
PS: finále první várky páté řady ST - ten útok na základně, nástup Vecny a zrození Čaroděje, to bylo ... no, na zdvihnutý ruce a zvolání: „This is cinema!“, protože v tomhle se maže rozdíl mezi tv a filmovou tvorbou a byla to jedna z nejpozoruhodnějších sekvencí, co jsme letos viděli. Na velkym plátně bych to vidět chtěl a tuhle sekvenci si dneska pustim ještě jednou, rád bych z toho viděl BTS. Btw v souvislosti s výplachovou otázkou - ten rozdíl mi přijde obrovskej, když nastoupí Sadie Sink, jakým způsobem hraje ona a skoro celý zbytek party, minimálně tedy ve srovnání hereckých schopností Max vs. El.
