reaguje na:
Douglas
🤣 me až dnes došlo ze jsi to byl ty , že jsme kousek od sebe seděli a prohodili pár slov o přestávkách , jo měl jsi ten Indyho klobouk a už tenkrát jsi vypadal jako někdo kdo oplývá filmovými znalostmi . Mě vyhodili mezi 40-50 hodinou, protože jsem dostal mikrospánek u Kill Bill 1 ( hned po tom mela byt v předpremiéře 2 ) zrovna v ty největší bitce. A to jsem neusnul ani u filmu Spáči a Baraka Bylo asi pul třetí ráno, takže jsem zašel na party ke kámošovi a prvním ranním busem domu za Prahu - ten dojezd po tom nespánku byl ale strašný - spal a probouzel jsem se tak 20 hodin a měl halucinace . Ale zkušenost dobrá 😀
|
reagovat
|



