
V tom jsou tyhle staré seroše retrospektivně hrozně zábavné, jak tam první zářezy hledala herecká ucha, která se za pár let establishovala ve výrazné herce

|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
SeldomSeen
|
reagovat
|
City the Animation|
reagují:
Tyller
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
a rozdiel medzi ním a Dustinom je teda enormný. |
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
speta.jr
|
reagovat
|
. Akorát jsem tenhle rest dokoukal a podíl na celkových dojmech má, když jsou v castu děti, které za těch 10 let točení vyrostou, máte pak pocit, že jste s těmi postavami nestrávili jen tak nějakou chvilku a že je vlastně znáte. To, že se skoro v každé řadě našel buď rušivý element, někdo byl na pěst - říkejme tomu životní vývoj. Postava prošla vývojem, případně její zrovna ne moc záživná linka šla stranou. Za mě snad, první tři série jakoby křičely: „Zahodili jsme stativ, bude to takový celý syrový, neučesaný!" a to jsem dával jednu řadu za víkend, později jsem to trochu postrádal. 11 řad už je extra porce a pro mě to trošku kolísalo okolo 8. řady, ale zase, když se na to podíváme zeširoka, tvůrcům se povedlo tu kvalitu udržet až do konce. Jen jak v podstatě při tom nekoukám na žádnej další seriál, tak najednou hotovo, konec - banda okolo Gallagherových bude chybět. Rád jsem tenhle rest dohnal.|
reagovat
|
Doufám, že se mám stále na co těšit, když ten seriál má rovnou jedenáct sérii. |
reagovat
|