Tak buď máš v mobilu jinak ekvalizér nebo je v počítači pravděpodobně zapnutej nějakej ten filtr... trochu zoufalá střela, ale na některejch zařízeních mi šlo přímo přes možnosti ve spotify otevřít nějakou zvukovou aplikaci s ekvalizérem v počítači (buď taky nějakej realtek nebo dolby studio), zkus se na to kouknout.
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|
- Earthworm
ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu