reaguje na:
(=LIFTY=)
Já jsem ten poslední, kdo by si z tebe mel delat prdel, že jsi neviděl nejakou klasiku, nebo ti to nedejbože vyčítat (jsou to jenom filmy :) , ale hejbni kurva prdeli, vybodni se na chlupatý Ewoky a dozen tu sestou epizodu :D
|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|

)
