Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 4801 - 4820 Napsat příspěvek
reaguje na: rollman69
No dobre, tak to skusim nejakym rychloposuvom.?)
860765
No dobre, tak to skusim nejakym rychloposuvom.*?)*
860764
2 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Jak říkám, záleží. Ale odkazuje se tak nějak na všechny díly i postavy v nich :)) Dvojka Randy, čtyřka Kirby atd. Jakou fanoušek série doporučuji nakoukat, ale je to na tobě :))) 
860764
Jak říkám, záleží. Ale odkazuje se tak nějak na všechny díly i postavy v nich :)) Dvojka Randy, čtyřka Kirby atd. Jakou fanoušek série doporučuji nakoukat, ale je to na tobě :))) 
860763
1 0
reagují: Haggar, Gorecki
reagovat
reaguje na: rollman69
Si si isty?:D Nestaci si tie eastereggy pozriet len v nejakom YT videu? Priklanam sa skor k Tedovmu nazoru, pretoze ten som potreboval pocut.:))
860763
Si si isty?*:D* Nestaci si tie eastereggy pozriet len v nejakom YT videu? Priklanam sa skor k Tedovmu nazoru, pretoze ten som potreboval pocut.*:))*
860762
5 0
reagují: rollman69, rollman69
reagovat
reaguje na: Gorecki
Záleží. Jako určitě by to vadit nemělo, ale užiješ si to mnohem víc, když uvidíš všechny. Skor, když v 6. díle je celá síň všech vrahů a easter eggů. Za mě osobně, nakoukej to!!!  
860762
Záleží. Jako určitě by to vadit nemělo, ale užiješ si to mnohem víc, když uvidíš všechny. Skor, když v 6. díle je celá síň všech vrahů a easter eggů. Za mě osobně, nakoukej to!!!  
860760
2 0
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: Gorecki
Podle me neva, s nakoukanou jednotkou vse pochopis
860761
Podle me neva, s nakoukanou jednotkou vse pochopis
860760
3 0
reagovat
reaguje na: rollman69
Ak som videl len jednotku, vadi to pri 5 a 6?
860760
Ak som videl len jednotku, vadi to pri 5 a 6?
860758
4 0
reagují: rollman69, TedGeorge
reagovat

První reakce: Vřískot 6

Tak myslím, že fanoušci série budou spokojeni a čeká nás ještě mnohem lepší díl než vloni. Chválí se originální a hodně krvavé mordy, samotný Ghostface je podle všeho neskutečné hovado a patří k tomu nejlepšímu od originálu, stejně jako úvodní scéna, která je prý nejlepší od prvního Vřískotu. New York sérii prospěl a film má plno nápadů i skvělých naháněček. Tvle, na to se fakt těším. Minulý mě bavil, ale chyběl Bodycount, což tady asi nebude problém.
860758
Tak myslím, že fanoušci série budou spokojeni a čeká nás ještě mnohem lepší díl než vloni. [b]Chválí se originální a hodně krvavé mordy, samotný Ghostface je podle všeho neskutečné hovado a patří k tomu nejlepšímu od originálu, stejně jako úvodní scéna, která je prý nejlepší od prvního Vřískotu. New York sérii prospěl a film má plno nápadů i skvělých naháněček[/b]. Tvle, na to se fakt těším. Minulý mě bavil, ale chyběl Bodycount, což tady asi nebude problém.
První reakce: Vřískot 6
5 0
reagují: Gorecki
reagovat

Noví želváci

Venku je dabingové osazenstvo, jenž namluví nové animované želváky od Setha Rogena. V pondělí uvidíme první trailer a zatím máme aspoň teaser. Animačně bychom měli mít něco podobného jako Rodinu na baterky, což beru všemi deseti. 

