Ty postavy mě pořád baví, mnohé scénky jsou velmi zábavné, ale jinak je to o hovně, ale totálně. Naprostá absence nějakého příběhu který by to táhl, jen se tam motají v kolečku nějakých telenovelovitých vztahů, půlka z nich už byla skvěle uzavřená v sérii první, a do toho občas agentura která chce... najít dveře. Aniž by bylo jakkoli řečeno proč vlastně krom neurčitého odkazu na Supermana. A nechává to dělat Peacemakerovy kámoše kterým z nepochopitelného důvodu věří.
Superman byl na první pohled podobný random mess, ale tam ten koherentní příběh vysledovat šel, dával větší smysl, a hlavně ty jednotlivé epizodky byly nápaditější, rozvíjely nové postavy nějak nepředvídatelně, plus samozřejmě v mnohem epičtějším měřítku (ale taky v PG-13).
Fakt doufám že tady se s tím do konce série ještě nějak zásadně pohnou, zatím mi tu připadá že Gunn silně vaří z vody.
Peacemaker s02
|
reagovat
|


.