Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 27601 - 27620 Napsat příspěvek

New Nightmare (1994)

Veľmi originálne ale nie úplne zvládnuté zakončenie série. Ten nápad mal na oveľa, oveľa viac. 6/10
639012
Veľmi originálne ale nie úplne zvládnuté zakončenie série. Ten nápad mal na oveľa, oveľa viac. 6/10
New Nightmare (1994)
0 0
reagovat
Karlos: Teoreticky by ale Apple TV mela fungovat po celym svete. Naprilklad, kdyz si ji zapojis v UK, tak misto Americkyho Netflixu budes sledovat Britskou verzi a stim spojenou nabidku programovou. To samy asi plati s iTunes, ze ano?
639009
Karlos: Teoreticky by ale Apple TV mela fungovat po celym svete. Naprilklad, kdyz si ji zapojis v UK, tak misto Americkyho Netflixu budes sledovat Britskou verzi a stim spojenou nabidku programovou. To samy asi plati s iTunes, ze ano?
0 0
reagovat
Vincent: Ne, ne (pokud tím samozřejmě nemyslíš SmartTV) a ne. A nikdo neříká, že ve státech VOD není za hubičku. Ale kdybys viděl ty ceny tady, padl bys do kolen a o slevových akcích si můžeme jen zdát...
639007
Vincent: Ne, ne (pokud tím samozřejmě nemyslíš SmartTV) a ne. A nikdo neříká, že ve státech VOD není za hubičku. Ale kdybys viděl ty ceny tady, padl bys do kolen a o slevových akcích si můžeme jen zdát...
0 0
reagovat
iTunes ma kazdej tejden "movie of the week" za 99 centu - ted tam je "A Most Violent Year". Taky maj celkem dobry bundles - Matrix, Dark Knight Trilogy, Godfather, atd, kde to vyjde celkem rozumne. Vyplati se sledovat ceny, protoze cas od casu jsou tyhle bundly ve sleve.

Prodava se v CR vubec Apple TV, Chrome TV, nebo Amazon Fire TV?
639001
iTunes ma kazdej tejden "movie of the week" za 99 centu - ted tam je "A Most Violent Year". Taky maj celkem dobry bundles - Matrix, Dark Knight Trilogy, Godfather, atd, kde to vyjde celkem rozumne. Vyplati se sledovat ceny, protoze cas od casu jsou tyhle bundly ve sleve. Prodava se v CR vubec Apple TV, Chrome TV, nebo Amazon Fire TV?
0 0
reagovat

VOD

Tak jsem pro úplnost zkusil Google Play i iTunes... Google mi naúčtoval jeden film v SD za 82,- a druhý v HD za 79,-, oba 10-12 let staré kousky. SD vypadal zoufale i na mém čínském tabletu, na tož na počítači. A HD... no, to snad nemyslí vážně. Dalším mínusem může být pro někoho absence české podpory. iTunes už je na tom s kvalitou mnohem lépe, ale opět chybí česká podpora a cena činí 100,- Kč za HD a 75,- Kč za SD u filmu starého víc jak čtvrt století. Nevím. Když jsem chodil do půjčovny pro fyzické disky, kde byl film v jedné, maximálně dvou kopiích, tak mě vyšla čtyři DVD na 117,- Kč za celý víkend. Tady je online půjčovna, kdy si každý snímek může naráz půjčit x tisíc lidí, ale mám za to platit skoro třikrát tolik než v době, kdy jsem si mohl zajít pro fyzický disk? Nějak to nechápu. A při releasu filmů jako Avengers nebo Mad Max 4-5 měsíce po kino-premiéře to nemůžu považovat ani za alternativu k ceně lístků.
638967
Tak jsem pro úplnost zkusil Google Play i iTunes... Google mi naúčtoval jeden film v SD za 82,- a druhý v HD za 79,-, oba 10-12 let staré kousky. SD vypadal zoufale i na mém čínském tabletu, na tož na počítači. A HD... no, to snad nemyslí vážně. Dalším mínusem může být pro někoho absence české podpory. iTunes už je na tom s kvalitou mnohem lépe, ale opět chybí česká podpora a cena činí 100,- Kč za HD a 75,- Kč za SD u filmu starého víc jak čtvrt století. Nevím. Když jsem chodil do půjčovny pro fyzické disky, kde byl film v jedné, maximálně dvou kopiích, tak mě vyšla čtyři DVD na 117,- Kč za celý víkend. Tady je online půjčovna, kdy si každý snímek může naráz půjčit x tisíc lidí, ale mám za to platit skoro třikrát tolik než v době, kdy jsem si mohl zajít pro fyzický disk? Nějak to nechápu. A při releasu filmů jako Avengers nebo Mad Max 4-5 měsíce po kino-premiéře to nemůžu považovat ani za alternativu k ceně lístků.
VOD
0 0
reagovat

