reaguje na:
TedGeorge
Doba je zlá.... Den před tím, než jsem se podíval na TEN Twin Peaks díl, mi random na FCB vyskočilo meme (ze stránky, kterou jsem nikdy nesledoval) s tím, kdo zabil Lauru Palmer...
|
reagovat
|


