Mně Firefly taky kdovíjak neuchvátilo. Na druhou stranu Serenity pokládám za jedno z nej sci-fi, co jsem viděl. To je holt tak, když nápady na několik sezón seriálu nacpete do dvou hodin.
Nej je stejně The Expanse.
reaguje na:
Gonzi
|
reagovat
|


.
