Ke kterému bych já konkrétně měl třeba výhrady, ale tím nechci kritizovat, jen nechápu proč "samozřejmě" bezdrát, jo dnes jsou tyhle věci už na dobré úrovni, ale přeci jen.. já zastávám drát je drát, jsem dost citlivý na citlivost, zpoždění, rychlost, všemožné lagy atd. ,,, takže by mě sralo už jen to podvědomí, že jedu na baterky vzduchem a ne po drát
A extra jestli je to nějaký šitovní set z Tesca za pětikilo 


