Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 2801 - 2820 Napsat příspěvek
reaguje na: TedGeorge
Může být tím dolby atmos, ale tipuju, že by to mohlo být tím, že ty sluchátka mají dva režimy zvuku - mám to tak u externích jedněch taky. Kliknout na repráček vpravo dole, a kliknout na výběr zvukového zařízení. Bude tam něco jako reproduktory a nebo sluchátka či sluchátka s mikrofonem - musí to být na tom bez toho mikrofonu, jinak je hroznej zvuk.
Snad je to tím.
782152
Může být tím dolby atmos, ale tipuju, že by to mohlo být tím, že ty sluchátka mají dva režimy zvuku - mám to tak u externích jedněch taky. Kliknout na repráček vpravo dole, a kliknout na výběr zvukového zařízení. Bude tam něco jako reproduktory a nebo sluchátka či sluchátka s mikrofonem - musí to být na tom bez toho mikrofonu, jinak je hroznej zvuk. Snad je to tím.
782144
4 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Jeste me napadlo - nasel sem tedka na kompu (asi uz od porizeni) nainstalovanou aplikaci "Dolby Atmos Speaker System".... jestli taky tam nemuze bejt zakopanej pes...
782144
Jeste me napadlo - nasel sem tedka na kompu (asi uz od porizeni) nainstalovanou aplikaci "Dolby Atmos Speaker System".... jestli taky tam nemuze bejt zakopanej pes...
1 0
reagují: thomopulus
reagovat
Nemáte náhodou někdo tyhle Sony sluchátka? link

Koupil jsem je před pár měsíci a řeším problém při přehrávání zvukové stopy u filmů a seriálu. Zatímco u hudby přehrávané ze spotify, nebo odkudkoliv, je to obrovská paráda (nosice cancelling, ambient sound, jakkoliv pouzivane), pri spusteni filmu na notebooku mi ten zvuk prijde nic moc. Drivery ke zvukovce jsem preinstaloval, schvalne vyzkousel vsechny ty nejlepsi zvukove stopy (atmos atd) a pokazde to stejne - podprumerny zvuk, zni velmi jako takove echo, ktere stoji bez ohledu na pritomne stope proste na prd. No mobilu - youtube klipy z filmy ve vysokem kvalite - je to lepsi.

Uz jsem z toho dost zoufalej, protoze sem reinstaloval vsechny prehravace, kodeky, vsechno a nic nepomaha. A reklamovat se mi to nechce, protoze mam proste pocit ze mam neco jenom spatne zapnuteho - nastaveneho... Nevim.

Notebook mam taky novej, takze tam to nejakou prepotopni zvukovkou asi nebude a na netu sem vubec zadne podobne problemy nenasel.

