Peacemaker 2. série
Konečně jsem si našel čas na druhou sérii komiksového Peacemakera, a pořád je to moc dobrá věc. Je vidět, že se jedná o docela levnou záležitost, ale to vůbec nevadí. Postavy jsou totiž pořád super, je to zábavné, nahláškované a jako komiksová odpočinková záležitost to funguje výborně. Zároveň i linka s alternativním světem je poměrně nosná a Cena tu místy hraje fakt dobře.... Dokud nepřišel poslední díl, kterým vlastně moc nechápu, co Gunn sleduje. Hlavní linky předchozích dílů totiž odsouvá na druhou kolej, aby mohl budovat věci, co asi budou důležité pro další dění v DC světě, zároveň ale samy o sobě fakt nejsou dost zajímavé na poslední díl nejen celé série, ale možná i celého seriálu. Nedávalo mi to smysl a působilo to extrémně nepatřičně, je kravina potencionalně dost důležité věci pro celé budoucí směřování DC univerza otevírat v seriálu, který ani řada filmových fandů neuvidí. I přes podivný poslední díl 8/10, protože jsem se až do úplného závěru skvěle bavil.
|
reagovat
|




