbit. :) Vůbec jsem netušil, že to vzniklo spojením dvou velkých Hollywoodských projektů a McQueenova i Newmanova postava měly být hlavní. Poměrně mne překvapila i rivalita obou herců, kterou si přenesli i na plátno. Jestli se opravdu hádali o to, aby měli stejný počet replik a kdo bude první v titulcích a samozřejmostí byl na chlup stejný plat, to bych do obou sympatických pánů neřekl. A z dnešního pohledu 14 let starých událostí neskutečně mrazí z poslední Mcqueenovy repliky "Máme štěstí, není tu ani 200 obětí... Ale jednoho dne takováhle past usmrtí tisíce lidí a my budeme polykat kouř a vynášet mrtvoly, dokud se nás jednou nezeptáte, jak stavět." 10/10
Skleněné peklo (1974)
0 0
reagovat

Muž v ohni (2004)

V posledních třech minutách jsem bohužel usnul. První hodina filmu je natahovaná a film je na poměrně řídkou zápletku zbytečně dlouhý. Jinak Tony odvedl svoje standartní řemeslo a Denzel byl výborný. A velké plus za Lisu Gerrard. :+
638887
V posledních třech minutách jsem bohužel usnul. První hodina filmu je natahovaná a film je na poměrně řídkou zápletku zbytečně dlouhý. Jinak Tony odvedl svoje standartní řemeslo a Denzel byl výborný. A velké plus za Lisu Gerrard. *:+*
Muž v ohni (2004)
0 0
reagovat

Kristián (1939)

Jednoduchý film o jedné zápletce, přesto daleko lepší, než prakticky cokoliv po tom v tomto žánru. Proč to tehdy šlo a dnes ne? 9/10
638872
Jednoduchý film o jedné zápletce, přesto daleko lepší, než prakticky cokoliv po tom v tomto žánru. Proč to tehdy šlo a dnes ne? 9/10
Kristián (1939)
0 0
reagovat

The Visit

Po dlouhé době děsivý a znepokojující horor. Není to žádný zázrak a Shyamalanův velký comeback, jak všichni tvrdí, spíš jeho odrazový můstek zpět do vyšší ligy.

638871
Po dlouhé době děsivý a znepokojující horor. Není to žádný zázrak a Shyamalanův velký comeback, jak všichni tvrdí, spíš jeho odrazový můstek zpět do vyšší ligy.
The Visit
0 0
reagovat

Stadt Land Fluss/Sklizeň (2011)

Rozhodně to neosloví každého. I já jsem měl s tímto záměrně nedějovým filmem ze začátku problém, ale postupně se to naštěstí zlepšovalo. Že vztah obou kluků je víceméně cudný (omezuje se na polibky, případně objetí), také nemusí být na škodu, je to aspoň změna. Scénář je přímý a k ničemu neodbočuje, herci nepředvádějí vypjatá gesta, statická a zároveň poetická kamera se skvěle zaměřuje na zemědělské prostředí. Tempo je sice pomalé, ale neuspávající, ovšem za podmínky, že ten film budete sledovat v dobré náladě a nebudete očekávat nějaké zásadní drama, protože nic takového se (v tomto případě naštěstí) vůbec nekoná. Neokázalý a nepatetický snímek, jakých moc není.
638868
Rozhodně to neosloví každého. I já jsem měl s tímto záměrně nedějovým filmem ze začátku problém, ale postupně se to naštěstí zlepšovalo. Že vztah obou kluků je víceméně cudný (omezuje se na polibky, případně objetí), také nemusí být na škodu, je to aspoň změna. Scénář je přímý a k ničemu neodbočuje, herci nepředvádějí vypjatá gesta, statická a zároveň poetická kamera se skvěle zaměřuje na zemědělské prostředí. Tempo je sice pomalé, ale neuspávající, ovšem za podmínky, že ten film budete sledovat v dobré náladě a nebudete očekávat nějaké zásadní drama, protože nic takového se (v tomto případě naštěstí) vůbec nekoná. Neokázalý a nepatetický snímek, jakých moc není.
Stadt Land Fluss/Sklizeň (2011)
0 0
reagovat

Hope and Glory (1987)

Britská Spielbergovka bez Spielberga. Krásny film. Aj napriek tomu, že sa to odohráva počas vojny je z toho výborná feel good oddychovka. Za mňa nejlepší Boormanov film. Veľká škoda, že na oscaroch to úplne rozbil Posledný cisár, pretože nejaká tá cena útechy mohla tento malý veľký a zabudnutý film spopularizovať. 9/10
638869
Britská Spielbergovka bez Spielberga. Krásny film. Aj napriek tomu, že sa to odohráva počas vojny je z toho výborná feel good oddychovka. Za mňa nejlepší Boormanov film. Veľká škoda, že na oscaroch to úplne rozbil Posledný cisár, pretože nejaká tá cena útechy mohla tento malý veľký a zabudnutý film spopularizovať. 9/10
Hope and Glory (1987)
0 0
reagovat
Jasně no, ale ta síla má být opravdu jinde, než v eye candy momentech a WOW vizuálu, to by IMHO opravdu rušilo, i akce je v knížce pomálu...
638867
Jasně no, ale ta síla má být opravdu jinde, než v eye candy momentech a WOW vizuálu, to by IMHO opravdu rušilo, i akce je v knížce pomálu...
0 0
reagovat
Tony: Pořád to točí ale Ridley, žejo ;)...
Jinak Foxové IMAX releasety kupodivu moc často nevedou...
638866
Tony: Pořád to točí ale Ridley, žejo ;)... Jinak Foxové IMAX releasety kupodivu moc často nevedou...
0 0
reagovat
Film jsem neviděl, ale IMHO je hrozně dobře, že to nejde do IMAXu, tohle nemá ýt film o vizuálních lákadlech. Z předlohy si pamatuji jenom pár míst, které by v tom byly efektní.
638865
Film jsem neviděl, ale IMHO je hrozně dobře, že to nejde do IMAXu, tohle nemá ýt film o vizuálních lákadlech. Z předlohy si pamatuji jenom pár míst, které by v tom byly efektní.
0 0
reagovat

KARLOS

Koukám, no. Já měl nevím proč za to, že to v IMAXu bude. Asi když jsem četl, že to točili v nativním 3D, tak jsem si to automaticky spojil s IMAXem. No nic, zajdu si tam pak aspoň na The Walk. :+
638864
Koukám, no. Já měl nevím proč za to, že to v IMAXu bude. Asi když jsem četl, že to točili v nativním 3D, tak jsem si to automaticky spojil s IMAXem. No nic, zajdu si tam pak aspoň na The Walk. *:+*
KARLOS
0 0
reagovat
scroochy: Co čtu, pak Marťan IMAX release ani nemá... Původně měl mít teda limitovaný mezinárodní release...
638863
scroochy: Co čtu, pak Marťan IMAX release ani nemá... Původně měl mít teda limitovaný mezinárodní release...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se