KARLOS
Tohle jse pro mne velká bolístka u veškerých kapesních přehrávačů. V tomhle nedám dopustit na své primární řazení podle složek, jak si to sám nahraju. Bude to znít hulánovsky, ale nějaký řazení podle interpretů, žánrů nebo alb mne nezajímá, to je podle mne bordel.
|
reagovat
|
Ale často poslouchám i doma, na chatě, kde není elektrika atd. Na sport to nenosím a ven mp3 tahám snad jenom když jdu venčit psy. Na Sansy jsem koukal hodně, ale ten Cowon mi z toho pořád vychází líp.

