Finální série přinesla vše, co jsem žádal pro výrazné finále: hraní na doraz, silný dějový oblouk a zvraty. A všeho jsem dostal až po okraj. Herecky je to snad ještě větší extraklasa než sezóny minulé, hlavně trojice Strong-Culkin-Snook jsou celou sezónu naprosto bezchybní, dává se jim prostor na to vyniknout, a už chápu, proč pokaždé, když se dnes někam upíšou, je to velká věc. Dějový oblouk okolo GoJo dává finále odzbrojující prvky finality či nejtěžší výzvy doposud, a zároveň dostatečně zvedá sázky na to, aby to diváka pořádně bavilo. Ale ty zvraty! Ten nejlepší přijde už v třetím díle, bezkonkurenčně nejlepším dílu seriálu, a pak na sebe člověk kupí další a další, aby nakonec došel k finále, kde to Armstrong úplně mistrně rozehrává, herci do toho dávají vše (Strong žere každou jednu scénu, ve které je), a nakonec přijde i pro někoho možná zklamavší, pro mě ale výtečně vypointovaný konec, který celým těm předchozím čtyřem sezónám dává brilantní korunu.
No nic, jdu zkouknout další rest v podobě The Wire
Boj o moc S04
|
reagovat
|


Ta vojenská linka je pořád (i v nové verzi) totální blábol, ale whatever. Andy Muschietti a Bill Skarsgard jsou typci!