Micah Abbey - Donatello
Shamon Brown Jr. - Michelangelo
Nicolas Cantu - Leonardo
Brady Noon - Raphael
Jackie Chan - Splinter
Ayo Edibiri - April O'Neil
Seth Rogen - Bebop
John Cena - Rocksteady
Hannibal Buress - Genghis Frog
Rose Byrne - Leatherhead
Ice Cube - Superfly
Giancarlo Esposito - Baxter Stockman
Post Malone - Ray Fillet
Paul Rudd - Mondo Gecko
Maya Rudolph - Cynthia Utrom
Natasia Demetriou - Wingnut
860757
Venku je dabingové osazenstvo, jenž namluví nové animované želváky od Setha Rogena. V pondělí uvidíme první trailer a zatím máme aspoň[url=https://www.youtube.com/watch?v=CeKBLZaZo7o] teaser[/url]. Animačně bychom měli mít něco podobného jako Rodinu na baterky, což beru všemi deseti.  Micah Abbey - Donatello Shamon Brown Jr. - Michelangelo Nicolas Cantu - Leonardo Brady Noon - Raphael Jackie Chan - Splinter Ayo Edibiri - April O'Neil Seth Rogen - Bebop John Cena - Rocksteady Hannibal Buress - Genghis Frog Rose Byrne - Leatherhead Ice Cube - Superfly Giancarlo Esposito - Baxter Stockman Post Malone - Ray Fillet Paul Rudd - Mondo Gecko Maya Rudolph - Cynthia Utrom Natasia Demetriou - Wingnut
Noví želváci
6 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Eyes Wide Shut (1999)

Tak nakonec nebudu mít u Kubricka samé desítky... Buď to nepříjemně zestárlo nebo se ukazuje, že je hodnocení filmů velmi subjektivní a záleží na okolnostech. Spalující touhu jsem poprvé viděl velmi dávno a kinematografií hodně nepolibený a předcházelo tomu x shlédnutí krátkých fragmentů, protože to na HBO před takovými 20 lety běželo nepřetržitě. A taky mi pořád vrtá hlavou, že tohle je verze střihu, kterou Kubrick úplně tak nechtěl... 
Místy mi vadil i Cruise, kterého mám jinak jako herce velmi rád. A herce znamená herce, ne kaskadéra. Ne že by nebylo kokotění v Mission Impossible fajn, ale trochu mi chybí Cruise, který si to dokázal herecky rozdat na férovku s Jackem Nicholsonem a minimálně neprohrát.
Možná tu za to dostanu čočku, ale trochu mám z filmu pocit, že se Kubrick snažil natočit Hitchcocka a nevyšlo mu to úplně 100%. Samozřejmě je to pořád precizní a pohlcující, ale i tak subjektivně "jen" 8/10
860735
Tak nakonec nebudu mít u Kubricka samé desítky... Buď to nepříjemně zestárlo nebo se ukazuje, že je hodnocení filmů velmi subjektivní a záleží na okolnostech. Spalující touhu jsem poprvé viděl velmi dávno a kinematografií hodně nepolibený a předcházelo tomu x shlédnutí krátkých fragmentů, protože to na HBO před takovými 20 lety běželo nepřetržitě. A taky mi pořád vrtá hlavou, že tohle je verze střihu, kterou Kubrick úplně tak nechtěl...  Místy mi vadil i Cruise, kterého mám jinak jako herce velmi rád. A herce znamená herce, ne kaskadéra. Ne že by nebylo kokotění v Mission Impossible fajn, ale trochu mi chybí Cruise, který si to dokázal herecky rozdat na férovku s Jackem Nicholsonem a minimálně neprohrát. Možná tu za to dostanu čočku, ale trochu mám z filmu pocit, že se Kubrick snažil natočit Hitchcocka a nevyšlo mu to úplně 100%. Samozřejmě je to pořád precizní a pohlcující, ale i tak subjektivně "jen" 8/10
Eyes Wide Shut (1999)
3 -1
reagovat

