Koukám, že to finále Stranger Things bylo tak špatný, že si lidi všude možně přáli, aby byl ještě jeden díl, a že ten poslední byl jenom nějaká iluze. Samozřejmě žádnej další díl není, ale koukám teda že to zklamání je obrovský. Já jsem teda nikdy žádnou epizodu neviděl, ale jak to tak chápu tak je to ještě větší fail než svého času finále LOST.
|
reagovat
|


a ano, sedí to. 