Kdyby kdokoliv tusil, ke muze bejt zakopanej pes, budu vdecnej...
782142
Nemáte náhodou někdo tyhle Sony sluchátka? https://www.alza.cz/sony-hi-res-wh-1000xm4-stribrno-seda-model-2020-d6096175.htm?o=2 Koupil jsem je před pár měsíci a řeším problém při přehrávání zvukové stopy u filmů a seriálu. Zatímco u hudby přehrávané ze spotify, nebo odkudkoliv, je to obrovská paráda (nosice cancelling, ambient sound, jakkoliv pouzivane), pri spusteni filmu na notebooku mi ten zvuk prijde nic moc. Drivery ke zvukovce jsem preinstaloval, schvalne vyzkousel vsechny ty nejlepsi zvukove stopy (atmos atd) a pokazde to stejne - podprumerny zvuk, zni velmi jako takove echo, ktere stoji bez ohledu na pritomne stope proste na prd. No mobilu - youtube klipy z filmy ve vysokem kvalite - je to lepsi. Uz jsem z toho dost zoufalej, protoze sem reinstaloval vsechny prehravace, kodeky, vsechno a nic nepomaha. A reklamovat se mi to nechce, protoze mam proste pocit ze mam neco jenom spatne zapnuteho - nastaveneho... Nevim. Notebook mam taky novej, takze tam to nejakou prepotopni zvukovkou asi nebude a na netu sem vubec zadne podobne problemy nenasel. Kdyby kdokoliv tusil, ke muze bejt zakopanej pes, budu vdecnej...
1 0
reagují: earthworm
reagovat
Tak jsem to našel, akorát musím scrollovat směrem dolů. Pár věcí se tam našlo. :+
782031
Tak jsem to našel, akorát musím scrollovat směrem dolů. Pár věcí se tam našlo. *:+*
1 -1
reagovat
Andy má pravdu, když si na Netflixu pustíš HIMYM, tak v jejich verzi zjistíš, že je matka celou dobu muž...
782021
Andy má pravdu, když si na Netflixu pustíš HIMYM, tak v jejich verzi zjistíš, že je matka celou dobu muž...
8 -1
reagovat
Ja to zvyšujem na 0,2 btc.....
782020
Ja to zvyšujem na 0,2 btc.....
6 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Já bych ti doporučil Netflix. :)))))
782016
Já bych ti doporučil Netflix. :)))))
782013
10 0
reagovat
Jestli má HBO GO nějakou nevýhodu, tak se mi velmi obtížně hledají filmy a seriály s LGBT+ tematikou. Nevím, jak to mají jiné VOD platformy, ale tady by bylo nutné nějaké zlepšení.
782013
Jestli má HBO GO nějakou nevýhodu, tak se mi velmi obtížně hledají filmy a seriály s LGBT+ tematikou. Nevím, jak to mají jiné VOD platformy, ale tady by bylo nutné nějaké zlepšení.
1 -17
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: SteKi
Díky, tak to vypadá nadějně. :) Jeden z důvodů proč se na to těším je kvalita. Protože Streamingová 4K kvalita je rozdíl i proti blbému Youtube....
781546
Díky, tak to vypadá nadějně. :) Jeden z důvodů proč se na to těším je kvalita. Protože Streamingová 4K kvalita je rozdíl i proti blbému Youtube....
781544
1 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ty si sa ale vlastne pýtal na niečo iné :D síce neviem to porovnať s Apple zariadením, ale neviem si predstaviť, že by to mohlo vyzerať o moc lepšie ako na tej tv apke. Netflix je oproti tomu skoro nepozeratelný, HBO je škoda reči, Amazon je asi na rovnakej úrovni ako Apple ale pri apple si myslím, že je to lepšie. 
781544
Ty si sa ale vlastne pýtal na niečo iné *:D* síce neviem to porovnať s Apple zariadením, ale neviem si predstaviť, že by to mohlo vyzerať o moc lepšie ako na tej tv apke. Netflix je oproti tomu skoro nepozeratelný, HBO je škoda reči, Amazon je asi na rovnakej úrovni ako Apple ale pri apple si myslím, že je to lepšie. 
781542
3 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Na LG tv je tá apka už dávno a spomedzi všetkých služieb (mám odskúšané všetky) je tam obraz suverénne najlepší. Pochybujem, že by to na androide malo byť iné. 
781543
Na LG tv je tá apka už dávno a spomedzi všetkých služieb (mám odskúšané všetky) je tam obraz suverénne najlepší. Pochybujem, že by to na androide malo byť iné. 
781542
3 0
reagovat
A zkoušel jsi to, že udrželi kvalitu streamu jako na Apple zařízeních? Díky
781542
A zkoušel jsi to, že udrželi kvalitu streamu jako na Apple zařízeních? Díky
1 -2
reagují: SteKi, SteKi
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Je i na nových konzolích, a hlavně letos bude asi i na co koukat (Mosquito Beach s Therouxem!!!)
781541
Je i na nových konzolích, a hlavně letos bude asi i na co koukat (Mosquito Beach s Therouxem!!!)
781539
2 0
reagovat
Jestli na to čeká někdo jako já, tak Apple+ už se začal dostávat na první Android TV zařízení link
781539
Jestli na to čeká někdo jako já, tak Apple+ už se začal dostávat na první Android TV zařízení https://avmania.zive.cz/apple-tv-pomalu-miri-na-android-tv-rozsirovani-je-vsak-pomale
1 -1
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: verbst
3-4 metry je dost velký rozptyl. Na 3m je to ok. Na 4m je to už málo. Ale stejně musím doporučit nějaký držák, který to odtáhne co nejvíc od zdi.
780473
3-4 metry je dost velký rozptyl. Na 3m je to ok. Na 4m je to už málo. Ale stejně musím doporučit nějaký držák, který to odtáhne co nejvíc od zdi.
780463
4 0
reagovat
Tchán koupil barák a do obýváku přemýšlí nad tímto link