Polski film

I na 7. shlednuti stale nejlepsi cesky porevolucni film. I pres spadnuty remen pred koncem.
860728
I na 7. shlednuti stale nejlepsi cesky porevolucni film. I pres spadnuty remen pred koncem.
Polski film
3 0
reagovat
reaguje na: verbst
Ant-Man, Kang Dynasty, Secret Wars, Spider-Man, Black Panther, Black Widow, Daredevil, Fantastic Four, Multiverse of Madness :D

link
link
link
link
link
link
860727
[spoiler]Ant-Man, Kang Dynasty, Secret Wars, Spider-Man, Black Panther, Black Widow, Daredevil, Fantastic Four, Multiverse of Madness[/spoiler] *:D* [url=https://www.youtube.com/watch?v=xQW_3KurmF4]https://www.youtube.com/watch?v=xQW_3KurmF4 [/url][url=https://twitter.com/WandasAttorney/status/1630991733243740162?s=20]https://twitter.com/WandasAttorney/status/1630991733243740162?s=20 [/url][url=https://gizmodo.com/avengers-5-writer-ant-man-3-kang-jeff-loveness-marvel-1850151460]https://gizmodo.com/avengers-5-writer-ant-man-3-kang-jeff-loveness-marvel-1850151460 [/url][url=https://comicbook.com/movies/news/avengers-the-kang-dynasty-writer-deaths-tease-jeff-loveness-exclusive/]https://comicbook.com/movies/news/avengers-the-kang-dynasty-writer-deaths-tease-jeff-loveness-exclusive/ [/url][url=https://comicbook.com/marvel/news/ant-man-and-the-wasp-quantumania-jeff-loveness-avengers-5-kang-writer-interview/]https://comicbook.com/marvel/news/ant-man-and-the-wasp-quantumania-jeff-loveness-avengers-5-kang-writer-interview/ [/url][url=https://www.polygon.com/23616949/kang-ant-man-quantumania-avengers-kang-dynasty-arc-jeff-loveness]https://www.polygon.com/23616949/kang-ant-man-quantumania-avengers-kang-dynasty-arc-jeff-loveness[/url]
860702
4 -3
reagovat
reaguje na: holub109
mimochodem čistě subjektivně, podle toho, jak jsem si jednotlivé filmy užil, bych celou sérii seřadil asi takhle: Rocky IV, Rocky I, Creed I, Rocky III (moje guilty pleasure, don't judge me),
Creed III, Rocky Balboa, Creed II, Rocky II... dlouho nic...
Rocky V
+ se asi bude pokračovat dál, protože se jen v US očekává otvírák za 50+ mega, což je o dost víc, než se myslelo:+
860722
mimochodem čistě subjektivně, podle toho, jak jsem si jednotlivé filmy užil, bych celou sérii seřadil asi takhle: Rocky IV, Rocky I, Creed I, Rocky III (moje guilty pleasure, don't judge me), Creed III, Rocky Balboa, Creed II, Rocky II... dlouho nic... Rocky V + se asi bude pokračovat dál, protože se jen v US očekává otvírák za 50+ mega, což je o dost víc, než se myslelo*:+*
860721
1 0
reagovat

