
reaguje na:
Vetrelec_v_tepl
Ten The Dark and the Wicked si dej 

|
reagují:
Vetrelec_v_tepl
|
reagovat
|

a to rap nemám rád, ale tady jsem si to v kombinaci s tou pohodovou atmosférou velmi užil. Zvlášť ty uvěřitelné a zábavné postavy byly super. A ještě různé historky, některé mě fakt dostávaly
. 