Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 29841 - 29860 Napsat příspěvek

popik

Home Sweet Hell (2015)

Bude to znít gay, ale Patricka Wilsona si definitivně řadím do šuplete největších sympaťáků a herců, kteří maj jednoduše na víc, přeju mu ještě jednu šanci v nějaké velké AAA produkci.

V Home Sweet Hell je naprosto boží, řekl bych i lepší než ve Stretch od Carnahana a všichni okolo mu slušně přihrávají. Že jste o tomhle filmu ještě neslyšeli? Tak to se připravte na trochu zábavnější verzi Fincherovi Zmizelé. :D
628720
Home Sweet Hell (2015) Bude to znít gay, ale Patricka Wilsona si definitivně řadím do šuplete největších sympaťáků a herců, kteří maj jednoduše na víc, přeju mu ještě jednu šanci v nějaké velké AAA produkci. V Home Sweet Hell je naprosto boží, řekl bych i lepší než ve Stretch od Carnahana a všichni okolo mu slušně přihrávají. Že jste o tomhle filmu ještě neslyšeli? Tak to se připravte na trochu zábavnější verzi Fincherovi Zmizelé. *:D*
popik
0 0
reagovat

Starec a more (1958)

Najväčší problém filmu je,že pripomína obrazom ilustrovanú rozhlasovú hru, ktorá je takmer doslovným prepisom knihy - aj keď chápem zámer tvorcov, tak neustály voiceover vyrušoval. Ale ilustrovanú nádherne. Vizuálny skvost s úžasným Spencerom Tracym a pár dokonalými scénami ( vyplávanie na more, súboj s rybou , útoky žralokov). Fakt škoda toho neustáleho voiceoveru. Inak by to bolo na plnú pálku 8/10
628719
Najväčší problém filmu je,že pripomína obrazom ilustrovanú rozhlasovú hru, ktorá je takmer doslovným prepisom knihy - aj keď chápem zámer tvorcov, tak neustály voiceover vyrušoval. Ale ilustrovanú nádherne. Vizuálny skvost s úžasným Spencerom Tracym a pár dokonalými scénami ( vyplávanie na more, súboj s rybou , útoky žralokov). Fakt škoda toho neustáleho voiceoveru. Inak by to bolo na plnú pálku 8/10
Starec a more (1958)
0 0
reagovat

verbst

Bolí, veľmi bolí :)
628718
Bolí, veľmi bolí :)
verbst
0 0
reagovat

pepo

Boli, nebo bolí? :D8)

A za to Despicable Me :+ P.S.: Jednička měla lepší song.
628717
Boli, nebo bolí? *:D**8)* A za to [b]Despicable Me[/b] *:+* P.S.: Jednička měla lepší song.
pepo
0 0
reagovat

Davies182

nie, dobrovolne doma. ale babovřesky v práci boli :)
628716
nie, dobrovolne doma. ale babovřesky v práci boli :)
Davies182
0 0
reagovat

pepo

Já už se musim zeptat, mně to prostě nedá: koukáš se na všechny ty filmy v práci, žejo :)?
628715
Já už se musim zeptat, mně to prostě nedá: koukáš se na všechny ty filmy v práci, žejo *:)*?
pepo
0 0
reagovat

Paper Moon (1973)

Krásna a vzhľadom na tému prekvapivo nesentimentána retro dramedy. 9/10

TonyClifton
Gere bol možno lepší, ale film je horší :)
628714
Krásna a vzhľadom na tému prekvapivo nesentimentána retro dramedy. 9/10 TonyClifton Gere bol možno lepší, ale film je horší :)
Paper Moon (1973)
0 0
reagovat

Davies182

Ne ne, myslím to překvapivě vážně. Viděl jsi Důstojníka a džentlmena? Tam byl taaaakhle lepší než Cruise v Top Gunu. :)
628710
Ne ne, myslím to překvapivě vážně. Viděl jsi Důstojníka a džentlmena? Tam byl taaaakhle lepší než Cruise v Top Gunu. *:)*
Davies182
0 0
reagovat
628709
[link="https://www.youtube.com/watch?v=miy4C7nLTNw"]ryan gosling directorial feature[/link]
0 0
reagovat

