Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 5661 - 5680 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
To je strašná pecka!!! Musím taky zopakovat. Mě se třeba líbilo i tohle
854703
To je strašná pecka!!! Musím taky zopakovat. Mě se třeba líbilo i[url=https://www.csfd.cz/film/259279-zavrat/recenze/] tohle[/url]
854699
3 0
reagovat
Tohle určitě znáte 

Ale za mě jeden z nejlepších "revenge thrillerů"
854699
[url=https://www.csfd.cz/film/226499-storm-warning/prehled/]Tohle určitě znáte  [/url] Ale za mě jeden z nejlepších "revenge thrillerů"
5 0
reagují: Gacy, rollman69
reagovat
reaguje na: rollman69
Trailer park of Terror je taky pomalejší a je to super, vždycky mě baví i ten pomalejší rozjezd, já si vychutnam všechno :+
854695
Trailer park of Terror je taky pomalejší a je to super, vždycky mě baví i ten pomalejší rozjezd, já si vychutnam všechno *:+*
854689
2 0
reagovat
reaguje na: Gacy
Kdyby se to nerozjíždělo tak dlouho, tak bych tehdy navalil i plný počet. Každopádně jak píšeš, gore je tam špičkové a tyhle redneck filmy já prostě můžu. :D Chybí mi filmy typu Hory mají oči nebo Wrong Turn (První dva byly fakt top). 
854689
Kdyby se to nerozjíždělo tak dlouho, tak bych tehdy navalil i plný počet. Každopádně jak píšeš, gore je tam špičkové a tyhle redneck filmy já prostě můžu. *:D* Chybí mi filmy typu Hory mají oči nebo Wrong Turn (První dva byly fakt top). 
854687
2 0
reagují: Gacy
reagovat

Inbred (2011)

Taková Britská buranská veselka s poctivým domácím Gore a nádherným useknutí hlavy sekáčkem :D:D
854687
Taková Britská buranská veselka s poctivým domácím Gore a nádherným useknutí hlavy sekáčkem *:D**:D*
Inbred (2011)
2 0
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
To je super, protože vidět v žánrových filmech a seriálech queer postavy bylo ještě před pár lety takřka nemyslitelné. Jako bychom vůbec neexistovali. Jsem rád, že se to změnilo. :+
854676
To je super, protože vidět v žánrových filmech a seriálech queer postavy bylo ještě před pár lety takřka nemyslitelné. Jako bychom vůbec neexistovali. Jsem rád, že se to změnilo. *:+*
854657
2 -3
reagovat
reaguje na: Milosh
Tohle mi nedělej, abych s tebou souhlasil! - na světě mají být aspoň nějaké jistoty!
854671
Tohle mi nedělej, abych s tebou souhlasil! - na světě mají být aspoň nějaké jistoty!
854667
4 -5
reagovat
reaguje na: Milosh
Ne.
854668
Ne.
854667
4 -4
reagovat
Natočený je to hezky, ale ten příběh je totálně dementní peachovina, co nedává ani trochu smysl.
854667
Natočený je to hezky, ale ten příběh je totálně dementní peachovina, co nedává ani trochu smysl.
10 -18
reagují: Barv666, connor
reagovat
Chytl jsem v telce Interstellar a i po letech je to neskutečná pecka. Tolik geniální scén a okamžiků. Pokaždé když vidím některé scény, tak mám husí kůži a taky slzy v očích. Celý film má úžasnou vizuální stránka, skvělou hudba, a přesné herci. Nolan je precizní řemeslník. 
854666
Chytl jsem v telce Interstellar a i po letech je to neskutečná pecka. Tolik geniální scén a okamžiků. Pokaždé když vidím některé scény, tak mám husí kůži a taky slzy v očích. Celý film má úžasnou vizuální stránka, skvělou hudba, a přesné herci. Nolan je precizní řemeslník. 
19 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Taky mě čeká, ale chci s Paní Rollmanovou nakoukat staré Chucky, než se vrhneme na seriál. Ona má strašné mezery, div, že jsme se ještě nerozešly :D
854663
Taky mě čeká, ale chci s Paní Rollmanovou nakoukat staré Chucky, než se vrhneme na seriál. Ona má strašné mezery, div, že jsme se ještě nerozešly :D
854657
3 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Já se na to Koukal a skutečně je to ten starej dobrej Chucky, pěkný vraždy a skvělý hlášky, je to naprosto v pohodě :+
854660
Já se na to Koukal a skutečně je to ten starej dobrej Chucky, pěkný vraždy a skvělý hlášky, je to naprosto v pohodě *:+*
854656
2 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Jojo, hlavní postava je gay a líbí se mu černoch, což je kombinace pro některé naprosto zničující.
854657
Jojo, hlavní postava je gay a líbí se mu černoch, což je kombinace pro některé naprosto zničující.
854656
8 0
reagují: Disketa1, rollman69
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
O tom seriálu jsem přemýšlel. Říkal jsem si, že by to mohlo být fajn. Hlavně proto, že ty negativní komentáře na ČSFD jsou psány z ideologických důvodů, zatímco na věcnou kritiku se příliš nedostalo. 
854656
O tom seriálu jsem přemýšlel. Říkal jsem si, že by to mohlo být fajn. Hlavně proto, že ty negativní komentáře na ČSFD jsou psány z ideologických důvodů, zatímco na věcnou kritiku se příliš nedostalo. 
854627
2 0
reagují: Gacy, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: the dark knight
Čiči Tlapička zní jako sestřenice Hebkého kožíšku
854648
Čiči Tlapička zní jako sestřenice Hebkého kožíšku
854647
10 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Ani ne, když si domyslíš, kdo je Čiči Tlapička.
854647
Ani ne, když si domyslíš, kdo je Čiči Tlapička.
854644
4 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
:D
854646
*:D*
854645
3 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Netuším, já ji neviděl :D
854645
Netuším, já ji neviděl *:D*
854644
8 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Je treba vidět jedničku?
854644
Je treba vidět jedničku?
854642
4 0
reagovat

Kocour v botách: Poslední přání

Výborný nápaditý akční film se skvělou stylizaci. V podstatě je to další variace na filmy, kdy si jdou po krku nájemní zabijáci. Některé filmy to věrně cituje a dost bych si tipnul, že jsou autoři fandové knižního Zaklínače, už ten název... 
Normálně bych dalšího Shreka nechtěl, ale pojmout ho takto by bylo super. 8/10 Opravdu překvápko z ničeho...
854642
Výborný nápaditý akční film se skvělou stylizaci. V podstatě je to další variace na filmy, kdy si jdou po krku nájemní zabijáci. Některé filmy to věrně cituje a dost bych si tipnul, že jsou autoři fandové knižního Zaklínače, už ten název...  Normálně bych dalšího Shreka nechtěl, ale pojmout ho takto by bylo super. 8/10 Opravdu překvápko z ničeho...
Kocour v botách: Poslední přání
11 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se