Když se pak člověk podívá vedle na třetí sezonu One Punch Mana, tak je mu ale trochu smutno, no.

Nicméně úplně nejvíc se v rámci těchto pokračování těším na druhou sezonu Dungeon Meshi, protože věřte mi, bude to po stránce příběhu a odhalování světa neskutečná jízda (což už byla v první polovině, ale jak se tam začne zúročovat ta výstavba a odhalovat tajemství, tohle prostě u dobře promyšlených fikcí vždy miluju nejvíce).