Despicable Me 2

Tak táto séria ide úplne mimo mňa. Ešte slabšie než jednička Aspoň tí Minioni sú občas vtipní. Ale verím, že decká to musia milovať 5/10 a tretí diel už fakt nedám
628699
Tak táto séria ide úplne mimo mňa. Ešte slabšie než jednička Aspoň tí Minioni sú občas vtipní. Ale verím, že decká to musia milovať 5/10 a tretí diel už fakt nedám
Despicable Me 2
0 0
reagovat

TonyClifton

Takový přiznání, tyjovka :+. No tak, jo, přidám se: Davidovy pecky z osmdesátek taky hodně můžu, na vině jsou pochopitelně tehdá diskofilní rodiče. Já těm hejtům na něj totálně rozumim a beru je, ale na druhou stranu se ani nestydim, že se mi ty cáklý vypalovačky líběj ?).

Teď Tony napíše, že si dělal prču, a už mě tu nikdy neuvidíte.

Jinak hážu kamenem, protože vážně věřim tomu, že bych se doopravdy zachoval jinak, viz peněženka se čtyrma tisícama :D
628698
Takový přiznání, tyjovka *:+*. No tak, jo, přidám se: Davidovy pecky z osmdesátek taky hodně můžu, na vině jsou pochopitelně tehdá diskofilní rodiče. Já těm hejtům na něj totálně rozumim a beru je, ale na druhou stranu se ani nestydim, že se mi ty cáklý vypalovačky líběj *?)*. Teď Tony napíše, že si dělal prču, a už mě tu nikdy neuvidíte. Jinak hážu kamenem, protože vážně věřim tomu, že bych se doopravdy zachoval jinak, viz peněženka se čtyrma tisícama *:D*
TonyClifton
0 0
reagovat

Michael Fassbender je Boba Fett...

... anebo není? Se zajímavou informací přišel server iKwiz. Podle něj se Boba Fettem stává každý v jeho mandalorianském brnění... Což pravověrným fanouškům musí trhat uši (a srdce), ale na druhou stranu Disney by to dávalo prakticky nekonečný prostor ke ždímání potenciálu postavy. Dle kánonu je stále nepotvrzené, že originální syn/klon Janga Fetta unikl ze spárů Sarlaaca v Návratu Jediho, i když to, že Boba přežil potvrdil sám Velký George (ale ten už je teď od SW odstřižený úplně, takže kdo ví). Také se zmiňují, že kolem role nejslavnějšího námezdního lovce v galaxii se točí představitel Magneta z prequelů X-Men v nadcházejícím Star Wars spin-offu. Zní to zajímavě nebo... děsivě? :D
628696
... anebo není? Se zajímavou [link="http://ikwiz.com/article.asp?id=8875&name=iKwiz+Star+Wars+Exclusive%3A+Boba+Fett+To+Become+A+Mantle+-+Title+Passed+To+Succesors"]informací[/link] přišel server iKwiz. Podle něj se Boba Fettem stává každý v jeho mandalorianském brnění... Což pravověrným fanouškům musí trhat uši (a srdce), ale na druhou stranu Disney by to dávalo prakticky nekonečný prostor ke ždímání potenciálu postavy. Dle kánonu je stále nepotvrzené, že originální syn/klon Janga Fetta unikl ze spárů Sarlaaca v Návratu Jediho, i když to, že Boba přežil potvrdil sám Velký George (ale ten už je teď od SW odstřižený úplně, takže kdo ví). Také se zmiňují, že kolem role nejslavnějšího námezdního lovce v galaxii se točí představitel Magneta z prequelů X-Men v nadcházejícím Star Wars spin-offu. Zní to zajímavě nebo... děsivě? *:D*
Michael Fassbender je Boba Fett...
0 0
reagovat

Arbitrage 2012

Přiznám se, že mám Richarda Gera docela rád. Je hrozně jednoduchý ho hejtit za připosraný romantický komedie, který cca čtvrtstoletí točil a nějakej hipiesáckej budhismus. Doporučuji s ním libovolný rozhovor, ten člověk to má v hlavě neskutečně srovnaný. A ano můžu s ním i věci jako Šakal a První rytíř, resp je považuju za super filmy. Taky jsem se do 4 let pochcával a na Ipodu mám playlist s názvem "Michal David Best of".
Tohle s ním byla hodně fajnová podívaná. Nebylo to vtíravý a už vůbec mi to neplátilo penisem o xicht, jak moc je to inteligentní a nachytá mne to na švestkách. Napětí to dávkovalo od začátku do konce tak nějak rovnoměrně. Kdyby měli tvůrci koule, tak z toho mohlo být regulérní pokračování Pretty Woman. To by bylo neskutečně geniální. Nechat to z 99% stejný, neměnit žánr, nic, jenom přeobsadit Susan Sarandon za Julli Roberts. A naprosto beze srandy jsem měl místy podobné pocity jako při čtení Dostojevského Zločinu a trestu. Ať hodí kamenem, kdo by v jeho situaci jednal jinak. Takže pokračování Pretty Woman v adaptaci zločinu a trestu? To je zhruba přesně tohle a je to svinsky dobrý film. Roth ve vedlejší roli famózní, stejně třeba jako "dcera". S tím že jsem se vrátil tak o 12 let zpátky na čtvrteční Novu a tohle dávali od 22:30 a to nemyslím ve zlém, naopak. Z toho filmu mám podobný pocit jako z The Guest. Takové "malé" filmy už se dneska točí pomálu a je to škoda. 8/10
628689
Přiznám se, že mám Richarda Gera docela rád. Je hrozně jednoduchý ho hejtit za připosraný romantický komedie, který cca čtvrtstoletí točil a nějakej hipiesáckej budhismus. Doporučuji s ním libovolný rozhovor, ten člověk to má v hlavě neskutečně srovnaný. A ano můžu s ním i věci jako Šakal a První rytíř, resp je považuju za super filmy. Taky jsem se do 4 let pochcával a na Ipodu mám playlist s názvem "Michal David Best of". Tohle s ním byla hodně fajnová podívaná. Nebylo to vtíravý a už vůbec mi to neplátilo penisem o xicht, jak moc je to inteligentní a nachytá mne to na švestkách. Napětí to dávkovalo od začátku do konce tak nějak rovnoměrně. Kdyby měli tvůrci koule, tak z toho mohlo být regulérní pokračování Pretty Woman. To by bylo neskutečně geniální. Nechat to z 99% stejný, neměnit žánr, nic, jenom přeobsadit Susan Sarandon za Julli Roberts. A naprosto beze srandy jsem měl místy podobné pocity jako při čtení Dostojevského Zločinu a trestu. Ať hodí kamenem, kdo by v jeho situaci jednal jinak. Takže pokračování Pretty Woman v adaptaci zločinu a trestu? To je zhruba přesně tohle a je to svinsky dobrý film. Roth ve vedlejší roli famózní, stejně třeba jako "dcera". S tím že jsem se vrátil tak o 12 let zpátky na čtvrteční Novu a tohle dávali od 22:30 a to nemyslím ve zlém, naopak. Z toho filmu mám podobný pocit jako z The Guest. Takové "malé" filmy už se dneska točí pomálu a je to škoda. 8/10
Arbitrage 2012
0 0
reagovat

