tak to je skoro až smiešne, rozdiel medzi nimi je priepastný. Celý čas to odkladám, pretože tá natešenosť z prvej série nejak pominula a pramenila asi skôr z toho že vôbec vznikla. Ale myslím že si to nikdy už nepozriem po tomto. Dám si radšej hru keď tak....
reaguje na:
Gonzi
tak to je skoro až smiešne, rozdiel medzi nimi je priepastný. Celý čas to odkladám, pretože tá natešenosť z prvej série nejak pominula a pramenila asi skôr z toho že vôbec vznikla. Ale myslím že si to nikdy už nepozriem po tomto. Dám si radšej hru keď tak....|
reagují:
Tyller
|
reagovat
|
(18+!!) 
