Uff, ten konec posledniho Urgentu mi byl az moc povedomej...
Jako je to boží, ale to sledování si vlastně nijak extra neužívám, protože jsem z toho, co se tam děje, nervozní jak prase a často i dost smutnej.
Jeden z těch případů, kdy se do toho člověk tak ponoří, že skoro až zapomíná, že sleduje jenom fikci. Ale ty postavy pořád všechny boží!
Urgent
|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|