TonyClifton

Všechny Návraty jsou pro mě v dabingu k nepřežití, Martyho a Docův hlas je nenapodobitelnej.
638956
Všechny Návraty jsou pro mě v dabingu k nepřežití, [link="https://youtu.be/Psxktpxkc6o?t=3m"]Martyho a Docův hlas je nenapodobitelnej[/link].
TonyClifton
0 0
reagovat
Jinak jsem přesvědčený, že jsem to jako dítě viděl v tomto dabingu link link který měl běžet jenom v kině a vkině jsem na tom opravdu nebyl. Je mi jedno, že jsou v tom chyby, ale měl pro mne stejné kouzlo, jako dabingové skvosty typu Sám Doma nebo Honba za diamantem.
Tohle někdo prodávat v plné verzi, tak platím zlatem....
638954
Jinak jsem přesvědčený, že jsem to jako dítě viděl v tomto dabingu http://www.vii.sk/video/yivbs6k37b/navrat-do-budoucnosti-i-kinoverze/ http://www.vii.sk/video/gwwaxehrs/navrat-do-budoucnosti-ii-kinoverze/, který měl běžet jenom v kině a vkině jsem na tom opravdu nebyl. Je mi jedno, že jsou v tom chyby, ale měl pro mne stejné kouzlo, jako dabingové skvosty typu Sám Doma nebo Honba za diamantem. Tohle někdo prodávat v plné verzi, tak platím zlatem....
0 0
reagovat

trilogie Návrat do budoucnosti

Kluk vyrost, ale kouzlo zůstalo i po zhruba 15 letech. :) 10/10
638952
Kluk vyrost, ale kouzlo zůstalo i po zhruba 15 letech. *:)* 10/10
trilogie Návrat do budoucnosti
0 0
reagovat
Tady se musím ohradit, že je to až na sedmém místě. :D
638920
Tady se musím ohradit, že je to až na sedmém místě. *:D*
0 0
reagovat
A to jsem googlil "towering inferno remake" :)
638919
A to jsem googlil "towering inferno remake" *:)*
0 0
reagovat
Yeeees :D
638918
Yeeees *:D*
0 0
reagovat
link ??? :D
638917
http://www.csfd.cz/film/330550-vez-smrti/prehled/ ??? *:D*
0 0
reagovat

Davies182

A já šťastlivec předtím při googlení "towering inferno remake" nic nenašel. :D
638912
A já šťastlivec předtím při googlení "towering inferno remake" nic nenašel. *:D*
Davies182
0 0
reagovat

TonyClifton

Remaky už IMO byly, ne, a dokonce i nějakej epickej japonskej "nedávno", na kterej sem kluci házeli i trailer... jen si vzpomenout na názvy, no :D
638914
Remaky už IMO byly, ne, a dokonce i nějakej epickej japonskej "nedávno", na kterej sem kluci házeli i trailer... jen si vzpomenout na názvy, no *:D*
TonyClifton
0 0
reagovat
Tak každý to má doma jinak, že jo :))
638911
Tak každý to má doma jinak, že jo *:))*
0 0
reagovat
Proc se mi TV spoty snazi rikat, ze Martan je vesmirny survival drama, kdyz tady pak ctu, ze to je rodinnej film? :)
638901
Proc se mi TV spoty snazi rikat, ze Martan je vesmirny survival drama, kdyz tady pak ctu, ze to je rodinnej film? :)
0 0
reagovat

Skleněné peklo (1974)

