reaguje na:
Ravenous
Irving je můj oblíbenec a mám od něho všechno, co napsal. Četl jsem od něho devět knih a teď čtu desátou - Modlitba za Owena Meanyho, a zatím je to nejtěžší kniha, co jsem od něho četl.
|
reagují:
Ravenous
|
reagovat
|
. Irvinga myslíš Johna Irvinga? Čo od neho? 