Creed III

Bavilo mě to a moc. Nebyl jsem si úplně jistý, jak to Jordan ustojí z pozice režiséra, ale rozhodně si zaslouží pochvalu. Souboje nemají chybu, jsou nápadité a fantasticky nasnímané. Dalším velkým plusem je Jonathan Majors. Ten chlap je neskutečná mašina a velký talent, kterému začínám čím dál tím víc fandit. Moje největší výtka je asi k trošku zkratkovité druhé polovině. Dvojce by neuškodilo o čtvrt hodinu zkrátit a naopak tady by se ta čtvrt hodina navíc hodila. Jako vždy je zde i boží tréninková montáž s výbornou hudbou od Dreamvillu. Vlastně celý soundtrack se za mě povedl, i když asi nemusí sedět každému. Celkově hodně dobrá záležitost, která ukazuje, že série dokáže fungovat i bez Rockyho a čistě Adonisův příběh má co nabídnout. Spokojených 8/10:D
860721
Bavilo mě to a moc. Nebyl jsem si úplně jistý, jak to Jordan ustojí z pozice režiséra, ale rozhodně si zaslouží pochvalu. Souboje nemají chybu, jsou nápadité a fantasticky nasnímané. Dalším velkým plusem je Jonathan Majors. Ten chlap je neskutečná mašina a velký talent, kterému začínám čím dál tím víc fandit. Moje největší výtka je asi k trošku zkratkovité druhé polovině. Dvojce by neuškodilo o čtvrt hodinu zkrátit a naopak tady by se ta čtvrt hodina navíc hodila. Jako vždy je zde i boží tréninková montáž s výbornou hudbou od Dreamvillu. Vlastně celý soundtrack se za mě povedl, i když asi nemusí sedět každému. Celkově hodně dobrá záležitost, která ukazuje, že série dokáže fungovat i bez Rockyho a čistě Adonisův příběh má co nabídnout. Spokojených 8/10*:D*
Creed III
4 0
reagují: holub109
reagovat
Když se teď zjevil Jack "random guy" Kesy coby nový Hellboy, tak jsem si musel dal starou jedničku z časů, kdy byl Hellboy ještě plně respektované dílo, které se nedávalo do rukou kdejakého druhořadého břídila. A ten film je pořád stejná pecka, furt jasnejch pět hvězd, po všech stránkách (jo, včetně trikové!) by nakopal naprostou většinu od té doby natočených komiksovek.
860710
Když se teď zjevil Jack "random guy" Kesy coby nový Hellboy, tak jsem si musel dal starou jedničku z časů, kdy byl Hellboy ještě plně respektované dílo, které se nedávalo do rukou kdejakého druhořadého břídila. A ten film je pořád stejná pecka, furt jasnejch pět hvězd, po všech stránkách (jo, včetně trikové!) by nakopal naprostou většinu od té doby natočených komiksovek.
10 0
reagovat
reaguje na: MKMZ
Co jsou ty zkratky? :D
860702
Co jsou ty zkratky? *:D*
860696
6 0
reagují: MKMZ
reagovat

The Pale Blue Eye (5/10)

Tak poslední Cooper je za mnou. Má to opravdu nemálo kladů... no vlastně je to zase klasický Cooper, který má dobré herce, kteří skvěle hrají (Melling je úžasný!) v krásných kulisách a on tak s nimi natočí výborné scény - a pak to kurva do prdele jako celek posere, takže z toho vyleze k uzoufání nefungující film! 
860699
Tak poslední Cooper je za mnou. Má to opravdu nemálo kladů... no vlastně je to zase klasický Cooper, který má dobré herce, kteří skvěle hrají (Melling je úžasný!) v krásných kulisách a on tak s nimi natočí výborné scény - a pak to kurva do prdele jako celek posere, takže z toho vyleze k uzoufání nefungující film! 
The Pale Blue Eye (5/10)
3 0
reagovat