Pár sprácných chlapů

Včera jsem si dal v tv asi po páté Pár správných chlapů ten film oceňuju snad s každým dalším shlédnutím víc a víc. Takovéhle pohodové filmy se dneska snad už netočí. Nikdy jsem si snad nevšim, kolik drobných vtípků v něm je. Scénář je prostě parádní, taky je pod ním podepsán Aaron Sorkin.
A obsazení ? Parádní, Cruise tyhle frajírky co dojdou prozření vždycky uměl, Bacon, Sutherland a v neposlední řadě neskutečný Nicholson.
Bonus : Hned po tom dávaly podle ukázek jistě velmi napínavý thriler s všeříkajícím názvem Odpočívadlo 2 : Neohlížej se, bohužel už se mi chtělo spát :D
628681
Včera jsem si dal v tv asi po páté Pár správných chlapů ten film oceňuju snad s každým dalším shlédnutím víc a víc. Takovéhle pohodové filmy se dneska snad už netočí. Nikdy jsem si snad nevšim, kolik drobných vtípků v něm je. Scénář je prostě parádní, taky je pod ním podepsán Aaron Sorkin. A obsazení ? Parádní, Cruise tyhle frajírky co dojdou prozření vždycky uměl, Bacon, Sutherland a v neposlední řadě neskutečný Nicholson. Bonus : Hned po tom dávaly podle ukázek jistě velmi napínavý thriler s všeříkajícím názvem Odpočívadlo 2 : Neohlížej se, bohužel už se mi chtělo spát *:D*
Pár sprácných chlapů
0 0
reagovat

I Am a Fugitive from a Chain Gang(1932)

Veľká pecka. Vynikajúci , veľmi svižne napísaný (a natočený) scenár a herecký koncert Paula "Scarface" Muniho . Zopár scén( hlavne útek úplný záver koniec) ma dostalo do kolien. A ak má človek trochu fantázie dá sa to brať ako pokračovanie Shawshanku. Fantastický film10/10
628670
Veľká pecka. Vynikajúci , veľmi svižne napísaný (a natočený) scenár a herecký koncert Paula "Scarface" Muniho . Zopár scén( hlavne útek úplný záver koniec) ma dostalo do kolien. A ak má človek trochu fantázie dá sa to brať ako pokračovanie Shawshanku. Fantastický film10/10
I Am a Fugitive from a Chain Gang(1932)
0 0
reagovat
Arbitrage je děsně napínavý, furt :+. Američan je nehorázná atmosférická srdcovka, no a Společenstvo... ne, kinoverzi už si prostě nikdy nedám, a i když je taky super, extended jsou prostě totálně jiný levly.
628665
Arbitrage je děsně napínavý, furt *:+*. Američan je nehorázná atmosférická srdcovka, no a Společenstvo... ne, kinoverzi už si prostě nikdy nedám, a i když je taky super, extended jsou prostě totálně jiný levly.
0 0
reagovat

Joe

Je super raz za čas sa presvedčiť, že výborný film s Nicolasom Cagom nie je iba mýtus.Drsnejšia, depresívnejšia a menej ľúbivá verzia Gran Torina . A minimalistický Cage je po dlhej dobe opäť vynikajúci 8/10
628664
Je super raz za čas sa presvedčiť, že výborný film s Nicolasom Cagom nie je iba mýtus.Drsnejšia, depresívnejšia a menej ľúbivá verzia Gran Torina . A minimalistický Cage je po dlhej dobe opäť vynikajúci 8/10
Joe
0 0
reagovat

Key Largo (1948)

Pripomínalo mi to trochu Wylerove Hodiny zúfalstva, kde bol Bogart na druhej strane zákona ale toto je štýlovejšie, napínavejšie a navrch to má McClanovské finále 10/10
628662
Pripomínalo mi to trochu Wylerove Hodiny zúfalstva, kde bol Bogart na druhej strane zákona ale toto je štýlovejšie, napínavejšie a navrch to má McClanovské finále 10/10
Key Largo (1948)
0 0
reagovat

Tony

:o:(:-
628663
*:o**:(**:-*
Tony
0 0
reagovat

Tony

:+
628659
*:+*
Tony
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se