Ale u Fable to na mňa funguje. Sedí to k tej štylizácií, ktorá je viac rozprávková.
U Dragon Age mi to nevadilo. Tá hra iné problémy, než farebnú paletu sveta.
reaguje na:
esmo
|
reagovat
|

