trailer
Stále víc mi to připomíná tu knihu, kterou měl adaptovat Villeneuve. Ale tak v současnosti asi nebude na škodu natočit filmů o nebezpečí/důsledcích jaderné války klidně více.
A House of Dynamite
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
, jak říkám, já film dlouho neviděl a ten tebou postnutý track mi přišel v globálu velmi obdobný, co si pamatuju ze soundtracku.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
KARLOS
|
reagovat
|