Gauč od televize bude tři až čtyři metry max. 

Jde to?
780463
Tchán koupil barák a do obýváku přemýšlí nad tímto https://m.alza.cz/65-lg-oled65cx3la-d5861787.htm Gauč od televize bude tři až čtyři metry max.  Jde to?
2 0
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: hroubek
Ze značek Asus, Dell, Acer a možná HP. Mám s nimi zkušenosti, no některé jsou lepší na něco a horší v něčem jiném. :D

Každopádně brát vše s SSD! Na net ani nepotřebuje tak velkou kapacitu, takže se vleze do cenovky. Grafika ani CPU ho nijak trápit nemusí, páč dnešní HW toto musí utáhnout.

Ať si kámoš prošmejdí Alzu a CZC, zakliká si kategorii a třeba mu něco padne do oka. Akorát s dostupností to může být po Vánocích horší.
780458
Ze značek Asus, Dell, Acer a možná HP. Mám s nimi zkušenosti, no některé jsou lepší na něco a horší v něčem jiném. *:D* Každopádně brát vše s SSD! Na net ani nepotřebuje tak velkou kapacitu, takže se vleze do cenovky. Grafika ani CPU ho nijak trápit nemusí, páč dnešní HW toto musí utáhnout. Ať si kámoš prošmejdí Alzu a CZC, zakliká si kategorii a třeba mu něco padne do oka. Akorát s dostupností to může být po Vánocích horší.
780452
3 0
reagovat
Ahoj, už jsem na to před pár měsíci ptal a nakonec z toho sešlo. Tak se potřebuju zeptat znovu, snad Vám to nebude tolik vadit mi odpovědět.

Kamarádka si chce koupit notebook. Nepotřebuje žádný extra výkonný stroj. Hlavně na internet, videohovory, YouTube, FB, občas na nějaký film atd. Cenově od 9-12 tisíc. Pokud máte nějaké tipy, tak mi je sem hoďte nebo klidně do pošty. 

Díky moc. 
780452
Ahoj, už jsem na to před pár měsíci ptal a nakonec z toho sešlo. Tak se potřebuju zeptat znovu, snad Vám to nebude tolik vadit mi odpovědět. Kamarádka si chce koupit notebook. Nepotřebuje žádný extra výkonný stroj. Hlavně na internet, videohovory, YouTube, FB, občas na nějaký film atd. Cenově od 9-12 tisíc. Pokud máte nějaké tipy, tak mi je sem hoďte nebo klidně do pošty.  Díky moc. 
2 0
reagují: Cinefil
reagovat
Mam asi 2 mesice CX model 65" a zatim maximalni spokojenost. Zaklepem to na drevo :)
777154
Mam asi 2 mesice CX model 65" a zatim maximalni spokojenost. Zaklepem to na drevo :)
3 0
reagovat
Rovněž C9 bez jakéhokoliv vypálení. Máme ji už rok něco málo přes rok. Filmy, seriály, hry, občas fotbálek.
776619
Rovněž C9 bez jakéhokoliv vypálení. Máme ji už rok něco málo přes rok. Filmy, seriály, hry, občas fotbálek.
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se