Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 14041 - 14060 Napsat příspěvek
Já mám čtecí Pioneer a v poho.
497881
Já mám čtecí Pioneer a v poho.
0 0
reagovat
Plánuji koupi BD mechaniky, ale chtěl bych i něco, co vypaluje modrodisky. Vyhlédnul jsem si LG (kombo, které umí číst i HD DVD). Máte s ní někdo zkušenosti, popř. nevíte o nějaké jiné ?
497874
Plánuji koupi BD mechaniky, ale chtěl bych i něco, co vypaluje modrodisky. Vyhlédnul jsem si LG (kombo, které umí číst i HD DVD). Máte s ní někdo zkušenosti, popř. nevíte o nějaké jiné ?
0 0
reagovat

Karbous

To uz tady nekolikrat bylo... Vzdy tu zpravu nekdo vypustil a pak to Microsoft dementoval...
497858
To uz tady nekolikrat bylo... Vzdy tu zpravu nekdo vypustil a pak to Microsoft dementoval...
Karbous
0 0
reagovat
497842
[link="http://www.tvpredictions.com/blux050208.htm"]XBOX 360 s Blu-ray mechanikou?[/link]
0 0
reagovat

MB

Ja na to take cumel jako puk! Jeste, ze tam dela kolega z prace ;)
497831
Ja na to take cumel jako puk! Jeste, ze tam dela kolega z prace *;)*
MB
0 0
reagovat
No já design výběhové eRkové řady naprosto žeru:) a ty nový..no ujde to, ale chtělo by to ještě zaoblit:))
497822
No já design výběhové eRkové řady naprosto žeru*:)* a ty nový..no ujde to, ale chtělo by to ještě zaoblit*:))*
0 0
reagovat
Lesklost mi nevadí ale ten vypouklý spodek je fakt hnusnej. :)
497819
Lesklost mi nevadí ale ten vypouklý spodek je fakt hnusnej. :)
0 0
reagovat
A něco trochu k tématu: To jsem jedinej, komu se ten lesklý a oblý design samsungů vyloženě hnusí? Jejich poměr cena/výkon(výbava) je sice velký lákadlo, ale kdo se na to má potom dívat :)
497817
A něco trochu k tématu: To jsem jedinej, komu se ten lesklý a oblý design samsungů vyloženě hnusí? Jejich poměr cena/výkon(výbava) je sice velký lákadlo, ale kdo se na to má potom dívat :)
0 0
reagovat

sonoluca

ad WMP - Asi to bude tím, že nejedu na aktuální (11) verzi. Ale něco na tom bude, protože při googlování odpovědi jsem většinou narazil právě na kombinaci Media Center + WMP 11.

ad Gabesta - Napadla mě úplně stejná věc. Vyzkoušeno, bez úspěchu :)

Díky za snahu, asi ten problém nechám nějakou dobu uležet :)
497816
ad WMP - Asi to bude tím, že nejedu na aktuální (11) verzi. Ale něco na tom bude, protože při googlování odpovědi jsem většinou narazil právě na kombinaci Media Center + WMP 11. ad Gabesta - Napadla mě úplně stejná věc. Vyzkoušeno, bez úspěchu :) Díky za snahu, asi ten problém nechám nějakou dobu uležet :)
sonoluca
0 0
reagovat

TrDLo

Poslední co mě napadá, zkus odinstalovat Haaliho splitter a použít pro MKV starší od Gabesta tady z toho balíku
link
497807
Poslední co mě napadá, zkus odinstalovat Haaliho splitter a použít pro MKV starší od Gabesta tady z toho balíku http://www.softpedia.com/progDownload/DirectShow-FilterPack-Download-34332.html
TrDLo
0 0
reagovat

terminator007

Nice SAMSUNG bro! I didn't know that new verisons are out! Thanks :+
497806
Nice SAMSUNG bro! I didn't know that new verisons are out! Thanks *:+*
terminator007
0 0
reagovat

