Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 2361 - 2380 Napsat příspěvek
reaguje na: pepo
Pepo nemá vkus na seriály. :D
955585
Pepo nemá vkus na seriály. *:D*
955574
3 0
reagují: Demonic8
reagovat
reaguje na: pepo
955579
[url=https://www.looper.com/img/gallery/the-untold-truth-of-john-locke-from-lost/l-intro-1653666438.jpg]...[/url]
955574
4 0
reagovat
reaguje na: hroubek
A par mesiacov, co sa konecne k tomu dostal pepo a vysral sa na to po 1. casti:D:D:D:D
955574
A par mesiacov, co sa konecne k tomu dostal pepo a vysral sa na to po 1. casti*:D**:D**:D**:D*
955552
5 -1
reagují: hroubek, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
1 rok od doby kdy to viděl Disk. 
955552
1 rok od doby kdy to viděl Disk. 
955544
9 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Neboj, znova si je pouštět nebudu. ;)
955547
Neboj, znova si je pouštět nebudu. *;)*
955544
1 -3
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jako kdyby to bylo vcera, kdy sem lovil linky na prvni serii na tom super Lost webu
955545
Jako kdyby to bylo vcera, kdy sem lovil linky na prvni serii na tom super Lost webu
955544
11 0
reagovat
21 let... 21 let od premiery prvni řady Ztracených... 21 let...
955544
21 let... 21 let od premiery prvni řady Ztracených... 21 let...
9 0
reagují: hroubek, Disketa1, TedGeorge
reagovat

Monstrum: Příběh Eda Geina

Po zhlédnutí traileru se neskutečně těším na další true crime sérii z cyklu Monstrum. Je to silné, je to omamující, je to vtahující a Charlie Hunnam si hlasitě říká o všechny možné ceny. Myslím, že dostanu podobné zimomriavky jako u Dahmera. :o:+
955539
Po zhlédnutí [url=https://www.youtube.com/watch?v=EDBmpfbnLGk]traileru[/url] se neskutečně těším na další true crime sérii z cyklu Monstrum. Je to silné, je to omamující, je to vtahující a Charlie Hunnam si hlasitě říká o všechny možné ceny. Myslím, že dostanu podobné zimomriavky jako u Dahmera. *:o**:+*
Monstrum: Příběh Eda Geina
1 0
reagovat

The Critical Drinker - Alien Earth

Občas mě dokáže pobavit, tentokrát se mu to povedlo hned na začátku :D Alien Earth
955538
Občas mě dokáže pobavit, tentokrát se mu to povedlo hned na začátku *:D* [url=https://youtu.be/zcAzFXHHxZU?si=lG-FXlrn2Fihmz_1]Alien Earth[/url]
The Critical Drinker - Alien Earth
1 -1
reagovat

Lioness

No, tak tohle jsem nečekal. A slupnul jsem to jako malinu.
Za mě suprová záležitost. Pro mě osobně je tam přidaná hodnota toho blízkýho východu, špiónů a tak :)
Skvělá Zoe, překvapení v podobě Kidmanky a Freemana, parádně obsazený vedlejší role. A velmi poslouchatelnej soundtrack.
Krásnej mix.
8/10 za obě řady a na třetí už se nemůžu dočkat.
955510
No, tak tohle jsem nečekal. A slupnul jsem to jako malinu. Za mě suprová záležitost. Pro mě osobně je tam přidaná hodnota toho blízkýho východu, špiónů a tak *:)* Skvělá Zoe, překvapení v podobě Kidmanky a Freemana, parádně obsazený vedlejší role. A velmi poslouchatelnej soundtrack. Krásnej mix. 8/10 za obě řady a na třetí už se nemůžu dočkat.
Lioness
2 0
reagovat
reaguje na: Demonic8
Já ho milujem :D ten Jekyll/Hyde mód, ve kterým jede, je boží! 
To mi teda občas víc vadí ten uřvaný Inosuke.
955508
Já ho milujem *:D* ten Jekyll/Hyde mód, ve kterým jede, je boží!  To mi teda občas víc vadí ten uřvaný Inosuke.
955475
0 0
reagovat

Shameless

Dvanáctý díl druhou sérii perfektně zakončil a připravil mě na sérii třetí. Je to hodně silné, emoce se ve mně perou a pointa ohledně Jimmyho táty mě hodně překvapila. Nicméně odpovídá známým tezím ohledně hlásání "tradičních hodnot". Je to fakt perfektní a po krátké pauze se těším na další sérii. 

