
reaguje na:
Vetrelec_v_tepl
Rozhodně je, kamarád kuchař mi to říkal taky, že v takovém prostředí fakt pracoval. A vím, že gastro obecně je strašná a mnohdy nevděčná dřina. Ale že je to celý uplně taky na palici, se nevyvrací.

|
reagovat
|