Avengers

Scénárista 5. dílu Avengers (a trojky A-M :D), Jeff Loveness, si lehce pustil pusu na špacír a a poodhalil, co (ne)čekat v chystaném filmu, plus to koreluje s dalšími střípky informací:
  • KD - New/Young Avengers, SW - Multiversal Avengers (à la Endgame v multiversu);
  • Beyonder bude iterací Kanga v SW;
  • Iron Man z vesmíru 838 bude chtít pomstít Ilumináty.
  • KD - kapitáni Amerika a Marvel budou leadeři, velkou roli bude mít S-M. Určitě se objeví Namor, dále BP, BW, DD, Hawkey a Moon Knight. Bude několik velkých smrtí. Naopak se neobjeví F4. 
  • Zkřížení započaté v MoM se dostane na novou úroveň na konci The Marvels.
860696
Scénárista 5. dílu Avengers (a trojky A-M *:D*), Jeff Loveness, si lehce pustil pusu na špacír a a poodhalil, co (ne)čekat v chystaném filmu, plus to koreluje s dalšími střípky informací: [list][*][spoiler]KD - New/Young Avengers, SW - Multiversal Avengers (à la Endgame v multiversu);[/spoiler][/*][*][b][/b][b][/b][spoiler][b]Beyonder [/b]bude iterací Kanga v SW;[/spoiler][/*][*][b][/b][b][/b][spoiler][b]Iron Man[/b] z vesmíru 838 bude chtít pomstít Ilumináty.[/spoiler][/*][*][spoiler]KD - [b]kapitáni Amerika [/b]a [b]Marvel[/b] budou leadeři, velkou roli bude mít [b]S-M[/b]. Určitě se objeví [b]Namor[/b], dále [b]BP[/b], [b]BW[/b], [b]DD[/b], [b]Hawkey [/b]a [b]Moon Knight[/b]. Bude několik velkých smrtí. Naopak se neobjeví F4. [/spoiler][/*][*][spoiler]Zkřížení započaté v MoM se dostane na novou úroveň na konci The Marvels.[/spoiler][/*][/list]
Avengers
3 -6
reagují: verbst
reagovat

The Whale

Dle ohlasů jsem čekal větší citovou ždímačku, ale není to tak hrozný. Fraser je sice hodně dobrej, ale ten hype úplně nechápu. Každopádně je dobře, že minimálně v nejbližších letech už nebude muset brát role v českejch filmech. 

Nejlepší na celym filmu je Hong Chau, ta si za svuj civilní projev tu nominaci zaslouží. I ta holka ze Stranger Things je dobrá, zato Samantha Morton mi přišla jako castingovej fail.

Taky je fajn nenápadná režie, ale ty přežírací scény a fat suit mi přišly dost nerealistický. Nejsem si ale jist a proto se radši zeptám tvý mámy. 6,5/10
860673
Dle ohlasů jsem čekal větší citovou ždímačku, ale není to tak hrozný. Fraser je sice hodně dobrej, ale ten hype úplně nechápu. Každopádně je dobře, že minimálně v nejbližších letech už nebude muset brát role v českejch filmech.  Nejlepší na celym filmu je Hong Chau, ta si za svuj civilní projev tu nominaci zaslouží. I ta holka ze Stranger Things je dobrá, zato Samantha Morton mi přišla jako castingovej fail. Taky je fajn nenápadná režie, ale ty přežírací scény a fat suit mi přišly dost nerealistický. Nejsem si ale jist a proto se radši zeptám [spoiler]tvý mámy[/spoiler]. 6,5/10
The Whale
5 -2
reagovat
reaguje na: The Joker
Já jsem takhle nebyl schopnej dokoukat Scotta Pilgrima, což mě vlastně trochu štve. Ten začátek byl pro mě totálně neprůchozí...

@Andy: to mě o dost víc vadil ten uspěchanej přerod. Zejména ta scéna s rukoudáním a loučením s umírajícím mi přišla hodně nezvládnutá a nedůvěryhodná, jako kdyby někdo vynechal čtyřicet minut filmu. Jinak ovšem super, hlavně všechny scény s Rosie Pike :+8)
860665
Já jsem takhle nebyl schopnej dokoukat Scotta Pilgrima, což mě vlastně trochu štve. Ten začátek byl pro mě totálně neprůchozí... [b]@Andy[/b]: to mě o dost víc vadil [spoiler]ten uspěchanej přerod. Zejména ta scéna s rukoudáním a loučením s umírajícím mi přišla hodně nezvládnutá a nedůvěryhodná, jako kdyby někdo vynechal čtyřicet minut filmu.[/spoiler] Jinak ovšem super, hlavně všechny scény s Rosie Pike *:+**8)*
860662
3 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
Moc doslovný  happyend
860663
Moc [spoiler]doslovný  happyend[/spoiler]
860658
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se