Je mi celkem blbý přiznat zrovna Tonymu (ne tomu seriálovému), že měl v tomhle případě pravdu. 
955497
Dvanáctý díl druhou sérii perfektně zakončil a připravil mě na sérii třetí. Je to hodně silné, emoce se ve mně perou a pointa [spoiler]ohledně Jimmyho táty[/spoiler] mě hodně překvapila. Nicméně odpovídá [spoiler]známým tezím ohledně hlásání "tradičních hodnot".[/spoiler] Je to fakt perfektní a po krátké pauze se těším na další sérii.  Je mi celkem blbý přiznat zrovna Tonymu (ne tomu seriálovému), že měl v tomhle případě [spoiler]pravdu.[/spoiler] 
Shameless
1 0
reagovat

Shameless

Už jedenáctý díl druhé série za mnou. Je to čím dál větší pecka. Přibývá více dramatických situací a to mi vyhovuje více než třeskutá komedie. Ian se mi líbí čím dál víc. :):+
955482
Už jedenáctý díl druhé série za mnou. Je to čím dál větší pecka. Přibývá více dramatických situací a to mi vyhovuje více než třeskutá komedie. Ian se mi líbí čím dál víc. *:)**:+*
Shameless
2 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Jo dokázal často zku...tedáá zkazit celou epizodu. Inosuke by ho měl konstantně držet v bezvědomí :D.
955475
Jo dokázal často zku...tedáá zkazit celou epizodu. Inosuke by ho měl konstantně držet v bezvědomí *:D*.
955472
0 0
reagují: Vetrelec_v_tepl
reagovat
reaguje na: SteKi
Inosuke MVP ?)
955473
Inosuke MVP *?)*
955472
0 0
reagovat
reaguje na: Demonic8
Myslím že ho nenávidím. Z celej svojej duše. Každú jednu epizódu dúfam, že umrie alebo upadne aspoň do kómy. Lebo keď spí tak je celkom cool :D
955472
Myslím že ho nenávidím. Z celej svojej duše. Každú jednu epizódu dúfam, že umrie alebo upadne aspoň do kómy. Lebo keď spí tak je celkom cool *:D*
955469
1 0
reagují: Demonic8, studo
reagovat
reaguje na: SteKi
Copak už šílíš ze Zenitsu? :D
955469
Copak už šílíš ze Zenitsu? *:D*
955462
0 0
reagují: SteKi
reagovat

