Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 4461 - 4480 Napsat příspěvek
Jakožto neznalec předlohy můžu snad jen říct, ze Gosling je tam super, ale už jsem tady těch výletů do Vesmíru za záchranu planety docela přejezený a málokterý dopadne fakt dobře.
I když režiséři budí naději a koukám, že je tam sympaťák Marcus z Medvěda, tak za to taky palec nahoru:+
Ten "zvrat" IMO dali do traileru právě kvůli nečtenářům, aby to odlišili od ostatních sci-fi filmů s Vesmírem. 
946672
Jakožto neznalec předlohy můžu snad jen říct, ze Gosling je tam super, ale už jsem tady těch výletů do Vesmíru za záchranu planety docela přejezený a málokterý dopadne fakt dobře. I když režiséři budí naději a koukám, že je tam sympaťák Marcus z Medvěda, tak za to taky palec nahoru*:+* Ten "zvrat" IMO dali do traileru právě kvůli nečtenářům, aby to odlišili od ostatních sci-fi filmů s Vesmírem. 
2 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Vypadá to neskutečně a Ryan mi nevadí, namaskovali ho dobře. :))
Jen škoda, že trailer neskončil záběrem na tu loď. 
946671
Vypadá to neskutečně a Ryan mi nevadí, namaskovali ho dobře. *:))* Jen škoda, že trailer neskončil záběrem[spoiler] na tu loď. [/spoiler]
946665
5 0
reagovat
reaguje na: Leefko
Ale na druhú stranu je to materiál, ktorý sa ťažko promuje bez toho aby niečo nevyzradil. Hlavne vzhľadom na štruktúru knižky, kedy postupne s hlavným hrdinom zisťujeme veľkosť toho problému v ktorom sa nachádza.

A bude super konečne vidieť film od Millera a Lorda z pozície režisérov. A nielen ako producentov a scenáristov.  
946670
Ale na druhú stranu je to materiál, ktorý sa ťažko promuje bez toho aby niečo nevyzradil. Hlavne vzhľadom na štruktúru knižky, kedy postupne s hlavným hrdinom zisťujeme veľkosť toho problému v ktorom sa nachádza. A bude super konečne vidieť film od Millera a Lorda z pozície režisérov. A nielen ako producentov a scenáristov.  
946667
10 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Úplne zbytočne to má 3 minúty. Hlavne keď je premiéra ešte veľmi ďaleko. Mali radšej urobiť minutový teaser, kde by  len načrtli zápletku. 
946669
Úplne zbytočne to má 3 minúty. Hlavne keď je premiéra ešte veľmi ďaleko. Mali radšej urobiť minutový teaser, kde by  len načrtli zápletku. 
946665
10 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Zbytečně ukecané a ten Gosling mi tam prostě nesedí. A prozrazení Rockyho, což byl v knize naprosto parádní twist, to je teda dle mého hodně mizerné rozhodnutí...
946667
Zbytečně ukecané a ten Gosling mi tam prostě nesedí. A [spoiler]prozrazení Rockyho[/spoiler], což byl v knize naprosto parádní twist, to je teda dle mého hodně mizerné rozhodnutí...
946665
3 0
reagují: RidleyCrowe
reagovat
Project Hail Mary Trailer

Tak je tam... :(

Ale i tak se těším! :+
946665
[url=https://youtu.be/m08TxIsFTRI?si=XGRN3kTCGDrnaETx]Project Hail Mary Trailer [/url] Tak je tam... :( Ale i tak se těším! *:+*
10 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Před časem mě na tom nejvíc zklamalo, jak mě zlanařil plakát díky kterému jsem vyhlížel něco jako Rubber. Nebo těch x kousků o vraždící věci. Nějakým démonem posedlý sáně budou putovat a likvidovat, co se jim v lese namane. Měl jsem to tehdy jako kulisu, pomáhá tomu ta stopáž a jak jsem vlastně hlavním postavám nefandil, penzijní Superman nevadil. Ale jak jsi to napsal, SAW moment mi trvalo si vybavit. Přebil to ten moment rozletu sání ze srázu, kdy je to natočený vyhroceně dramaticky jako kdyby je fakt nějakej démon posedl :)
946634
Před časem mě na tom nejvíc zklamalo, jak mě zlanařil plakát díky kterému jsem vyhlížel něco jako Rubber. Nebo těch x kousků o vraždící věci. Nějakým démonem posedlý sáně budou putovat a likvidovat, co se jim v lese namane. Měl jsem to tehdy jako kulisu, pomáhá tomu ta stopáž a jak jsem vlastně hlavním postavám nefandil, penzijní Superman nevadil. Ale jak jsi to napsal, SAW moment mi trvalo si vybavit. Přebil to ten moment rozletu sání ze srázu, kdy je to natočený vyhroceně dramaticky jako kdyby je fakt nějakej démon posedl :)
946609
0 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
"Sáně smrti" ??? :D To není Asylum?
946629
"Sáně smrti" ??? *:D* To není Asylum?
946609
0 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Hvězdné války: Epizoda II: Klony útočí (2002/2011)

Nikdy jsem se netajil, že z obou Lucasových trilogií jsem měl nejraději právě Klony. A po novém zhlédnutí je mám stále nejraději. Je to napínavé od začátku do konce, jsou tu přesně vystižené emoce, John Williams tu má melodie, které se vyrovnají soundtrackům původní trilogie a hlavně je tu tehdy mladičký a dnes vlastně už zapomenutý Hayden Christensen, na kterého jsem se ve Hvězdných válkách vždycky rád díval. Klony vůbec nezestárly, stále jsou prvotřídní podívanou a i tento snímek je vizionářský - výraz "agresivní vyjednávání" vystihuje dnešní dobu lépe než dobu před čtvrt stoletím. Bohužel. 
946616
Nikdy jsem se netajil, že z obou Lucasových trilogií jsem měl nejraději právě Klony. A po novém zhlédnutí je mám stále nejraději. Je to napínavé od začátku do konce, jsou tu přesně vystižené emoce, John Williams tu má melodie, které se vyrovnají soundtrackům původní trilogie a hlavně je tu tehdy mladičký a dnes vlastně už zapomenutý Hayden Christensen, na kterého jsem se ve Hvězdných válkách vždycky rád díval. Klony vůbec nezestárly, stále jsou prvotřídní podívanou a i tento snímek je vizionářský - výraz "agresivní vyjednávání" vystihuje dnešní dobu lépe než dobu před čtvrt stoletím. Bohužel. 
Hvězdné války: Epizoda II: Klony útočí (2002/2011)
2 -4
reagovat

Sáně smrti

Sáhl jsem po tom na MAXu, že to má jen 72 minut a Francie je v hororech nekompromisní. 
Boha, to zas byla nelogicka p*covina, kde je sedmdesatilety dědek superman a postavy naprosto neschopné ho sejmout a hlavně dorazit. Dobře jim tak.
Najděte si tu jednu cool smrt ala Saw na YouTube a neztrácejte s tím čas.
946609
Sáhl jsem po tom na MAXu, že to má jen 72 minut a Francie je v hororech nekompromisní.  Boha, to zas byla nelogicka p*covina, kde je sedmdesatilety dědek superman a postavy naprosto neschopné ho sejmout a hlavně dorazit. Dobře jim tak. Najděte si tu jednu cool smrt ala Saw na YouTube a neztrácejte s tím čas.
Sáně smrti
1 0
reagovat

Yakuza 1974 9/10

Tak ještě bonus k Sláma night:

Fascinující mix revenge flicku, kulturního střetu, samurajské ódy a poctivé gangsterky. Jeden z mála západních filmů 70tých let, který se natáčel přímo v Japonsku, s místním štábem a herci, a který si dovoluje přepínat mezi jazyky tak přirozeně, až si toho člověk skoro přestane všímat. Film je skrz naskrz prosáklý syrovým realismem 70tek – špinavým, pomalým, ale hluboce atmosférickým. Ano, první čtyřicítka minut je trochu rozvleklá, a akce místy trpí chaotickým střihem, ale Pollack s Mitchumem a Takakurou celý film drží pevně v otěžích.
946589
Tak ještě bonus k Sláma night: Fascinující mix revenge flicku, kulturního střetu, samurajské ódy a poctivé gangsterky. Jeden z mála západních filmů 70tých let, který se natáčel přímo v Japonsku, s místním štábem a herci, a který si dovoluje přepínat mezi jazyky tak přirozeně, až si toho člověk skoro přestane všímat. Film je skrz naskrz prosáklý syrovým realismem 70tek – špinavým, pomalým, ale hluboce atmosférickým. Ano, první čtyřicítka minut je trochu rozvleklá, a akce místy trpí chaotickým střihem, ale Pollack s Mitchumem a Takakurou celý film drží pevně v otěžích.
Yakuza 1974 9/10
4 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Nesouhlas u Kneecapu ale super texty k filmů, o kterých jsem neslyšel a hned bych si je pustil. 
946576
Nesouhlas u Kneecapu ale super texty k filmů, o kterých jsem neslyšel a hned bych si je pustil. 
946522
0 0
reagovat
reaguje na: verbst
Boo, Wendy.
946547
Boo, Wendy.
946535
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Tak on už takovej byl I Trainspotting ?)8)
946535
Tak on už takovej byl I Trainspotting *?)**8)*
946534
0 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: holub109
Mě taky, ale nepřekvapilo :D
946534
Mě taky, ale nepřekvapilo *:D*
946530
0 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: speta.jr
Kneecap za 4 mě hodně zabolelo:D
946530
Kneecap za 4 mě hodně zabolelo*:D*
946522
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Predator: Killer of Killers (2025)

6/10

Tak som si v horúci letný večer dohnal animovaný prequel k Badlands a je to presne tým, čo som očakával. Animovaný prequel k Badlands. 
A nemám s tým žiadny problém. Tieto animáky skrz  (oficiálny) fanfiction spôsobom rozširujúce univerza ako boli svojho času Animatrix a
Batman: Gotham Knight, som mal v princípe vždy rád a mrzí ma že podobnú výplň nevyužil napríklad taký Marvel, ktorý by nejaký plynulí prechod napríklad medzi Infinity War a Endgame potreboval ako soľ.

 Čo sa animáku samotného týka, tak je kvalita dosť kolísavá. 
Animácia štýlom netflixového Arcane by si možno zaslúžila doladiť, no vzhľadom k nižšiemu rozpočtu a tomu, že tento film má byť vlastne len akýsi predkrm k hlavnému chodu som ochotný isté remeselné nedostatky odpustiť.  

Obsahovo jednotlivé samostatne "Poviedky" fungujú fajn. Niektorá by si zaslúžili rozvinutie zápletky.  Iná je až poeticky a bezvýhradne skvelá. A ďalšia prichádza s zaujímavým nápadom, ale až marvelovsky otravným hlavným hrdinom.
Záverečné vzájomné previazanie skrz únosy aj keď zaujímavé, vnímam ako Trachtenbergovu snahu o potenciálny content do budúceho AVP univerza a popravde neviem, či o to mám záujem, keďže prístup, kedy by napríklad začali podľa potreby rozmrazovať postavy a vytvárať z nich AVP Avengers" mi príde... divný. A rozhodne nie som fanúšikom predátorskej hatmatilky. Ale šancu tomu každopádne dám.

Celkovo by som teda animovaný prequel hodnotil asi ako taký aperitív , ktorý nenadchne ani neurazí a jeho hlavnou ambíciou je hlavne nalákať respektíve vyvolať chuť na hlavný chod. 
A ako taký Predator: Killer of Killers funguje na výbornú.
Iné ambície tu pravdepodobne  nikdy ani neboli. 
946527
[b]6/10 [/b]Tak som si v horúci letný večer dohnal animovaný prequel k Badlands a je to presne tým, čo som očakával. Animovaný prequel k Badlands.  A nemám s tým žiadny problém. Tieto animáky skrz  (oficiálny) fanfiction spôsobom rozširujúce univerza ako boli svojho času Animatrix a Batman: Gotham Knight, som mal v princípe vždy rád a mrzí ma že podobnú výplň nevyužil napríklad taký Marvel, ktorý by nejaký plynulí prechod napríklad medzi Infinity War a Endgame potreboval ako soľ.  Čo sa animáku samotného týka, tak je kvalita dosť kolísavá.  Animácia štýlom netflixového Arcane by si možno zaslúžila doladiť, no vzhľadom k nižšiemu rozpočtu a tomu, že tento film má byť vlastne len akýsi predkrm k hlavnému chodu som ochotný isté remeselné nedostatky odpustiť.   Obsahovo jednotlivé samostatne "Poviedky" fungujú fajn. Niektorá by si zaslúžili rozvinutie zápletky.  Iná je až poeticky a bezvýhradne skvelá. A ďalšia prichádza s zaujímavým nápadom, ale až marvelovsky otravným hlavným hrdinom. [spoiler]Záverečné vzájomné previazanie skrz únosy aj keď zaujímavé, vnímam ako Trachtenbergovu snahu o potenciálny content do budúceho AVP univerza a popravde neviem, či o to mám záujem, keďže prístup, kedy by napríklad začali podľa potreby rozmrazovať postavy a vytvárať z nich AVP Avengers" mi príde... divný. A rozhodne nie som fanúšikom predátorskej hatmatilky. Ale šancu tomu každopádne dám.[/spoiler] Celkovo by som teda animovaný prequel hodnotil asi ako taký aperitív , ktorý nenadchne ani neurazí a jeho hlavnou ambíciou je hlavne nalákať respektíve vyvolať chuť na hlavný chod.  A ako taký Predator: Killer of Killers funguje na výbornú. Iné ambície tu pravdepodobne  nikdy ani neboli. 
Predator: Killer of Killers (2025)
0 0
reagovat

Sláma night...

Kneecap 4/10
Strašně moc by to chtělo být nový Trainspotting lehce šmrncnutý hudební biografií – syrový, dravý, autentický. Bohužel z toho nakonec leze bezzubá nuda k posrání, co místo emocí servíruje jen prázdný styl a předstíranou hloubku. Jedna hvězda za slušně zvolený soundtrack, druhá za vizuálně zvládnuté zpracování, ale jinak je to totální zklamání, které se zoufale snaží působit drsně.

Fail Safe 9/10
Lumet „místnosti umí“ – jeho schopnost pracovat s prostorem, napětím a dialogem je opět nezpochybnitelná. Jenže tentokrát nejde o osud jednoho jediného člověka, ale o miliony lidí, jejichž neviditelná přítomnost dusí každé slovo. Primárně to není o hereckých výkonech – i když jsou výtečné – ale o té bezvýchodné, tísnivé situaci, která se neustále lavíruje mezi zdáním a skutečností. Na konci jsem Kaneovsky tleskal.

The Boys from Brazil 9/10
Když se k filmu upíše Gregory Peck s tím, že si střihne svou jedinou opravdu velkou zápornou roli, musíte mu zkrátka dát prostor – a to tolik, že jsem místy měl vyloženě Thanos vibe. Hlavní padouch se postupně stává hybatelem děje, skoro až protagonistou, a vy mu navzdory všemu nemůžete odtrhnout oči od tváře. Nejlepší přístup? Nic si o filmu nezjišťovat, jen se tomu poddat. A pokud to uděláte, čeká vás výborný film – s promyšlenou zápletkou, co se rozprostírá napříč kontinenty, suchým až černým humorem, který nenápadně probleskuje mezi řádky, a samozřejmě strhujícím výkonem Gregoryho Pecka, který si tu temnotu očividně užívá.
946522
[b]Kneecap 4/10[/b] Strašně moc by to chtělo být nový [i]Trainspotting[/i] lehce šmrncnutý hudební biografií – syrový, dravý, autentický. Bohužel z toho nakonec leze bezzubá nuda k posrání, co místo emocí servíruje jen prázdný styl a předstíranou hloubku. Jedna hvězda za slušně zvolený soundtrack, druhá za vizuálně zvládnuté zpracování, ale jinak je to totální zklamání, které se zoufale snaží působit drsně. [b]Fail Safe 9/10[/b] Lumet „místnosti umí“ – jeho schopnost pracovat s prostorem, napětím a dialogem je opět nezpochybnitelná. Jenže tentokrát nejde o osud jednoho jediného člověka, ale o miliony lidí, jejichž neviditelná přítomnost dusí každé slovo. Primárně to není o hereckých výkonech – i když jsou výtečné – ale o té bezvýchodné, tísnivé situaci, která se neustále lavíruje mezi zdáním a skutečností. Na konci jsem Kaneovsky tleskal. [b]The Boys from Brazil 9/10[/b] Když se k filmu upíše Gregory Peck s tím, že si střihne svou jedinou opravdu velkou zápornou roli, musíte mu zkrátka dát prostor – a to tolik, že jsem místy měl vyloženě [i]Thanos vibe[/i]. Hlavní padouch se postupně stává hybatelem děje, skoro až protagonistou, a vy mu navzdory všemu nemůžete odtrhnout oči od tváře. Nejlepší přístup? Nic si o filmu nezjišťovat, jen se tomu poddat. A pokud to uděláte, čeká vás výborný film – s promyšlenou zápletkou, co se rozprostírá napříč kontinenty, suchým až černým humorem, který nenápadně probleskuje mezi řádky, a samozřejmě strhujícím výkonem Gregoryho Pecka, který si tu temnotu očividně užívá.
Sláma night...
2 -1
reagují: hroubek, holub109
reagovat

Hvězdné války: Epozoda I: Skrytá hrozba (1999/2011)

Rozhodl jsem se po letech zhlédnout obě původní Lucasovy trilogie Hvězdných válek, co tomu řeknu s daleko větším odstupem. Musím říct, že George Lucas byl vizionář. To, co bylo na konci 90. let opravdu sci-fi, dnes v tom žijeme. Obchodní války a blokády, napadení slabší planety a její okupace, tzv. jednání o míru, ohrožení demokracie... Úplně mě při sledování mrazilo v zádech a najednou mě zasáhly takové scény jako Anakinovou loučení s maminkou, které dnes mají zcela jiný rozměr. Skrytá hrozba byla dlouhá desetiletí hejtovaná, ale dnes vypovídá o naší době jako málokterý popkulturní snímek. Silně mi to sedlo a těším se na Klony útočí.
946518
Rozhodl jsem se po letech zhlédnout obě původní Lucasovy trilogie Hvězdných válek, co tomu řeknu s daleko větším odstupem. Musím říct, že George Lucas byl vizionář. To, co bylo na konci 90. let opravdu sci-fi, dnes v tom žijeme. Obchodní války a blokády, napadení slabší planety a její okupace, tzv. jednání o míru, ohrožení demokracie... Úplně mě při sledování mrazilo v zádech a najednou mě zasáhly takové scény jako Anakinovou loučení s maminkou, které dnes mají zcela jiný rozměr. Skrytá hrozba byla dlouhá desetiletí hejtovaná, ale dnes vypovídá o naší době jako málokterý popkulturní snímek. Silně mi to sedlo a těším se na Klony útočí.
Hvězdné války: Epozoda I: Skrytá hrozba (1999/2011)
6 0
reagovat

Dragged Across Concrete (2018)

Zahler teda psát umí, dobrej film, sice poměrně dlouhej, ale pokud je na place Gibson a Vaughn, tak to vůbec nevadilo, mám tyhle filmy rád, přeju Zahlerovi do budoucna víc projektu, ať mu to vyjde, protože je fakt osobitej, líbí se mi, jak vytváří svoje věci, zrovna jako Tarantino. Tenhle třeti film se mu taky povedl. Kosti a skalp super, nejlepší Blok 99 a teď tenhle třeti kousek, má to pěkně pomalý finale, ke které dojde dlouhou sledovačkou, která mě vůbec nenudila, koukat jak Vaughn 98 minut pojidá křupavou bagetu a Gibson u toho trpí mě pobavila, že bych klidně koukl ne film, kde ji skutečně bude žrát těch 98 minut :D moc akce tam není, ale když už na ni dojde, tak vypadá moc dobře, taky je tam sem tam nějáka brutalita a pár věcí navíc. Škoda osudu obou policistů, ale tady to bylo perfektně zvolený, takže určitě budu vyhlížet další kousek od tohohle borce👍
946514
Zahler teda psát umí, dobrej film, sice poměrně dlouhej, ale pokud je na place Gibson a Vaughn, tak to vůbec nevadilo, mám tyhle filmy rád, přeju Zahlerovi do budoucna víc projektu, ať mu to vyjde, protože je fakt osobitej, líbí se mi, jak vytváří svoje věci, zrovna jako Tarantino. Tenhle třeti film se mu taky povedl. Kosti a skalp super, nejlepší Blok 99 a teď tenhle třeti kousek, má to pěkně pomalý finale, ke které dojde dlouhou sledovačkou, která mě vůbec nenudila, koukat jak Vaughn 98 minut pojidá křupavou bagetu a Gibson u toho trpí mě pobavila, že bych klidně koukl ne film, kde ji skutečně bude žrát těch 98 minut *:D* moc akce tam není, ale když už na ni dojde, tak vypadá moc dobře, taky je tam sem tam nějáka brutalita a pár věcí navíc. Škoda osudu obou policistů, ale tady to bylo perfektně zvolený, takže určitě budu vyhlížet další kousek od tohohle borce👍
Dragged Across Concrete (2018)
4 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se