Zase velmi dobrý, nechápu co vám ostatním tak vadí. Záhady se vrší a ač některé drobnosti jsou nesmyslné (proč Wendy a ostatním neřekli předem že té holce vymazali paměť), tak nemám pocit že by se na vysvětlení toho hlavního vysrali jako to dělává ve svých seriálech Lindelof. Aka proč holka dokáže "mluvit" s Vetřelcem, kde se vzaly ty další druhy a jakou roli v tom celém hraje Olyphant.
No mohu se mýlit, uvidíme.
Atmosféru to má každopádně výbornou a příběh mě zajímá čím dál víc.
Alien: Earth e06
|
reagovat
|


.
