Herman Miller. Taky bych na ní měl našetřit. Trávím na židli tolik času denně, že je to snad povinnost.
Jinak mám asi rok tuhle Ikeu: link
Je fajn, velmi pohodlná a dobře mě drží, ale úplně nedýchá, což někdy po X hodinách cítím.
reaguje na:
Vardant
|
reagovat
|



ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu