Tak včera k tomu došlo a je to teda fascinujúci film, ktorý ma upútal animáciou, postavami a nakoniec mi v hlave menší guláš spravil, no tentokrát (oproti Paprike) mi to ani nevadilo.
Jasné, občas to zamotanie hlavy je zahlcujúce a mätúce, no vo výsledku mi to nič nekazilo.
Film mi prišiel dostatočne strhujúci, cesta hlavnej postavy bola zaujímavá a bol som zainteresovaný, a proste ma to celý čas hnalo na kraj sedačky.
Tento film Satošiho Kona teda nesklamal, chápem prečo ma status aký má, vedel prehovárať aj na mňa, vďaka za výzvu.





ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu