Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 4781 - 4800 Napsat příspěvek
reaguje na: rollman69
Ten Bepop, Rocksteady a Tříska:+ 
Tohle je ta spravna cesta, ale porad doufam, ze se nekdo nekdy chytne tech puvodnich komiksu, ktere pro deti moc nebyly.

A Jane Doe je paradni horor.
860864
Ten Bepop, Rocksteady a Tříska*:+*  Tohle je ta spravna cesta, ale porad doufam, ze se nekdo nekdy chytne tech puvodnich komiksu, ktere pro deti moc nebyly. A Jane Doe je paradni horor.
860757
4 0
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Jop, to jsme dva. Jane doe je skvělá :))) Na demeter jsem hodně zvědavý
860859
Jop, to jsme dva. Jane doe je skvělá :))) Na demeter jsem hodně zvědavý
860851
2 0
reagovat
reaguje na: rollman69
Tuhle jsem se zrovna díval, co nás letos čeká - vyjma nových dílů sérií, co známe, zatím je celkem mimo radar novinka šikovnýho Andrého Øvredala (tejden zpět jsem si připomínal od něj pořád solidní „Tajemství smrti slečny Neznámé“). Na letošek chystá Drákulu ... jo, nejdřív jsem si říkal proč. Ale jeho film „Last Voyage of the Demeter“ by se měl odehrávat na lodi, která se plaví s rakví Drákuly do Anglie. Neříkám, že nemůžu dospat, ale láká mě to víc, než další díl Sestry, nebo pátý Insidious.
860851
Tuhle jsem se zrovna díval, co nás letos čeká - vyjma nových dílů sérií, co známe, zatím je celkem mimo radar novinka šikovnýho Andrého Øvredala (tejden zpět jsem si připomínal od něj pořád solidní „Tajemství smrti slečny Neznámé“). Na letošek chystá Drákulu ... jo, nejdřív jsem si říkal proč. Ale jeho film „Last Voyage of the Demeter“ by se měl odehrávat na lodi, která se plaví s rakví Drákuly do Anglie. Neříkám, že nemůžu dospat, ale láká mě to víc, než další díl Sestry, nebo pátý Insidious.
860846
4 0
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: rollman69
já se přiznám, že nejsem moc fanoušek a to ani hororů obecně, ale úspěch tomu přeju. Fandové jsou pořád i po dvaceti letech spokojení a to je hlavní :))
860850
já se přiznám, že nejsem moc fanoušek a to ani hororů obecně, ale úspěch tomu přeju. Fandové jsou pořád i po dvaceti letech spokojení a to je hlavní *:))*
860846
3 0
reagovat
reaguje na: holub109
Četl jsem, že nový Vřískot by měl mít hodně silný otvírák. Já mu to přeju, upřímně. Dobrých hororů je v kině pomálu a letos to vypadá, že by ty horory mohli v pokladnách zase rozbít bank. 
860846
Četl jsem, že nový Vřískot by měl mít hodně silný otvírák. Já mu to přeju, upřímně. Dobrých hororů je v kině pomálu a letos to vypadá, že by ty horory mohli v pokladnách zase rozbít bank. 
860844
4 0
reagují: Ash_Black, holub109
reagovat
reaguje na: rollman69
celosvětově je už film na 100 mega, rozpočet byl prý 75, takže by měl v pohodě 
860844
celosvětově je už film na 100 mega, rozpočet byl prý 75, takže by měl v pohodě 
860838
2 0
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: holub109
To je moc fajn. Doufám, že si to na sebe vydělá a pozitivní šuškanda se roznese dál :)
860838
To je moc fajn. Doufám, že si to na sebe vydělá a pozitivní šuškanda se roznese dál :)
860816
1 0
reagují: holub109
reagovat
Btw otevírák Creeda za 58 mega. Neskutečný číslo, zvlášť když se před pár týdny tipovalo něco přes 30:+ 
860816
Btw otevírák Creeda za 58 mega. Neskutečný číslo, zvlášť když se před pár týdny tipovalo něco přes 30*:+* 
5 0
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: Petr77
Twitter reakce zitra, otvirak vypada dle predprodeju v lepsim pripade na 35 (i kdyz potencial v lednu miril k 50-55, takze tez zalezi co kampan) pri ofiko 150 mega rozpoctu. Budou radi, kdyz udelaji, bez Ciny, pulku toho, co by WBD film zaplatilo (500-550).
860806
Twitter reakce zitra, otvirak vypada dle predprodeju v lepsim pripade na 35 (i kdyz potencial v lednu miril k 50-55, takze tez zalezi co kampan) pri ofiko 150 mega rozpoctu. Budou radi, kdyz udelaji, bez Ciny, pulku toho, co by WBD film zaplatilo (500-550).
860785
3 -1
reagovat

Srdce dubu

Pokud budete mít možnost vidět tento přírodopisný dokument, tak ho berte všemi deseti, jelikož se hodně moc povedl. Na ČSFD svítí velmi sympatických 85%. Z mého pohledu zasloužených. 8/10

Na Slovensku to má premiéru 23.3.
860799
Pokud budete mít možnost vidět tento přírodopisný dokument, tak ho berte všemi deseti, jelikož se hodně moc povedl. Na ČSFD svítí velmi sympatických 85%. Z mého pohledu zasloužených. [b]8/10 [/b]Na Slovensku to má premiéru 23.3.
Srdce dubu
1 0
reagovat
Kdy mají vyjít nějaké reakce na Film Shazem jak se dívám tak v našem Okrese to ještě nemají ani Kina v nabídce,to by mě zajímalo jak lidé se o tom  mají dozvědět když to ještě nikde nenabízejí  Kina .Vypadá to na pěknou Bídu tržbách .
860785
Kdy mají vyjít nějaké reakce na Film Shazem jak se dívám tak v našem Okrese to ještě nemají ani Kina v nabídce,to by mě zajímalo jak lidé se o tom  mají dozvědět když to ještě nikde nenabízejí  Kina .Vypadá to na pěknou Bídu tržbách .
1 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: Gorecki
Nic mě neirituje, :) Jen mě to prostě přijde trochu zvláštní, tak se ptám. Mám rád slashery, mrknu na předchozí díly. Nemám, proč bych se díval na šestku?
Hodnocení na csfd jsem nekontroloval, ode mě tam mají 3 z těch pěti dílů plný počet. Fakt se na to podívej, jestli nemáš nic proti žánru, tak je to vážně dobrý.
860783
Nic mě neirituje, :) Jen mě to prostě přijde trochu zvláštní, tak se ptám. Mám rád slashery, mrknu na předchozí díly. Nemám, proč bych se díval na šestku? Hodnocení na csfd jsem nekontroloval, ode mě tam mají 3 z těch pěti dílů plný počet. Fakt se na to podívej, jestli nemáš nic proti žánru, tak je to vážně dobrý.
860776
1 0
reagovat
A u hororů obecně hodnocení bývá nižší, ale pokud je nad 60 procent, většinou to znamená, že je to dost možná super. Každopádně by si to měl člověk ověřit. :)
860782
A u hororů obecně hodnocení bývá nižší, ale pokud je nad 60 procent, většinou to znamená, že je to dost možná super. Každopádně by si to měl člověk ověřit. *:)*
2 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Vřískot je snad jediná slasher série, která si dokázala udržet  slušnou kvalitu i po 5 filmech (s výjimkou průměrné trojky). Takže se oplatí kouknout na všechny filmy. :+
860781
Vřískot je snad jediná slasher série, která si dokázala udržet  slušnou kvalitu i po 5 filmech (s výjimkou průměrné trojky). Takže se oplatí kouknout na všechny filmy. *:+*
860776
4 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Právě tohle si myslím, že trošku jako seriál funguje. Pořád se odkazuje na předchozí dění, postavy atd. Na hodnocení bych nekoukal, to už není objektivní několik let. Skor na CSFD, už ne :( Dělej spíš tak, jak se cítíš. Já už na hodnocení nekoukám a zvažuji jen podle sebe, zda chci vidět nebo ne.
860779
Právě tohle si myslím, že trošku jako seriál funguje. Pořád se odkazuje na předchozí dění, postavy atd. Na hodnocení bych nekoukal, to už není objektivní několik let. Skor na CSFD, už ne *:(* Dělej spíš tak, jak se cítíš. Já už na hodnocení nekoukám a zvažuji jen podle sebe, zda chci vidět nebo ne.
860776
1 0
reagovat
reaguje na: Haggar
Pretoze to nie je serial a okrem jednotky maju vsetky ostatne diely slabe hodnotenia a na 5 som pocul chvalu? Ale ak ta irituje moja otazka, odpust.
860776
Pretoze to nie je serial a okrem jednotky maju vsetky ostatne diely slabe hodnotenia a na 5 som pocul chvalu? Ale ak ta irituje moja otazka, odpust.
860774
2 0
reagují: Haggar, connor, rollman69
reagovat
reaguje na: rollman69
Souhlasím. Plus nerozumím, kde by někdo, kdo se nechce dívat na předchozí a povětšinou skvělé díly, bral motivaci dívat se na ten šestý.
Jo, nějak to bude fungovat. Ale proč?
860774
Souhlasím. Plus nerozumím, kde by někdo, kdo se nechce dívat na předchozí a povětšinou skvělé díly, bral motivaci dívat se na ten šestý. Jo, nějak to bude fungovat. Ale proč?
860764
3 0
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: Gorecki
No, myslím, že dvojka tě příjemně překvapí, trojka v ohledu vraha taky a 4 je i parádně brutálně natočená a vrah mě překvapil. 
860768
No, myslím, že dvojka tě příjemně překvapí, trojka v ohledu vraha taky a 4 je i parádně brutálně natočená a vrah mě překvapil. 
860767
1 0
reagovat
reaguje na: rollman69
Jednotka sa mi pacila prave tou hrou so zanrom a naozaj prekvapivym vrahom (kedze boli dvaja a dokonale ma tak zmiatli). Prepokladam, ze pokracovania uz isli skor tou tradicnejsou cestou, ci?
860767
Jednotka sa mi pacila prave tou hrou so zanrom a naozaj prekvapivym vrahom [spoiler](kedze boli dvaja a dokonale ma tak zmiatli)[/spoiler]. Prepokladam, ze pokracovania uz isli skor tou tradicnejsou cestou, ci?
860766
2 0
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: Gorecki
Ps. Zrovna 2 a 4 patří k tomu lepšímu z celé série, takže špatné filmy to nejsou. Nejhorší je podle mě trojka.
860766
Ps. Zrovna 2 a 4 patří k tomu lepšímu z celé série, takže špatné filmy to nejsou. Nejhorší je podle mě trojka.
860763
3 0
reagují: Gorecki
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se