TrDLo

Aj, moje chyba, sem to koukam přehlíd už včera .) Jinak sem ze zvědavosti zkusil nainstalovat VobSub/VSFilter a s WMP11 se sice načte, ale titulky u matrošky nezabrazuje, ač tobě to jelo
497799
Aj, moje chyba, sem to koukam přehlíd už včera .) Jinak sem ze zvědavosti zkusil nainstalovat VobSub/VSFilter a s WMP11 se sice načte, ale titulky u matrošky nezabrazuje, ač tobě to jelo
TrDLo
0 0
reagovat

imf

Takze nic moc, jo? A co Sharp? link
497800
Takze nic moc, jo? A co Sharp? http://www.nakupuj.com/sharp-lc42x20e-cerny/51817/
imf
0 0
reagovat
24p to umi prijmout... a to je asi tak vsechno... stejne se to prepocitava (100 neni nasobek 24).
497793
24p to umi prijmout... a to je asi tak vsechno... stejne se to prepocitava (100 neni nasobek 24).
0 0
reagovat
Co rikate na tuto LCD? link Jsem nejak v posledni dobe nekoukal na Samsungy a hle, nove modely jsou na svete i s 24p ;)
497792
Co rikate na tuto LCD? http://www.videoexpert.cz/sirokouhle-lcd-televize-16-9-101-107-cm/samsung-le40a656 Jsem nejak v posledni dobe nekoukal na Samsungy a hle, nove modely jsou na svete i s 24p *;)*
0 0
reagovat
Ano - viz o 3 příspěvky zpátky.

No, zkusil jsem všechno možný (jiný verze k-lite, cccp, samostatně haali splitter i vsfilter) a vyzkoušel snad všechno myslitelný nastavení, ale bez úspěchu :( HDčka asi budu muset spouštět přes salamandera.

PS: Z googlování jsem zjistil, že nejsem zdaleka sám kdo tennhle problém s MC řeší. Ale nikde jsem se nedobral funkčního řešení.
497791
Ano - viz o 3 příspěvky zpátky. No, zkusil jsem všechno možný (jiný verze k-lite, cccp, samostatně haali splitter i vsfilter) a vyzkoušel snad všechno myslitelný nastavení, ale bez úspěchu :( HDčka asi budu muset spouštět přes salamandera. PS: Z googlování jsem zjistil, že nejsem zdaleka sám kdo tennhle problém s MC řeší. Ale nikde jsem se nedobral funkčního řešení.
0 0
reagovat
A přes ffdshow to MC funguje nebo taky ne?
497790
A přes ffdshow to MC funguje nebo taky ne?
0 0
reagovat

sonoluca podruhé

První věc co jsem udělal :)
497759
První věc co jsem udělal :)
sonoluca podruhé
0 0
reagovat

sonoluca

Tuhle cestu jsem už taky zkoušel. Ale nějak jsem se s titulky přes ffdshow neskamarádi. I přes velice trpělivou konfiguraci pořád nějak zlobily (velikost, umístění, rozdíl v zobrazní mezi MC a MPC) a nikdy to nebylo "ono", jako u vobsub.

Jinak jsem zjistil zajímavou věc - neplatí rovnost mezi MC a WMP. Nevim jakto, ale i ve WMP se vobsub načte. Co ta modrá obluda teda používá za přehrávač?
497758
Tuhle cestu jsem už taky zkoušel. Ale nějak jsem se s titulky přes ffdshow neskamarádi. I přes velice trpělivou konfiguraci pořád nějak zlobily (velikost, umístění, rozdíl v zobrazní mezi MC a MPC) a nikdy to nebylo "ono", jako u vobsub. Jinak jsem zjistil zajímavou věc - neplatí rovnost mezi MC a WMP. Nevim jakto, ale i ve WMP se vobsub načte. Co ta modrá obluda teda používá za přehrávač?
sonoluca
0 0
reagovat
FAQ k Haali splitteru
Q: I don't see any subtitles, Vsfilter is not running
A: Open splitter properties, choose Compatibility-Autoload VSfilter and set it to Yes.
497754
FAQ k Haali splitteru Q: I don't see any subtitles, Vsfilter is not running A: Open splitter properties, choose Compatibility-Autoload VSfilter and set it to Yes.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se