
Vždy mě dokáže trochu překvapit, jak se i u univerzálně (a po právu) do nebes vynášených pecek najdou lidé, co je to úplně mine. Ale tak, dokud nezačnou svůj velmi unikátní vkus vnucovat jako ten jediný pravý a psát něco o ovcích a jinými způsoby urážet ty ostatní (což se naneštěstí děje až příliš často), tak je to samozřejmě ok. Každého asi může něco úplně minout, no. 

|
reagovat
|
Zvyšok ťažký priemer až podpriemer. Nikdy som nebol SW fan. A ako som povedal, Andora by som ani nepozeral nebyť toho hypu. Max jednu časť zo zvedavosti by som dal, ale tam by som to asi zapichol. A vždy, keď sa nachytám na nejaký hype a je z toho prd, tak potom to hodnotím trošku podráždene
Kto by nebol podráždený, keď predrímal 20 hodín niečoho, z čoho mala byť vraj seriálová pecka, ktorou Disney odrovnal všetku konkurenciu. Inak by som to asi ukončil. Nestojí mi to za to sa v tom rýpať. Nemám na to čas, ani chuť. Nemá to zmysel rovnako ako nemá zmysel, keď sa ma tu snaží Gonzi presvedčiť, že to je strašne super, len ja to tam proste nevidím, lebo je vlastne chyba vo mne. Keď to dostane nejaké ceny, tak mi to žily fakt trhať nebude ani ak sa ďalšie seriály budú točiť v rovnakom duchu. Užívajte.



