Nie som fanúšik 3D, ale rád by som si dal v kine znovu Terminátora 1 aj 2. Cameron by to mohol vydať ako Tarantino Kill Billa, ideálne aj s tými vystrihnutými scénami. (Arnieho úsmev a alternatívny koniec)
A dodnes nepochopím prečo do 3D nikto nekonvertoval trilógiu Matrixu.
reaguje na:
HAL
|
reagovat
|


