reaguje na:
Vetrelec_v_tepl
Mě to u Bear přišlo vyloženě směšné, jak se snaží hrotit drama z ničeho a točit to stylem Greengrasse v největším kvaltu. Taky jsem nedal víc než pár dílů.
|
reagovat
|