Strašně jsem se toho bál, letitý tříhodinový katastrofický film nezní moc dobřeč. Bál jsem se zbytečně, celou dobu jsem měl oči přilepené na obrazovce. Neskutečný obsazení v čele s Newmanem a McQueenem. Zvláštní, že i při té šablonovitosti jsem byl celou dobu napnutý jako lano s visícím výtahem. A vůbec jsem si nevšímal žádných přestárlých efektů, dokonce bych řekl, že devadesátkové katastrofárny zestárly více. A proboha snad tohle nikoho nenapadne remakeovat jako Poseidon. I když v hlavních rolích takový Pitt a Cruise, to bych si asi nechal líbit. :) Vůbec jsem netušil, že to vzniklo spojením dvou velkých Hollywoodských projektů a McQueenova i Newmanova postava měly být hlavní. Poměrně mne překvapila i rivalita obou herců, kterou si přenesli i na plátno. Jestli se opravdu hádali o to, aby měli stejný počet replik a kdo bude první v titulcích a samozřejmostí byl na chlup stejný plat, to bych do obou sympatických pánů neřekl. A z dnešního pohledu 14 let starých událostí neskutečně mrazí z poslední Mcqueenovy repliky "Máme štěstí, není tu ani 200 obětí... Ale jednoho dne takováhle past usmrtí tisíce lidí a my budeme polykat kouř a vynášet mrtvoly, dokud se nás jednou nezeptáte, jak stavět." 10/10
638891
Strašně jsem se toho bál, letitý tříhodinový katastrofický film nezní moc dobřeč. Bál jsem se zbytečně, celou dobu jsem měl oči přilepené na obrazovce. Neskutečný obsazení v čele s Newmanem a McQueenem. Zvláštní, že i při té šablonovitosti jsem byl celou dobu napnutý jako lano s visícím výtahem. A vůbec jsem si nevšímal žádných přestárlých efektů, dokonce bych řekl, že devadesátkové katastrofárny zestárly více. A proboha snad tohle nikoho nenapadne remakeovat jako Poseidon. I když v hlavních rolích takový Pitt a Cruise, to bych si asi nechal líbit. :) Vůbec jsem netušil, že to vzniklo spojením dvou velkých Hollywoodských projektů a McQueenova i Newmanova postava měly být hlavní. Poměrně mne překvapila i rivalita obou herců, kterou si přenesli i na plátno. Jestli se opravdu hádali o to, aby měli stejný počet replik a kdo bude první v titulcích a samozřejmostí byl na chlup stejný plat, to bych do obou sympatických pánů neřekl. A z dnešního pohledu 14 let starých událostí neskutečně mrazí z poslední Mcqueenovy repliky "Máme štěstí, není tu ani 200 obětí... Ale jednoho dne takováhle past usmrtí tisíce lidí a my budeme polykat kouř a vynášet mrtvoly, dokud se nás jednou nezeptáte, jak stavět." 10/10
Skleněné peklo (1974)
0 0
reagovat

Muž v ohni (2004)

V posledních třech minutách jsem bohužel usnul. První hodina filmu je natahovaná a film je na poměrně řídkou zápletku zbytečně dlouhý. Jinak Tony odvedl svoje standartní řemeslo a Denzel byl výborný. A velké plus za Lisu Gerrard. :+
638887
V posledních třech minutách jsem bohužel usnul. První hodina filmu je natahovaná a film je na poměrně řídkou zápletku zbytečně dlouhý. Jinak Tony odvedl svoje standartní řemeslo a Denzel byl výborný. A velké plus za Lisu Gerrard. *:+*
Muž v ohni (2004)
0 0
reagovat

Kristián (1939)

Jednoduchý film o jedné zápletce, přesto daleko lepší, než prakticky cokoliv po tom v tomto žánru. Proč to tehdy šlo a dnes ne? 9/10
638872
Jednoduchý film o jedné zápletce, přesto daleko lepší, než prakticky cokoliv po tom v tomto žánru. Proč to tehdy šlo a dnes ne? 9/10
Kristián (1939)
0 0
reagovat

The Visit

Po dlouhé době děsivý a znepokojující horor. Není to žádný zázrak a Shyamalanův velký comeback, jak všichni tvrdí, spíš jeho odrazový můstek zpět do vyšší ligy.

638871
Po dlouhé době děsivý a znepokojující horor. Není to žádný zázrak a Shyamalanův velký comeback, jak všichni tvrdí, spíš jeho odrazový můstek zpět do vyšší ligy.
The Visit
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se