Demon Slayer

Uf, no musím povedať, že začiatok bol fajn, ale čím som ďalej, tým menej ma to baví a viac mi to lezie na nervy. Naozaj je to veľmi priemerné,
má to síce svoje momenty, ale občas mám čo robiť aby som to nezačal
preklikávať dopredu pri niektorých scénach. Ale napriek tomu ma aj tak
zaujíma ako to celé dopadne, tak pozerám ďalej, keď už nič iné tak kvôli
tomu filmu.
955462
Uf, no musím povedať, že začiatok bol fajn, ale čím som ďalej, tým menej ma to baví a viac mi to lezie na nervy. Naozaj je to veľmi priemerné, má to síce svoje momenty, ale občas mám čo robiť aby som to nezačal preklikávať dopredu pri niektorých scénach. Ale napriek tomu ma aj tak zaujíma ako to celé dopadne, tak pozerám ďalej, keď už nič iné tak kvôli tomu filmu.
Demon Slayer
2 0
reagují: Demonic8
reagovat
reaguje na: fabec
Já to  v pátek dokoukal a sedlo mi to. Jako chápu, že ukázky klamou tělem a lákají na něco, co reálně nedostaneme, a jestli jo, tak v další řadě. Čistě osobně bych to nudou nenazval, ale opět chápu, že to také divácky není úplně nejvděčnější. Popsal bych to jako Hru o trůny nebo Šóguna z prostředí Havajských ostrovů, akorát s tím rozdílem, že tvůrci ještě nejsou tolik vypsaný a dělají určité chyby, a nedokáží na plno prodat ten politický konflikt. Osobně doporučuji tomu dát šanci, ale pokud vás to po třech dílech nebude bavit, tak to pro vás nemá smysl. 7/10
955449
Já to  v pátek dokoukal a sedlo mi to. Jako chápu, že ukázky klamou tělem a lákají na něco, co reálně nedostaneme, a jestli jo, tak v další řadě. Čistě osobně bych to nudou nenazval, ale opět chápu, že to také divácky není úplně nejvděčnější. Popsal bych to jako Hru o trůny nebo Šóguna z prostředí Havajských ostrovů, akorát s tím rozdílem, že tvůrci ještě nejsou tolik vypsaný a dělají určité chyby, a nedokáží na plno prodat ten politický konflikt. Osobně doporučuji tomu dát šanci, ale pokud vás to po třech dílech nebude bavit, tak to pro vás nemá smysl. 7/10
955445
0 0
reagovat

Válečný velitel

Si snad otevřu sázkovou kancelář na tipy ohledně seriálů, které se v upoutávkách snaží působit velkolepě a co nejvíc akčně a ve výsledku jsou ukecaná nuda...Plus je tohle viditelně  další příklad toho, že to bylo nejspíš původně myšlené jako film, ale někdo rozhodl o tom, že se to musí roztáhnout na devět hodin a tím pádem tak udělat několikahodinovou vatu. Začátek aspoň působí jako fajn náhled do domorodé kultury. Ty dva první prologové díly jsou určitě nejlepší. Jakmile se do děje zapojí naprosto zbytečná bělošská linka, která tu je stejně jen kvůli tomu, aby postavy z naprosto nepochopitelného důvodu začali mluvit anglicky, čímž to ztratí i ten punc autenticity, tak se z toho stane docela nuda. A vesměs je to ve výsledku hlavně o tom, že Momoa se urazí, že když na rok zmizel a všichni ho měli za mrtvého, tak mu jeho oblíbenou frajerku přebral někdo jinej. Plus Momoa v hlavní roli místy působí dost směšně, hlavně když se má jeho nahej tlustej zadek rozhýbat v nějaké atletické póze, tak se mu to prostě nedá věřit. Fajn vizuál a výrazný Zimmerův ústřední motiv bohužel nedokáží zachránit všechny ostatní chyby.
955445
Si snad otevřu sázkovou kancelář na tipy ohledně seriálů, které se v upoutávkách snaží působit velkolepě a co nejvíc akčně a ve výsledku jsou ukecaná nuda...Plus je tohle viditelně  další příklad toho, že to bylo nejspíš původně myšlené jako film, ale někdo rozhodl o tom, že se to musí roztáhnout na devět hodin a tím pádem tak udělat několikahodinovou vatu. Začátek aspoň působí jako fajn náhled do domorodé kultury. Ty dva první prologové díly jsou určitě nejlepší. Jakmile se do děje zapojí naprosto zbytečná bělošská linka, která tu je stejně jen kvůli tomu, aby postavy z naprosto nepochopitelného důvodu začali mluvit anglicky, čímž to ztratí i ten punc autenticity, tak se z toho stane docela nuda. A vesměs je to ve výsledku hlavně o tom, že Momoa se urazí, že když na rok zmizel a všichni ho měli za mrtvého, tak mu jeho oblíbenou frajerku přebral někdo jinej. Plus Momoa v hlavní roli místy působí dost směšně, hlavně když se má jeho nahej tlustej zadek rozhýbat v nějaké atletické póze, tak se mu to prostě nedá věřit. Fajn vizuál a výrazný Zimmerův ústřední motiv bohužel nedokáží zachránit všechny ostatní chyby.
Válečný velitel
1 0
reagují: hroubek
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se