Grotesknost světa je snad ještě šílenější a postavy též. Dost často jsem si seriál zastavil a srovnával jak postavy vypadají v anime a byla to legrace- Protože mi přišlo, že autoři hraného seriálu je povýšili ještě na vyšší úroveň. Hodně z nich jen tak nezapomenu a věřím, že jednu z nich uvidím i v té třetí sérii.
Co tomu můžu vyčítat je určitá repetitivnost ve stylu - nový ostrov, noví nepřátelé, dáme souboje a jedem dál. Avšak poslední díly a především ten sedmý hezky zastaví nebo spíš zvolní a vypráví hodně zajímavé příběhy.
Jinak jsem s hodnocením na tom velmi podobně jako u první sérii, což jest 8,5-9/10 a nezbývá než se příští rok těšit na třetí sérii.

To by mě nenapadlo, ale ten casting se fakt povedl. 
