Ten kvalitativní sešup potom je ale přímo nevídanej a moc nechápu, že se o tom víc nemluví.
Na pátou řadu se (po zcela traumatický zkušenosti s posledníma dvěma dílama čtyřky) ani nechystám, ale nějakej ten rewatch prvních dvou sérií mě už nějakou dobu láká, navíc je ta druhá série ukončená tak, že se dá snadno předstírat, že je to konec úplnej

). U čtvrté už spíš podezřívám bratry z čirého megalomanství, ale jasně, na tu pátou kouknu jako všichni.
) se na mě podívala a zeptala se, jestli je tohle vážně seriál nebo si z ní dělám legraci.
).
