- Líbí se mi, jak v prvním díle udělali fuck-off my nejsme další Stranger Things...
- Ale nelíbí se mi, že je to čím dál víc jak Stranger Things - resp. je to víc Spielberg než King.
- CGI tomu podkopává nohy, pár scén vypadá líp jak většina kino produkce, ale většina je prostě stream kvalita.
- Připomíná mi to dost seriálové Watchmeny jak v dobrém i špatném smyslu.
- Linky a postavy jsou fajn, takže jsem zvědavý jak to bude dál.
IT: Welcome to Derry
Asi bych se na to podíval někdy, ale díky Corridor Crew a "rozboru" CGI jsem na to naskočil zrovna. Mám 3 díly za sebou a:
|
reagovat
|
dodělal jsem si přečas na Webrip 
tak to je skoro až smiešne, rozdiel medzi nimi je priepastný. Celý čas to odkladám, pretože tá natešenosť z prvej série nejak pominula a pramenila asi skôr z toho že vôbec vznikla. Ale myslím že si to nikdy už nepozriem po tomto. Dám si radšej hru keď tak....

